ХвилювАллочка• 09 апреля 2024

Дівчата, зараз можна подати на візу в Канаду?

Чи вже запізно і програма закрита?
Є ті хто там працює і задоволений?
Чи багато хто повернувся?
Найщасливіша• 09 апреля 2024
Ні
Кондуктор маршрутки• 09 апреля 2024
Залежить від Ваших умов тут. Якщо вам тут погано - там може здатись краще. Якщо у вас тут нормальне забезпечене життя - там може відчуватись гірше.

Але це досвід сестри, не мій особистий. Тут вони з хліба на воду перебирались, там краще. І там є одне, що їх тримає.

Жити дорого. Однієї зарплатні не вистачає - сестра з немовлям мусить теж працювати хоч пів дня.
І це вони не в дорогому місті
Школи дуже подобаються. Садочки дорогі, безкоштовних немає.
ВНЗ безкоштовних немає. Це по дітям.
Медицина - потрібно звикнути і вміти користуватись
Без авто дуже важко.

У них дитина з інвалідністю - там вона нормальна. Ставлення, як до звичайної людини. Це для них головне.

Є багато нюансів - у них по клімату (часто урагани). По магазинах. Можна ще перераховувати. Але стабільно.

Програма наче частково закрилась. Візи наче видають як до війни - туристичні без Ворк Перміт, страховки і ’підйомних’. Може щось змінилось.
Кондуктор маршрутки• 09 апреля 2024
Тут є одна попалниця, пишу слушні думки про Канаду. Живе там. Може відпишетбся.
ХаДиДиШь• 09 апреля 2024
Да можно и до войны подаваться было, но надо платить за подачу
VitalinkaGL• 09 апреля 2024
как было-нет
сейчас доступно воссоединение семьи,Вы там,а муж нет,например,тогда ему визу дадут.
а так на общих условиях,как до войны(язык,работа и т.д.,должны быть интересны Канаде).
VitalinkaGL• 09 апреля 2024
я не в Канаде,но..мнение бы никого не слушала,все зависит только от Вас как Вы устроитесь.у каждого свой путь.удачи.
Ластовиння• 10 апреля 2024
А на какую визу вы собираетесь подавать? На туристическую или рабочую? На рабочую без шансов. Для этого надо найти в Канаде работодателя, который согласиться оформить визу, при этом доказав, что внутри Канады нет подходящих работников. Учитывая дикую безработицу, сейчас в Канаде, шансов ноль.