Прокачую сідниці• 10 апреля 2024
Зріст хлопчика в 2,8
Дівчата, підкажіть, малому 2,8 - зріст 91 см, вага 13 кг.
Хвилююсь що зріст занизький. По таблицям в три роки нижня межа має бути 98 🤷♀️, в інших таблицях 92. Не панікую, але не хочу щось пропустити.
В кого дітки були такого зросту в три роки, педіатри давали якісь поради, наш проблеми ще не бачить.
Прокачую сідниці
• 10 апреля 2024
Прокачую сідниці
• 10 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Есть официальные нормы Всемирной организации охраны здоровья. Всё остальное личные интерпретации.
Дякую!
PORKA• 10 апреля 2024
мій і досі малий, йому 12
ніякої проблеми в цьому немає, якщо зріст в межах норми, навіть найнижчого показника.
Прокачую сідниці
• 10 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
Мой в 3 года весил 15 кг и рост был 94.
А зараз як? Йде по нижній межі?
Прокачую сідниці
• 10 апреля 2024
Ответ дляPORKA
мій і досі малий, йому 12
Тобто головне щоб був в межах норми, правильно?
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
А зараз як? Йде по нижній межі?
А зараз ему 14, нормальный парень ростом 170))))
PORKA• 10 апреля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
ну так
а для чого ж ці норми взагалі існують? щоб по ним орієнтувались
є середні цифри щорічної прибавки в зрості залежно від віку.
за 3 роки не знаю, а для більш старших дітей, десь від 4-5 років прибавка менше 4 см за рік вважається відхиленням і потребує звернення до лікаря.
ну ви взагалі бачите навкруги, що всі люди не однакового зросту?
PORKA• 10 апреля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Щиро дякую! Я ще знайшла таку інформацію 🤷♀️
тобто, всі діти повинні бути абсолютно однаковими
ви десь таке бачили?
Прокачую сідниці
• 10 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
Ого) тобто головне все ж головне відслідковувати межі норми. А вони різні в кожного. Дякую 🙏
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Даже не то, чтобы норму - а динамику роста. Не все растут быстро и прибавляют одинаково каждый год.
Прокачую сідниці
• 10 апреля 2024
Ответ дляPORKA
ну так
Справа не в тому що всі різні, та генетика різна. Ми колись спілкувались з родиною, дитина яких йшла нижче норма через деякі проблеми в організмі. І ще з того часу я пам’ятаю, що необхідно слідкувати все ж за ростом дітей. Як зараз в них, не знаю 🤷♀️. Знаю що в три роки батьки намагались вирішити питання без гормонів росту, їм це вдавалось за допомогою коригування їжі та ще чогось.
PORKA• 10 апреля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
ваша дитина нижча норми? чи в чому проблема
Ответ дляPORKA
ну так
Меньше 6 см - должно настораживать и повод обратиться к врачу для сдачи базовых анализов.
Прибавка в 5 см может быть погрешностью изменения, но если 4 см - это точно повод для всестороннего обследования.
PORKA• 10 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Нижняя граница роста для молодого человека мужского пола в возрасте 20 лет - 164 см...
Как бы не то, к чему нужно стремиться
а як до цього можна ’стремиться’?
з практичної точки зору
Ответ дляPORKA
а як до цього можна ’стремиться’?
з практичної точки зору
Если ваше ребенок идет по нижней границе нормы, то в итоге он и будет нижней границы нормы роста взрослых.
Устраивает?
Если нет, то ищете причины, воздействуете различными методами чтобы вместо 6см он начал прибавлять по 7-8 вне пика роста + полная поддержка в пик.
Устраивает?
Прокачую сідниці
• 10 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Устраивает?
А як можна цього досягти? Окрім вживання гормонів.
Прокачую сідниці
• 10 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
По поводу вашего ребенка переживать не стоит.
Для назначения гормона роста есть четкие показания.
Все остальное - в индивидуальном порядке, причины снижения темпов роста у всех детей разные.
Зрозуміла, дякую! Продовжую спостерігати за зростом .
PORKA• 10 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Устраивает?
в мене одна дитина вже доросла
йшов до 12 років по нижній межі норми. виріс 176 см.
так, цілком влаштовує.
і батько його так ріс.
і молодший статурою та темпом розвитку повторює батька і брата.
так, цілком влаштовує.
і батько його так ріс.
Ответ дляPORKA
в мене одна дитина вже доросла
так, цілком влаштовує.
і батько його так ріс.
так, цілком влаштовує.
і батько його так ріс.
Как видно по теме автора, ’граница нормы’ частенько берется с потолка ...
PORKA• 10 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
границы нормы выше приведены в вашем посте номер 23.
вы их с потолка взяли?
PORKA• 10 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Вы умеете читать сообщения в контексте темы?
Или может быть вы указали числовое значение роста вашего ребенка, идущего по нижней границе нормы?
Ответ на оба вопроса - нет ;)
зачем мне его указывать
чтобы выслушать вашу высокомерную лекцию?
мне достаточно, что вы уже категорично и безапелляционно определили потолок роста. впрочем, ничего нового. вы в любой теме такая. всезнайка.
Ответ дляPORKA
зачем мне его указывать
В отличие от некоторых, я не рассчитываю на авось...