Я супер-пупер• 10 апреля 2024
Как сделать пышные панкейки?
Делаю по этому рецепту все но почему-то ни разу не получались пышные
Посоветуйте пожалуйста как сделать пышные?? Может соды вместо разрыхлителя добавить
Пьяная вишня• 10 апреля 2024
Я роблю на домашньому йогурті, він жірністю десь 7%, бо в молоко дрбавляю сливки. Яєць пару з сахаром і ложкою олії розтираю в піну, добавляю йогурт, солі дрібку, ванілін, розпушувач, борошно. Вони виходять за рахунок йогурта і олії жирніші, і сковорідку не змащую нічим. Не прилипає. Самі по собі потім зовсім не жирні, і височенькі.
З молока і всього 1 яйця, теж були не пишні, там ні з чого пишності взятися.