⚡️ СБУ затримала соратницю Шарія, яка намагалася зірвати мобілізацію в Україні через ворожі ІПСО
Колаборантку, що поширювала фейки про Сили оборони та вихваляла путіна, викрили поблизу Одеси. Там зловмисниця переховувалася як переселенка з Миколаївщини.
За вказівкою ворога вона адмініструвала телеграм-канал, що дискредитував ЗСУ. Жінка погоджувала публікації з представником російської спецслужби.
Також фігурантка просувала ідеї Кремля та закликала українців ухилятися від мобілізації.
Наразі зрадниця перебуває під вартою. Їй загрожує до 12 років ув´язнення.
Тож спецслужби працюють і про тих, хто поширює російську пропаганду і ворожі іпсо,варто првідомляти.
forumchanka• 10 апреля 2024
пожизненно собаке дикой!и отобрать все имущество ее и родни на армию!
Cvetochek...• 10 апреля 2024
сейчас уже нет добровольцев. тут и ’закликать ухилятися’ не треба. все и так ухиляются как могут. тоже мне Америку открыла.
Ответ дляsredivsex
Видела эту новость, не уверена что все из этого правда.
Может быть такое, что наказали за попытки срывать мобилизацию.
Но я не утверждаю ничего, просто время сейчас такое… интересное
Это фото того, что она писала.
да понятно что она в группе сидела типа антитцка, может писала места где повестки выдают , а ей навесили по полной. Ну кому-то. + к карьере и -к карме.
Ирина-bbd0• 10 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
По наводчикам тоже взрыдываете? Пиши на беднягу что хочешь....
Natal_ka91• 10 апреля 2024
Таких груп сотні. Кожен рятується як може, з групами чи без. Краще взялися б за тих, хто незаконно збагачується і раптово купляє нерухомість з зп яка цього не дозволяє.