Цікаво для чого це?
Ответ дляБіллі Рубіні
Бо зовсім скоро це будуть ухилянти
Як казала одна з моїх колег:´Україна-країна чудес´
Що ж ви так погано маніпулюєте? Чому тільки частину заскриніли?
’Українських школярів за кордоном хочуть поставити на облік.
Українських школярів за кордоном хочуть поставити на облік
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій розглядає можливість запровадити єдиного електронного обліку українських учнів за кордоном.
Про це йшлося на спеціальній нараді під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, передає пресслужба міністерства.
У Мінреінтеграції зауважили, що багато учнів здобувають освіту або є екстернами державного ліцею ’Міжнародна українська школа’ (МУШ). Українські особові справи для вступу в МУШ можна надіслати поштою.
’Однак питання полягає в системному рішенні для всіх учнів за кордоном. Так, було розглянуто можливість запровадження єдиного електронного обліку для ведення особових справ учнів’, – йдеться у повідомленні.
Під час наради учасники запропонували дозволити МУШ приймати особові справи учнів в електронному вигляді, а також розробити відповідні роз’яснення.
Читайте також: Кабмін припинить фінансувати школи з малою кількістю учнів
Як повідомлялося, станом на кінець минулого навчального року тільки у німецьких школах навчались 213 362 дітей з України.
Ответ дляTammy21
І доповню. Ота чверть мільйона це потенційні платники податків на майбутнє, не повернуться вони, заїдуть мігранти та вже їх діти будуть сплачувати (якщо система не зміниться) вам пенсії.
Ви думаєте пенсії ще будуть?
Irina-5d24• 10 апреля 2024
Как классно, что мои дети никогда не стояли на учете в украинской школе и никакому учету они не подлежат))) Они просто исчезли из поля зрения школы)
Ответ дляTammy21
Гадки не маю. Думаю, через кілька років у деяких країнах буде безумовний невеликий дохід. Побачимо) Але податки, це не тільки пенсії)
Думаю держ пенсії не буде. Зроблять приватні у майбутньому
Ответ дляStar39
Как раз в тиктоке новый тренд: ’Будні ухилянта’. Там люди показывают, как им хорошо не в армии. Кто в бассейне, кто за границей, кто с пивом радуется солнышку
Да, видела.
Это ж надо до чего докатились на третий год войны.
Представляете чтобы два года назад люди массово делали видео ’будни ухилянта’,а в комментариях их поддерживала куча народу
Ответ дляJENYABEST
Ваше восприятие реальности.
Обычно иммигрируют из тех стран в которых очень плохо, в те страны где гораздо лучше...
Ваше незнання історії та соц.процесів. Будь ласка, все у вільному доступі. В Україні дуже хорошо для багатьох країн з нижчим рівнем життя.
Ответ дляTammy21
Вас не дивує яке відношення має Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій до освіти? Якби справа була в освітньому процесі, то це питання розглядалося б МОН. Це перше. І друге: який сенс вводити облік українських дітей за кордоном? Чому не обліковуються діти в межах країни? Зараз купа переселенців, частина навчається дистанційно, часто не за місцем проживання, а за пропискою у іншому місті чи області. Доля цих дітей нікого не цікавить? Треба облікувати саме тих, хто в своїй більшості взагалі ніколи не повернеться в Україну? А навіщо?)
На мою думку, абсолютно очевидно, що уряд буде думати як повертати цих дітей в Україну, хоч на Порадниці часто пишуть як ’понавиїхавші’ нікому не потрібні разом зі своїми дітьми, та реальність інша - цих дітей спробують повернути, можете не сумніватися. Інша справа чи вийде у них це.
Ответ дляA no name
Згодна з вами на всі 100 % що це робиться для повернення дітей, писала про це вище.
Але, думаю, що це і на освіту зав´язано, бо якось треба буде робити оцінювання, для тих, хто зараз не навчається паралельно в укр.школах.
Ответ дляTammy21
Можете скрінити. Пенсій в Україні не буде взагалі. Ще до війни був дефіцит ПФУ і ситуація була близька до катастрофи. Щойно закінчаться транші на соціалку від ЄС, а вони 💯 закінчаться після війни, якщо не раніше. Пенсії припинять виплачувати, бо ні з чого буде. Навіть без війни все йшло до того, що солідарна система своє віджила і її готувалися замінити на персональні внески до ПФУ. Тому пенсія нікому з нас в Україні вже не світить.
Ответ дляБіллі Рубіні
Бо зовсім скоро це будуть ухилянти
просто гидко навіть коментувати той брєд - скрін в темі
про дітей котрі навчаються за кордоном , а тим паче хлопців - в Україні б пора забути і не згадувати,
так, деякі , одиниці, таки можуть повернутись , якщо зовсім біда з головою
переважажна більшість - це вже по факту потенційні громадяни країн де знаходяться,
Espresso_caffe• 10 апреля 2024
Ответ дляA no name
очень интересно чем будет гарантироваться сохранность персональных взносов
Ответ дляTammy21
А навіщо їх оцінювати? Ці діти просяться до української школи? Ні. Хто планує повертатися, той і так в дистанційній школі, так само як багато дітей в межах України. Всі ці діти і так вже обліковані через дистанційні школи. Якщо дитина, яка не вчилася в дистанційній школі, повернеться після війни, то просто здасть екзамен для визначення до якого класу може йти і все. Очевидно, що питання освіти тут взагалі ні до чого. Діти за межами України мають доступ до шкіл офлайн і мають значно більші можливості в плані освіти, ніж ті дітки, що залишилися в Україні. І в уряді це чудово розуміють.
Ответ дляTammy21
Кабмін нехай собі фінансування прокручує.!
VitalinkaGL• 11 апреля 2024
все равно.сын ушел из Укр.школы год назад,ходит только в Англии.
дочка в нее и не попала-выехали в 5.
кто уехал 2 года назад-как мы,уже без разницы их законы.
дочка в нее и не попала-выехали в 5.