Что готового и без заморочек взять на пикник?

Огня не будет. Что же такого интересного взять покушать? Кроме бутербродов?
Бешене сарі 13 апреля в 07:41
Пицца
Спішу - перекидаюсь 13 апреля в 07:41
Семки, недорого и рот всегда занят.
автор буреЛОМКА 13 апреля в 07:42
Ответ дляБешене сарі
Пицца
Пицца будет холодная пока доедем и разложится. Холодная она никакая
1 5
Анонім Секретар 13 апреля в 07:43
Ми ж не знаємо що за формат.
Чорний хліб та сало з помідорками чері)
Будь які бутери, намазки.
Киця-бриця 13 апреля в 07:45
Сири, горішки, виноград, помідорки-чері
Некомильфо 13 апреля в 07:45
В отдел кулинарии зашли и купили, что хотите
автор буреЛОМКА 13 апреля в 07:45
Ответ дляАнонім Секретар
Ми ж не знаємо що за формат.
Чорний хліб та сало з помідорками чері)
Будь які бутери, намазки.
Та нет никакого формата. Ребенок на рыбалку вывезти просит. А мы с мужем такое не любим. Надо что-то кроме бустеров и съёмок взять, что бы н етак скучно было.
автор буреЛОМКА 13 апреля в 07:46
Ответ дляНекомильфо
В отдел кулинарии зашли и купили, что хотите
О, идея! Спасибо!!!
Тушьмушьнюшь 13 апреля в 07:46
Крильця копчені
Бастурма або щось подібне
Сулугуні
Лаваш
Овочі
Некомильфо 13 апреля в 07:47
Ответ длябуреЛОМКА
О, идея! Спасибо!!!
Мы всегда так делаем, без заморочек и посуду одноразовую не забудьте))
Анонім Секретар 13 апреля в 07:50
То чому вогню не буде?
Посмажити сало та хліб на паличках потрібно пару гілочок) а задоволення море.
Відваріть картоплю в мундирі, заверніть у фольгу щоб тепла була. Візьміть відварені яйця, якщо дитина їсть. Консервований тунець тощо.
Чай в термос і якісь солодощі.
Мої обожнюють брати бублики з мʼясом. Але це я напередодні їх маю приготувати🫠
Бешене сарі 13 апреля в 07:51
Ответ длябуреЛОМКА
Пицца будет холодная пока доедем и разложится. Холодная она никакая
Аа, я думала пикник в парке городском.
Ну тогда берите бутеры и чай в термосе, а к нему сладкое
Виниловая пластинка 13 апреля в 07:54
Якщо дитина, то таки вогонь на три гілки і зефір для смаження. Фігня, але розвага
Спішу - перекидаюсь 13 апреля в 07:54
Ответ длябуреЛОМКА
Та нет никакого формата. Ребенок на рыбалку вывезти просит. А мы с мужем такое не любим. Надо что-то кроме бустеров и съёмок взять, что бы н етак скучно было.
Главное от комаров что-то взять не забудьте.
Ирина_Б_ 13 апреля в 07:56
хот доги, ну и классика - яйца, огурцы, редиска, зелень, взять готовое мясо в термопакеты
Ошеламиссимо 13 апреля в 07:57
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Главное от комаров что-то взять не забудьте.
Их нет практически ещё.
Фуліганка 13 апреля в 08:01
Ответ длябуреЛОМКА
Та нет никакого формата. Ребенок на рыбалку вывезти просит. А мы с мужем такое не любим. Надо что-то кроме бустеров и съёмок взять, что бы н етак скучно было.
Купіть в кулінарії. Що за проблема
Svitlo_ 13 апреля в 08:02
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Главное от комаров что-то взять не забудьте.
Були в середу в лісі, не бачили жодного
Не танцую- но пою 13 апреля в 08:06
суши
Ms. Dolly 13 апреля в 08:07
Выпечка ( пирожки) , кулинария готовая. Термос и быстрая лапша:)
Овощи ( редис, перец, томаты)
Аристократка-тунеядка 13 апреля в 08:08
Ответ длябуреЛОМКА
Пицца будет холодная пока доедем и разложится. Холодная она никакая
Ну огня ж не будет, все будет холодное. Если так размышлять, то зачем вообще это надо
Фенте Фря 13 апреля в 08:11
Рулет з лаваша
Фенте Фря 13 апреля в 08:13
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Главное от комаров что-то взять не забудьте.
І від кліщів!!!
Зараз все скажу 13 апреля в 08:20
Ответ длябуреЛОМКА
Та нет никакого формата. Ребенок на рыбалку вывезти просит. А мы с мужем такое не любим. Надо что-то кроме бустеров и съёмок взять, что бы н етак скучно было.
Водки+ пиво,шоб не скучно
ПолБатона 13 апреля в 09:34
Ответ дляАнонім Секретар
То чому вогню не буде?
Посмажити сало та хліб на паличках потрібно пару гілочок) а задоволення море.
Відваріть картоплю в мундирі, заверніть у фольгу щоб тепла була. Візьміть відварені яйця, якщо дитина їсть. Консервований тунець тощо.
Чай в термос і якісь солодощі.
Мої обожнюють брати бублики з мʼясом. Але це я напередодні їх маю приготувати🫠
Яе Ви бублики з м´ясом готуєте?
Анонім Секретар 13 апреля в 10:38
Ответ дляПолБатона
Яе Ви бублики з м´ясом готуєте?
Це страва з дитинства.
Зараз найбільша проблема знайти сушку щоб розмокла і не розвалилася)
Беру київхліб.
Робимо фарш без булки, замочуємо сушку в молоці. Коли трішки розмокне, але звісно не розвалюється ще, в середину кладемо фарш. Обмочуємо в яйцях та обсмажуємо з двох боків. Все протушуємо як котлети.
Все. Можна їсти)
Виниловая пластинка 16 апреля в 21:18
Ответ дляАнонім Секретар
Це страва з дитинства.
Зараз найбільша проблема знайти сушку щоб розмокла і не розвалилася)
Беру київхліб.
Робимо фарш без булки, замочуємо сушку в молоці. Коли трішки розмокне, але звісно не розвалюється ще, в середину кладемо фарш. Обмочуємо в яйцях та обсмажуємо з двох боків. Все протушуємо як котлети.
Все. Можна їсти)
У моє дитинство так само: застосували, фарш, але смажили.
Без яйця - зверху чи кружалець помідора, чи трохи томат пасти, сметана сир тертий і запікати