Кондуктор маршрутки• 09 апреля 2024
Критерії вибору міста
Якби ви вибрали місто для життя , не в Україні, які критерії основні ? Чи переїхали б ви в місто , яке дуже сподобалося, але гірше з транспортом ?
Результат:
вже голосів:
9 (27.27%)
Інфраструктура
8 (24.24%)
Переїхала б де подобається
6 (18.18%)
Результати
3 (9.09%)
Інші критерії
3 (9.09%)
Не переїжджала б
2 (6.06%)
Транспортна розв´язка
1 (3.03%)
Чистота, зовнішній вигляд
1 (3.03%)
Просто гарна квартира
Кондуктор маршрутки
• 09 апреля 2024
Ответ дляРекламама
Транспортну розв´язку я б віднесла до інфраструктури
Тут якраз вся інфраструктура є, крім метро , тому винесла окремо
Кондуктор маршрутки
• 09 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Работа, безопасность, медицина
Поряд столиця , робота там
ОливьЕЖечка• 09 апреля 2024
Та багато нюансів, авторко. Я, наприклад, працюю вдома, мені +- байдуже, що там з тим транспортом. Мені важливо, щоб ’було куди дивитись’. Якась зелень, дерева, недалеко ліс чи гори. Але це мої забаганки) Орієнтуйтесь по собі, вам повинно бути зручно
Кондуктор маршрутки
• 09 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Садики детские рядом где возьмут ребенка
Це є всюди
Рекламама• 09 апреля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Метро не в кожному місті є)) Якщо мова про Київ, то можуть бути й трохи інші критерії вибору
Кондуктор маршрутки
• 09 апреля 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Мені подобається місто , де я зараз живу , але коли подивилася всі інші неподалік , то в одне просто закохалася , але там нема метро , тепер в роздумах
ОливьЕЖечка• 09 апреля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Хз, я б пробувала. Завжди можна все переграти назад.
Чучело-Мяучело• 09 апреля 2024
Смысл любого переезда, в моём понимании, это поиск лучшего места и лучших возможностей. Ехала бы только в тот город, который очень понравился.
Кондуктор маршрутки
• 09 апреля 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Дивлюся для покупки, назад вже не переграєш
100pudov• 09 апреля 2024
транспорт для меня точно не значимый пункт. работаю дома, и общественным не пользуюсь. Такси оно в любом городе такси. Пробки немного расстраивают, но я что б планировать график, если куда то надо сьездить могу выбирать не часы пик. Мне важна другая инфраструктура, спорт, бассейн хороший в пешей доступности, парки с велодорожками желательно. Так что это все очень индивидуально. как то вам виднее, что нужно вам.
КохайтесьЧорнобровi• 09 апреля 2024
мне важно чтоб не шумно, не много машин, много зелени, не высокие дома, супермаркет рядом.
Ввид из окна и не южная сторона - самое главное.
Садоводница• 09 апреля 2024
Ответ дляНаливайКа
Я дивлюся в першу чергу на можливості заробітку і навчання .
Згодна з Вами
Я б їхала туди де:
1) Є робота;
2) Можливо нормально вчитись дитині, є наявні кружки;
3) Нормально з медициною.
А вже потім всі інші критерії
Я б їхала туди де:
1) Є робота;
3) Нормально з медициною.
А вже потім всі інші критерії
Кондуктор маршрутки
• 09 апреля 2024
Ответ дляСадоводница
Згодна з Вами
Я б їхала туди де:
1) Є робота;
3) Нормально з медициною.
А вже потім всі інші критерії
Я б їхала туди де:
1) Є робота;
3) Нормально з медициною.
А вже потім всі інші критерії
Робота залишається та ж, меншій дитині потрібно буде змінити школу , старша в будь-якому випадку буде їздити автобусом, гуртки є і там, і там, медицина теж .
Кондуктор маршрутки
• 09 апреля 2024
Ответ дляSo_so
И сколько времени ежедневно нужно тратить на дорогу?
Зараз 20 хв., з іншого міста 40
Христя в тiстi• 09 апреля 2024
В залежності, як ви транспортом користуєтесь. Я ніколи не жила в місті, де є метро, тому мені всеодно на нього.
Важливо:робота, небезпечність ( але тут вже більш обирати район в самому місті) гарні місця для прогулок, не шумно
Кондуктор маршрутки
• 09 апреля 2024
Ответ дляSo_so
20 минут от дома до работы? Или только транспортом 20? Оставайтесь где Вы есть.
Все разом , живу недалеко від метро
МатьЧасть• 09 апреля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
я не поняла, вы нас уговариваете, или что?
Кондуктор маршрутки
• 09 апреля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Пишу плюси і мінуси , так краще потім самій визначитися
Интимная• 09 апреля 2024
Для меня важно - большой город, жить поближе к центру, школа не более 10 минут ходьбы, развитый ОТ, аэропорт в городе, и хорошее местоположение города .
Много ещё критериев. Каждый случай рассматривается отдельно.
Кондуктор маршрутки
• 09 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
Я навпаки з маленьких вибираю , коли все близько . Аеропорти завжди за містом.