ПлакалаВАвто• 11 апреля 2024

Вот и я перестала видеть вблизи...

С юности ношу контактные линзы на постоянной основе - сильнавя близорукость, очки только иногда и не более 3-часов - голова болит от них. И заметила, что стало трудно видеть вблизи, с трудом читаю. Но я могу только линзы носить, очки не могу. Как вообще эта проблема решается? Бывают линзы для близорукости и дальнозоркости одновременно? В обычных своих линзах ничего уже почти не вижу вблизи
Губка Боб• 11 апреля 2024
Тот момет когда ивдали не видишь и уже вблизи
Сижу_и_плачу• 11 апреля 2024
Такая жизнь((
Автопортрет нурофена• 11 апреля 2024
Огооо
Мені 49 ні в одном глазу навіть
БезникаяЯ• 11 апреля 2024
Після 40 це фізіологічні зміни(( може бути і так і так в мене таке одне око. Сходіть на консультацію по лазерній корекції. Може можна виправити
Снідаю авокадо• 11 апреля 2024
есть бифокальные линзы , почитайте
Николай-b526• 11 апреля 2024
идете в 50 и покупаете очки
курасаны• 11 апреля 2024
Бачила відгук якоїсь жінки про лазерну корекцію після 45, але наскільки знаю, поки що майже нема клінік, які беруться проводити операцію в такому віці...(((
автор ПлакалаВАвто • 11 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
лазер делают в юности, после 35 - уже нет смысла, начнется дальнозоркость уже скоро и все равно очки. Я что-то слышала про замену хрусталика - люди вообще очки снимают, но это возможно только по возвращении в Украину.
автор ПлакалаВАвто • 11 апреля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
есть бифокальные линзы , почитайте
спасибо, уже почтиала
в моем случае наверное мультифокальные
Гарантую неперелевки• 11 апреля 2024
Мультифокальні лінзи. В мене міопія -7,5. Почала погано й зблизька бачити, перейшла на мультифокальні лінзи. Мінус тий жи залишився, а плюс підібрали. Марка Biofinity. Вони місячної заміни, але я їх по 2-3 місяці ношу. До речі і окуляри такі ж мені зробили. Вони й для відстані, й для читання. Два в одному.
автор ПлакалаВАвто • 11 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
о, спасибо
значит я сама все-таки не подберу
Працівниця року• 11 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Не носіть по 2-3 місяці. Я таке зробила на початку війни. Місяці три розгрібала проблеми з рогівкою. Ніби й нічого дуже серйозного, обстежили вздовж і впоперек, а мені все двоїться в очах, якість зору жахлива, лінзи носити не можна, а в мене міопія -5, окуляри підбирати нема сенсу, бо ж чекаємо, що параметри зміняться 🤦 Стільки всяких крапель, мазі, кожних кілька днів - візит до лікаря. Уже думали над тими жорсткими лінзами, які носять при кератоконусі.
Тепер намагаюся не переношувати.
Ну шо не так?• 11 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
В яку суму обходяться, якщо носити місяць?
ПлюшкамиБалуюсь• 11 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Я читала, вони дуже незручні, тому не купувала. Ви не маєте з ними проблем?
Гарантую неперелевки• 11 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Тепер намагаюся не переношувати.
А ви відчували, що вже потрібно змінювати? Просто не було можливості на початку війни?
Гарантую неперелевки• 11 апреля 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ні, не маю. Можливо перший тиждень трошки по іншому бачила, але це відчуття швидко зникло і в лінзах, і в окулярах
Гарантую неперелевки• 11 апреля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Гляньте в інтернеті Biofinity Multifocal ціну. Вони дорожчі за звичайні лінзи. Я в Європі купую, не зорієнтую по українській ціні
Працівниця року• 11 апреля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Я була в якомусь ступорі, і якось зовсім збилися часові налаштування. Носила лінзи
годину-дві на добу, коли виходила з дому. Дискомфорт був, але несильний, бо в мене очі не надто чутливі.
Гарантую неперелевки• 11 апреля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Я в Україні носила максимум місяць-півтора і вже відчувала дискомфорт. А у Європі реально 2-3 місяці без дискомфорту. Можливо інша екологія, можливо інша якість лінз, ніж та, що для українського ринку. Але факт, що лінзи я ношу тут вдвічі довше. Наступного місяця піду до лікаря на огляд, то запитаю в якому стані рогівка