Замовила я вітаміни від Солгар для шкіри, волосся та чогось там ще. І от тепер думаю, а може, фігня?
Хто пробував, діліться досвідом.
І може, хтось знає хороші вітаміни, які допоможуть покращити стан волосся? Щось у мене все сумно стало(
Хто пробував, діліться досвідом.
Туфли в чешуе• 10 апреля 2024
Тоже брала их как средство для улучшения ситуации с волосами - до одного места (про выпадение).
Mrs.Sexuality• 10 апреля 2024
Я особисто не пробувала, але купа знайомих приймали вітаміни цієї марки. Комусь допомагали, комусь ні.
Покращити Стан волосся - це ви про полотно волосся ( те, що відросло/довжина) чи ви про випадіння більше?
Бо якщо про випадіння- то треба здавати аналізи й дивитись, чого не вистачає.
А якщо про полотно - то його тільки косметично можна спробувати реанімувати, щоб виглядало краще. Вітаміни йому вже ніяк не зарадять.
Харчовий тріль• 10 апреля 2024
Только анализы, в этих витаминах упор на серу, а если нехватка железа? Как-то так
Мюллерная• 10 апреля 2024
Да, писала уже, что омега солгар в купе с Вит д3 подняли мне уровень д3 выше нормы. Сейчас у меня биотин 10 000 тоже от солгар. Но пока только пью пару дней
Ответ длядякую аж підскакую
Мне подошел солгар, а сколько вы пьете?
Ще не п´ю, тільки замовила - чекаю на них і переживаю, що не допоможуть)
Ответ дляМарафетчица
У вас випадають?
Не сильно, але якість стала гіршою набагато - раніше були гладенькі і блискучі, а зараз як пакля. :(
Марафетчица• 10 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Може вам догляд змінити? Бо вітаміни відросле волосся вже не змінять(
Мастер Пис• 10 апреля 2024
У меня после ковида выпадали клочьями, восстанавливала именно солгаровским биотином 10000, мне понравились эти витамины
Матраскин Брат• 10 апреля 2024
Брала Солгар при короновірусі, як ´побічний ефект’ - ріст волосся, нігтів, покращення шкіри.
Матраскин Брат• 10 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
Скиньте, будь ласочка, що саме брали. Я замовлю собі. Дякую 💙💙💙
Мюллерная• 10 апреля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Для витамина Д пропила омегу и витамин Д. Поскольку Д стал выше нормы, то пока витамины на стопе, но взяла биотин