ГейТуда• 09 апреля 2024
Чи можна приймати кровоспинне щомісяця під час КД?
Вже більше 10 років лікую гінекологію, змінила 4ох лікарів. Лікували і травами, і гормонами. Нічого не допомагає. Місячні сильно рясні, заливають два дні, на другий і четвертий день. Вночі кожні три години міняю тампон і прокладку. Феритин тримається ні рівні 3-5, коли постійно приймаю залізо то піднімається до 17 лише. Це дуже впливає на пам´ять, і не тільки. Треба якимость чином зупиняти крововтрати.
Чи можна два дні приймати Транексу, три рази по 1 г? Бо у лікарів різне бачення.
Мірену ставили, не приживається. Варикоз є.
Однозначно• 09 апреля 2024
на кровоспинних з 11 років (тоді це кропива була), зараз мені 42. гемоглобін був 69 колись. тепер після місячних 120-130
осень харашо• 09 апреля 2024
Про Транексу не знаю.
Мені призначали настоянку водяного перцю.
Стало трохи краще. Спитайте у свого лікаря, чи Вам його можна. Його часто після пологів призначають.
І я повністю здорова, це спадкове - рясні місячні.
Феритин 5, гемоглобін, якщо не пити залізо, до 90.
Тільки під час вагітностей був 135-138 гемоглобін у мене :(
Весела бджілка• 09 апреля 2024
у меня тоже обильные с детства, так же ставлю будильник на ночь 2 и 3 день, обследована, здорова, это моя норма
из желе я• 09 апреля 2024
Ответ дляОднозначно
які препарити Ви приймаєте? Бо така сама проблема.
Тоскующая• 09 апреля 2024
Автор, все життя мучилась із тими КД. І кропиву пила, і водяний перець, і медикаментозно намагалася вирішити проблему.
Помогло мені і раджу вам - Ехінацея Композитум (Heel), укол собі робите внутрішньом´язово незадовго перед тим, коли бачите, що ’починається’. Можна робити на цикл до 3 уколів. Тобто в найкритичніші дні. Це гомеопатія, воно ніяк не нашкодить. Нехай допоможе!
ГейТуда
• 09 апреля 2024
Ответ дляосень харашо
Про Транексу не знаю.
Водяний перець, кропива не допомагають.
Гемоглобін по аналізам нормальний, але мабуть за рахунок високого тиску (130/90)
ГейТуда
• 09 апреля 2024
Ответ дляТоскующая
Дякую! Вже десь читала на порадниці про цей препарат. Спробую.
Однозначно• 09 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
саме зараз тренексамова кислота, віданол. була транекса і мефенамінова кислота (так, вона зупиняє кров), був дицинон. але я випиваю таблетки по своїй схемі, а не як у інструкції написано, мене це рятує, інакше на таксі їду додому(
осень харашо• 09 апреля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Я купила чашу менструальну.
На ніч чаша + урологічна прокладка.
Стало простіше, тепер можу не стелити пелюшку разову.
На ніч чаша + урологічна прокладка.
Однозначно• 09 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
як тільки у мене починаються КД, я випиваю 3 таблетки одразу, потім через годину ще дві і через пару годин 2-3 таблетки. перший і другий день так. потім все стабільно і спокійно, таблеток не потребую
Запароленое одеяло• 09 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Не занимайтесь ерундой, почему не поставите мирену?
Запароленое одеяло• 09 апреля 2024
Ответ дляОднозначно
Вы совсем не понимаете, что это за препараты, тромбоза и шока не боитесь?
Однозначно• 09 апреля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
ні, щоку ще не було за весь час, з венами все добре
Запароленое одеяло• 09 апреля 2024
Ответ дляОднозначно
Если б было, вы бы тут уже не писали, это смертельное осложнение.
Однозначно• 09 апреля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
мені ці препарати лікар радив, я їх не від балди взяла, все добре. Побічні дії є у всіх препаратів
Запароленое одеяло• 09 апреля 2024
Ответ дляОднозначно
Вряд ли впш врач назначала вам пить как вы описали да еще и каждый месяц, если та, то она не профи, это скоропомощной препарат, это не лечение.
Однозначно• 09 апреля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
а це не лікування, це норма для мого організму. так було у мами, бабусі, вони здорові були як коні, вагітності, роди- все без патологій
ГейТуда
• 09 апреля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
ставила , два рази. Через місяць -два з місячними виходить. Обмотана великом шматком ендометрію. Жоден КОК не підійшов, на 16-18 таблетці починаються повноцінні місячні. І тривають по 10-12 днів
Запароленое одеяло• 09 апреля 2024
Ответ дляОднозначно
Вы пишите ерунду,найдите нормального врача и решите проблему
Однозначно• 09 апреля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
я її вирішила. і лікарів достатньо змінила. мені підходить.
Запароленое одеяло• 09 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Вам делали выскабливпние, какая гистология? При отсутствии атипии,вам нужно мирену просочетать с диферилином первые месяцы. Вы просто не нашли хорошего врача.
ГейТуда
• 09 апреля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
да, делали гистероскопию, нашли две маленькие зоны очаговой гиперплазии эндометрия. Пролечилась ( не помню уже что назначали) и после этого уже ставили Мирену
Запароленое одеяло• 09 апреля 2024
Ответ дляГейТуда
Вам нужен сначала курс антибиотиков перед миреной.