Зміна правила перетину кордону для студентів

Уряд змінює правила перетину кордону для студентів денної форми навчання: що це означає

2 квітня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України».

Раніше пропозицію відновлення цієї можливості озвучували студенти Маріупольського та Сумського державних університетів під час зустрічей із Президентом України Володимиром Зеленським. На доручення Президента МОН розробило відповідну постанову. Про це повідомляє «Я і Закон».

Документ передбачає, що студенти-чоловіки зможуть перетинати кордон під час воєнного стану за умов, якщо вони:

віком від 18 до 22 років, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації;
навчаються на денній формі в закладах вищої освіти України державної або комунальної форм власності й здобувають ступінь вищої освіти бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування);
є учасниками освітньої академічної мобільності;
їдуть на навчання в іноземні заклади освіти строком на 1 семестр.

Для перетину кордону з метою навчання на програмах академічної мобільності студентам необхідно мати:

довідку від закладу вищої освіти України щодо направлення учасника програми академічної мобільності для навчання в іноземному закладі освіти із зазначенням:
підстави співробітництва; строку навчального семестру за кордоном;
відсутність за результатами двох останніх семестрів (півріч) негативних оцінок і фактів перескладання заліків і екзаменів;
підтвердження рівня знання мови викладання в іноземному закладі освіти;
копію договору академічної мобільності, засвідчену закладом освіти України;
е-квиток студента, перевіреного засобами порталу «Дія»;
військово-облікові документи з відповідними позначками районного, міського ТЦК та соціальної підтримки.
1 5
Любительница 09 апреля в 12:44
ХуАнита 09 апреля в 12:46
А тим хто є студентом іноземного закладу?
В гости звали? 09 апреля в 12:46
Зачем студенту, который учится в Украине ехать заграницу? Логичнее выпускать тех, кто поступил заграницей
ХуАнита 09 апреля в 12:47
Ответ дляВ гости звали?
Зачем студенту, который учится в Украине ехать заграницу? Логичнее выпускать тех, кто поступил заграницей
На один семестр або здати іспит і не підлягають мобілізації - звучить гордо,а толку ніякого
Сорока-ворона 09 апреля в 12:48
Ответ дляХуАнита
На один семестр або здати іспит і не підлягають мобілізації - звучить гордо,а толку ніякого
Поїхати і залишитися.
В гости звали? 09 апреля в 12:50
Ответ дляХуАнита
На один семестр або здати іспит і не підлягають мобілізації - звучить гордо,а толку ніякого
Ограничения по возрасту сделать. До 25 лет все равно не призывают. Сколько 18 летних пацанов не смогли выехать, хоть и поступили заграницей
автор ОливьЕЖечка 09 апреля в 13:08
Ответ дляХуАнита
На один семестр або здати іспит і не підлягають мобілізації - звучить гордо,а толку ніякого
Вони не підлягають мобілізації за віком
No problems 09 апреля в 13:13
И да... В этом вопросе меня больше всего впечатлило вот это...
ХуАнита 09 апреля в 13:15
Ответ дляСорока-ворона
Поїхати і залишитися.
Ага.... Це як, просити політичного укриття?
Все возможно 09 апреля в 13:15
Ответ дляNo problems
И да... В этом вопросе меня больше всего впечатлило вот это...
Ну краще ж ніж в СССР, там взагалі не випускали.
Цікаво,рашка своїх студентів випускає?
Гуляю босоніж 09 апреля в 13:17
Ответ дляВ гости звали?
Зачем студенту, который учится в Украине ехать заграницу? Логичнее выпускать тех, кто поступил заграницей
А їм дулі.
Абсолютно популістська чергова новина, бо люди знав понесли, що студентів випускають, а направду, як в анекдоті: і не в покер, а преферанс, і не виграв, а програв….
Бо ніхто ж не заглибиться, шо то поїде дай Боже один з факультету і то, на три місяці. А краще, щоб дівчинка, бо хлопець може не повернутися)))
В гости звали? 09 апреля в 13:19
Ответ дляВсе возможно
Ну краще ж ніж в СССР, там взагалі не випускали.
Цікаво,рашка своїх студентів випускає?
Рашка никого и не закрывала вроде.
Трактор Віка 09 апреля в 13:20
Ответ дляВсе возможно
Ну краще ж ніж в СССР, там взагалі не випускали.
Цікаво,рашка своїх студентів випускає?
в россии нет запрета на выезд вообще ни для кого
Парасюха 09 апреля в 13:20
Ответ дляВсе возможно
Ну краще ж ніж в СССР, там взагалі не випускали.
Цікаво,рашка своїх студентів випускає?
Раша и не закрывала никого
Все возможно 09 апреля в 13:23
Ответ дляПарасюха
Раша и не закрывала никого
Чи може це означати,що в раші більше свободи у громадян ніж у нас?
1 4
Парасюха 09 апреля в 13:25
Ответ дляВсе возможно
Чи може це означати,що в раші більше свободи у громадян ніж у нас?
Это ничего не значит. Это просто констатация факта .
Губной рояль 09 апреля в 13:26
Ответ дляХуАнита
Ага.... Це як, просити політичного укриття?
Оформити тимчасовий захист
Не прохожу мимо 09 апреля в 15:10
Хай грають з народом, дебіли
Величезна кількість 17 річних виїзджає і не повернеться