Прості ідеї для романтичної вечері

Вперше запрошую хлопця на вечерю. Шукаю просту страву, але щоб було смачно. Щоб ви приготували?
Жена брата Админа 10 апреля в 15:56
Запекти картоплю цілу у фользі з масличком, червона риба, соус (сметана+урок+часник), салатик огірки з капусти свіжої
5 2
Снідаю авокадо 10 апреля в 15:56
стейк, салат
Гравіцапа 10 апреля в 15:56
Пиццу заказать
Червона ікорка 10 апреля в 15:57
Пельменей налепить или беляшей пожарить
Точная копия плова 10 апреля в 15:58
рыба, салат, винишко и сыр. картоха, если хотите сэкономить на рыбе
Тишком нишком 10 апреля в 15:58
пусть в ресторане рыбу закажет и шампанского с собой, вы свечи зажжете... и хватит. Романтика обеспечена
4 1 1
Барвіночка 10 апреля в 16:04
Печеня в горщиках з печерицями + салат і нарізка
Тётя Хрюша 10 апреля в 16:05
борщу наваріть, сальце, хлібець, часничина. Хлопець одразу зрозуміє що ви - діівчина його мрії.
Анонім Завгосп 10 апреля в 16:06
Ответ дляТётя Хрюша
борщу наваріть, сальце, хлібець, часничина. Хлопець одразу зрозуміє що ви - діівчина його мрії.
і келішок горілочки)
Небалувана Галя 10 апреля в 16:06
Вам не до готування та сервірування буде, тому замовте нормальні суші та роли, ну і винце. Все одно на їжу пофіг буде)
1 1
Тётя Хрюша 10 апреля в 16:06
Ответ дляАнонім Завгосп
і келішок горілочки)
так.)
Та легко! 10 апреля в 16:09
Я бы сделала салат с креветками, бутерброды с икрой (рыбой), нарезка колбаска сырок ну и шампанское - вино. Все эти картошки , жаркое, горшочки -это обожраться и завалится на диван. Ни о какой романтике речь не идет.
3 2
Большой секретик 10 апреля в 16:14
Спагетти с креветками в сливочном соусе. Тирамису.
бифидобактерияЖоржик 10 апреля в 16:17
Я бы сделала рыбные стейки, салат типа Цезаря, Греческого и пасту со сливочным соусом.
А я нівроку 10 апреля в 16:19
Я б зробила щось круте. Наприклад салат з телятиною гриль.
Цукіні, помідор, перець, часник, гриби, цибуля великими кольцями, телятина антрекот у тайському соусі (соевий соус, мед, сіль, оливкова олія) на гриль. І все, займайтесь своїми ділами.
Яичница с беконом 10 апреля в 16:38
Це максимум для романтичної вечері від вас. Все інше хай ляже на його плечі.
Харчовий тріль 10 апреля в 16:47
Підсмажити морепродукти,додати соєвий,спеції по смаку,запарити рисову локшину і додати туди)виходить смачно і дуже швидко)або замість рисової локшини звичайне спагетті,тоді і замість соєвого в вершках протушити