Викликаю на дебати• 09 апреля 2024
Хто здавав аналізи в приватній за направленням сімейного - чи велика черга
на запис? За скільки часу записуватись на аналіз треба? Дякую.
Задолбулька• 09 апреля 2024
А в Киеве одна лаборатория?)
Если честно н когда не задумывалась могут ли быть большие очереди на анализы. Пришла сдала ушла
А я с Рио-де-Житомира!• 09 апреля 2024
Ответ дляЗадолбулька
А в Киеве одна лаборатория?)
На безплатно дуже обмежений перелік.
Викликаю на дебати
• 09 апреля 2024
Ответ дляЗадолбулька
А в Киеве одна лаборатория?)
Безкоштовно за направленням - інший порядок.
Викликаю на дебати
• 09 апреля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
На безплатно дуже обмежений перелік.
Ну біохімія ж, напевно, є?
Викликаю на дебати
• 09 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
В сінево здавали все добре , по часу зайняло хвилин 10-15
Я мала на увазі безкоштовний аналіз
Задолбулька• 09 апреля 2024
Извините, я не поняла, что это бесплатно и в частной клинике. Я обычно в государственной сдаю. Быстро и легко. Думаю вам нужно позвонить и уточнить в конкретной лаборатории, может запись у них есть
ДинамоКит• 09 апреля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Я мала на увазі безкоштовний аналіз
мені сімейна в Києві сказала, що не дають в Сінево безкоштовні вже. а Вам дали? зараз?
Викликаю на дебати
• 09 апреля 2024
Ответ дляДинамоКит
Ні, я от якраз хочу дізнатись, чи варто за цим йти до сімейного.
ДинамоКит• 09 апреля 2024
Ответ дляСвята
Дают и в синево и в эскулаб
це коли Ви були? березень-квітень?
Шкідлива молекула• 09 апреля 2024
Ответ дляДинамоКит
це коли Ви були? березень-квітень?
Направлення видається не під конкретну лабу, а просто ’здача аналізів’, а ви вже вирішуєте де здавати - чи державна, чи приватні де підписано договір, їх десь біля 3-4 на всю країну
Викликаю на дебати
• 09 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Дякую
ДинамоКит• 09 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Ви коли отримали направлення?
мені не дали отак, як Ви написали, аналіз крові звичайний в цій же поліклініці - у лікаря запис з компютера , аналіз сечі - так само. Купа інших аналізів не дозволяють виписувати (завідуюча), або йдіть до профільного лікаря (вони сидять в іншій поліклініці, там інша завідуюча) - хай він Вам виписує. хочу дізнатись - це мені такі казки сімейна розповідає - чи так і є в Києві зараз останні два місяці.
Шкідлива молекула• 09 апреля 2024
Ответ дляДинамоКит
Ви коли отримали направлення?
я написала так як є в Хелсі, може ваша лікарня/лікар в іншій програмі, то там не підкажу
ну і так, є поділ друга ланка чи перша, не все може виписати сімейний, специфічні якісь лише вузьки дають скерування
дають просто скерування, його номер приходить в смс, плюс в особистому кабінеті так само продубльовано номер скерування та що саме за аналізи, і я вільна у виборі де здавати й коли - як собі так і дитині
ДинамоКит• 09 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
дякую! треба спробувати, смс с кодами є
из желе я• 09 апреля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Так, далі направлення на коалограму, глюкозу