Бутерброд и я• 11 апреля 2024
Хто садить городину, що додаєте в лунки при посадці?
Цікавить що додаєте або нічого,буду садити і сіяти картоплю, помідори, перець, огірки, кабачки, гарбуз, редис
Завжди недо...• 11 апреля 2024
Кладу комплексний біопрепарат (мікроелементи та спори грибів для мікоризи)
Бутерброд и я
• 11 апреля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Ґрунт удобрюється рано навесні
Я новачок в цій справі.
Бутерброд и я
• 11 апреля 2024
Ответ дляМизимец
Нітроамофоску
Я купила в епіцентрі діамосфку...
Ромашкинная• 11 апреля 2024
Автор, кладе хто шо має і хто шо хоче, варіантів безліч! І потім підживлювати можна десятком варіантів і еко, і шмеко, і купленим, і безкоштовним. Сьогодні садила полуницю, то додавала попіл, компост, бо в мене він є, а не було б - не додавала б. Потім гуматом калію піділлю - це натуральне, гарні дає результати. В лунку під помідори ще добре класти лушпиння цибулеве, шкаралупу яєчну. Багато чого можна класти, хто шо має, те і використовує. Дивіться, шо вам легше/доступніше/простіше
Бутерброд и я
• 11 апреля 2024
Ответ дляРомашкинная
В мене є гумат калію під полуницю розкажіть коли і як підливаєте будь-ласка
Бутерброд и я
• 11 апреля 2024
Ответ дляРомашкинная
Та нічого це дача я ніколи раніше толком не садила. Все треба купляти. Попіл є. А так перегній так це курник в упаковці є але не багато. Маленька упаковка. Садили гірчицю восени кажуть корисно
Ромашкинная• 11 апреля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Гуматом абсолютно все підливаю, розводжу по інструкції і під кожну рослинку ллю
Душа компанії• 11 апреля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Є тільки попіл
То по жмені на лунку, перемішати з землею.
Бутерброд и я
• 11 апреля 2024
Ответ дляРомашкинная
В будь-який час можна? І як часто його можна?
Ромашкинная• 11 апреля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Та я особо і не задумувалась - коли зібралась, тоді і підлила) Ну от полуниця приживеться після посадки, через тиждень підгодую, щоб в ріст пішла та і все, більше і не буду, вистачить з неї. А помідори, огірки - декілька разів підгодую
Ромашкинная• 11 апреля 2024
Кабачки, гарбузи і так ростуть, як бешені, можна не париться. Термін життя редиски - місяць максимум, разок гуматом поллєте, попелу кинете в лунку - з головою, з зеленню/салатами - те саме. В мене на помідори минулого року компосту і попелу не вистачило, посадила просто в землю без нічого, гуматом потім разів два або три підлила і розкішний був все рівно урожай
Тріль підпільний• 11 апреля 2024
Ответ дляРомашкинная
Краса
Тріль підпільний• 11 апреля 2024
Ответ дляРомашкинная
Базилік з розсади такий гарний
Ромашкинная• 11 апреля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Базилік з розсади такий гарний
Сама пробувала декілька разів вирощувати розсаду - не моє це. Купила десяток готової розсади і горя не знала)
Ms. Анонимная• 11 апреля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Після поливу, або чекайте щоб дощ пройшов
Ms. Анонимная• 11 апреля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Курник ще розвести треба, бо погорить все
Бутерброд и я
• 11 апреля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Додавала в минулому році не погоріла картопля. Я трохи до лунки з попелом. Цікаво зараз стільки всякого як зрозуміти що коли і як. Що треба купувати. Ніяк не можу розібратися
Бутерброд и я
• 11 апреля 2024
Ответ дляРомашкинная
В мене полуниці посаджені минулого року, навесні частину лічинка хруща поїла коли ягідки зелені були((( полила на осінь антихрущ.. посадила ще полуниці восени івнесла в грунт купила антихрущ гранули,ензим здається. Побачимо що в цьому році. Завтра на вихідні їду на дачу сіяти і картоплю садити от тому і питаю що може купити...