5 пологовий, відгуки про Рижову Ольгу Анатоліївну

Знайомі у мене народжували саме у неї, підкажіть, будь ласка, можливо у когось також є досвід з цим лікарем, буду вдячна.
Kate04-ecfa 10 апреля в 17:36
Теж чула від колеги хороші відгуки про цього лікаря. Але за сам 5 пологовий багато не дуже позитивних відгуків, можливо більше за інших лікарів, не знаю. А ви точно вирішили в 5 народжувати? Бо я теж ще обираю, думаю за 3 і 7
автор Hololek 10 апреля в 19:01
Ответ дляKate04-ecfa
Теж чула від колеги хороші відгуки про цього лікаря. Але за сам 5 пологовий багато не дуже позитивних відгуків, можливо більше за інших лікарів, не знаю. А ви точно вирішили в 5 народжувати? Бо я теж ще обираю, думаю за 3 і 7
Я ще думаю, але яким чином вибирати лікаря - не знаю. У мене буде КР, тому хочу вибрати по хорошим відгукам
babyjohn 11 апреля в 11:24
Ви хочете контракт з нею?
Kate04-ecfa 12 апреля в 10:56
Ответ дляbabyjohn
Ви хочете контракт з нею?
я не автор, але якби знати, що це хороший лікар і професіонал, то можна і контракт
автор Hololek 13 апреля в 16:12
Ответ дляbabyjohn
Ви хочете контракт з нею?
Так