Гравіцапа• 08 апреля 2024

Буду повертатися з Німеччини в Україну, але досі вагаюся. Підтримайте)

Виїхала ще на початку, бо тут рідна сестра. З дитиною тут вже живемо у своєму житлі, я закінчую курси, вже можна іти на роботу за спеціальністю.
Але вдома чоловік, і за ці 2 роки морально нам дуже важко, розумію що далі так тягнутися не може.
В нашому рідному місті тихо, є також ВПО, але це центр України і прильоти можуть бути, були у сусідньому місті.
І розумію що можливо я просто себе накручую і купа народу живе під час війни спокійно, але страх є. І також жалкую що багато сил вклала в навчання і інтеграцію, сподівалася після війни пожити тут з чоловіком ще пару років, знайти можливо дистанційну роботу у німецькій компанії і потім додому. Вдома роботу я втратила напередодні війни, хотілося спробувати тут попрацювати за спеціальністю. Але родина важливіша ніж мої амбіції.
Сиджу зараз і не можу в собі розібратися, чи вірне моє рішення. Буду рада вашим порадам і підтримці.
Айпишница• 08 апреля 2024
Только мне кажется, что однотипные тролльные темы доя поднятия патриотического духа строятся по одному шаблону?
1. Обязательно в Германии.
2. Обязательно есть В2 и работа.
3. Обязательно жильё в аренде не через ДЦ.
4. Работы в Украине нет.
5. Принято решение возвращаться.
6. Вопрос решается не на уровне семьи, а с чужими людьми?
Я все пункты учла?
Тоска в носках• 08 апреля 2024
Ответ дляКастрюлька
Автор, не сделайте глупость. Конечно оставайтесь в Германии. Ради Вас самой, ребенка и будущего. А муж сидит на прпе ровно? Почему за 2 года не выехал? У меня все знакомые кто действительно хотели - выехали. Правдами и неправдами, с 2/3/10 попытки. Вот это я понимаю - семья в приоритете
Вы так пишете легко, почему за 2 года не выехал🤦
У нас же так легко выехать из страны
Брюльтик• 08 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Я вернулась и опять уехала.
Но я не в Германию на пособие, а в Польшу и работаю, как обычный гражданин)
Дома пока, к сожалению, мне делать нечего.
В Германии тоже работать надо , даже не знаю, что лучше, те курсы нудные или просто работа и нет этого Джоб центра
ГороховаЯ• 08 апреля 2024
Знаєте,фантазії на тему ´ще трошки а потім після війни пожили б разом з чоловіком у Німеччині´ це лише солодкі мрії. Війна надовго. Після війни чоловіки все одно будуть невиїзні. Так шо буде Ваш чоловік в Україні жити ще років 4-7. Дивіться правді в очі. Ви готові?
Кондуктор автобуса• 08 апреля 2024
Ответ дляОднозначная
Я вернулась и опять уехала.
Я з Чехії, також не з виплат, працювала офіційно, мала гарну зарплатню й кар´єрні перспективи, але в чоловіка в Україні вони кращі, тому вирішили, що не він до мене, а я до нього повернуся
Однозначная• 08 апреля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
А ким працюєте? Теж думаю їхати
Устроилась на аптечный склад сборщиком лекарств)
Неплохая работа, единственный минус - 8 часов ходить, это не каждый выдержит.
Тяжело, но лучше работы я тут пока не нашла.
Ноунэйм• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Маркетолог
У Вас С1,-C2, впевнений? Сходіть на декілька співбесід... питань не буде...
автор Гравіцапа • 08 апреля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну і нашо він вам, ні виїхати за два роки не вирішив як, ні критичного мислення не має
Напевно хтось тримає його там поки ви у Німеччині
Якби його «вирішив» щось рішало… ми пробували перевірити групу інвалідності батьків, батько має 3 групу і йому була рекомендована друга, але комісія відклонила. Тому наразі офіційно ніяк
Uebersetzerin• 08 апреля 2024
Ответ дляБрюльтик
А почему нудные?
Вы не любите учиться?
автор Гравіцапа • 08 апреля 2024
Ответ дляБрюльтик
Так , а уровень языка у вас какой?
С1
дивчинка• 08 апреля 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Проделать такой путь и возвращаться? С сыном? Не вижу никакого смысла. Я почти как 2 года вернулась из Польши, и все больше понимаю, что зря. Хотя там не было ни жилья, ни работы.
Отож, просвета нетУ. Поэтому я и не вернулась
іронічна антитеза• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ні, я вирішила, але є страх зробити помилку і втратити те, що вже напрацьоване. Хочу послухати тих, то повернувся, як їм зараз морально знаходитись в країні
Ви в Україну приїжджали за ці 2 роки?
12 галюцинаций• 08 апреля 2024
Жалею что вернулась. Сейчас бы сидела на пособии,учила бы язык,а так вернулись,цены космос, денег не хватает катастрофически,на этой почве постоянные скандалы с мужем
Кондуктор автобуса• 08 апреля 2024
Ответ дляТоска в носках
У нас же так легко выехать из страны
При желании и наличии денег можно
автор Гравіцапа • 08 апреля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ви в Україну приїжджали за ці 2 роки?
Так, 3 тижні в рік. Ну це таке пообійматися і назад
Пускаю бісики• 08 апреля 2024
Ответ дляТоска в носках
У нас же так легко выехать из страны
Легко. Если есть бабосики
Брюльтик• 08 апреля 2024
Ответ дляUebersetzerin
А почему нудные?
Вы не любите учиться?
Люблю, но не немецкий
Затишне кубло• 08 апреля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Сейчас бы сидела на пособии
Тоска в носках• 08 апреля 2024
Ответ дляПускаю бісики
Легко. Если есть бабосики
А если их нет или не знаешь кому дать.
Просрать 10к и остаться с 0 тоже страшно, а ещё можно и быстрее на фронт попасть
Uebersetzerin• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
С1
А почему за два года до С2 не выучили?
Кондуктор автобуса• 08 апреля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Так, автор, врахуйте це. Я саме тому й жалкую, що він до мене не виїхав
руки_Крюги• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
я мужа бы забрала
Айпишница• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
С1
С 0 до С1? Ещё и Гёте?
Не, конечно, возвращаться! В Украине острейшая нехватка маркетологов с немецким С1.
Брюльтик• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
С1
Вы за два года выучили до С1? 🙀
Серьезно?
Ноунэйм• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Тут багато фірм пропонують практично повністю дистанційну роботу, і так, є можливість потім повернутися із збереженням місця, але не одразу ж. Тому і планувала пожити якийсь час тут і напрацювати місцевий досвід і зарекомендувати себе
Іам хтось робочий контракт запропонував.. автор це дуже складно на такк посаду влаштуватись...дивіться на речі реально.. Ну і головне, з якого ви регіону, боякщо схід, то це не діло...
12 галюцинаций• 08 апреля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Сейчас бы сидела на пособии
Именно так
Пускаю бісики• 08 апреля 2024
Ответ дляТоска в носках
А если их нет или не знаешь кому дать.
Тогда воевать
іронічна антитеза• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
І як Вам було? Бо в мене сусідка теж в Німеччині, приїхала 1 раз як раз коли сильні обстріли були, теж думала повертатися/не повертатися. Сиділа 3 дні у ванні ридаюла і жерла гідазепам. Вже вертатися не хоче
Кондуктор автобуса• 08 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Автор, ви як маленька. Треба було мотивувати комісію, то так хотіли
автор Гравіцапа • 08 апреля 2024
Ответ дляАйпишница
1. Обязательно в Германии.
2. Обязательно есть В2 и работа.
4. Работы в Украине нет.
5. Принято решение возвращаться.
Я все пункты учла?
Не всі, в мене житло через дц і тут поки не працюю, вчити с1 це блін не пару слів в тиждень