#Пойду_кгадалке• Изменено 11 апреля 2024
Чи можуть дати другу повістку, якщо є вже одна?
Нарешті! Дали чоловіку повістку, проходить вже ВЛК. Тобто я так розумію можна вже не стрьоматися тцк і блок постів?
Бо хочемо на вихідні до родичів виїхати. 2 роки не виїжджали.
Повістка на руках (не прострочена), її показуєш і нову ж не жають, вірно? Чи як там зараз?
Жінка з перцем• 11 апреля 2024
Если уже проходит ВЛК, то какая вам разница, дадут ли новую?
Слышала одному человеку пока ехал по Украине, их на каждом блок-посту понадавали
Жінка з перцем• 11 апреля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Він міг сам піти, для чого було 2 роки чекати?
Вы уже оттуда наверно пишете?
Кокосиха• 11 апреля 2024
Так якщо дадуть ще одну, то що це змінить? Він же по попередній і так виконує обов´язок.
Молода і нерозважлива• 11 апреля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Ага, десь в інстаграмі чули🤣
Идууу--уууу блин• 11 апреля 2024
не повістку треба показувати, а документ, який засвідчує, що він зарахований, таке дають після влк, але треба при проходженні сказати, щоб дали такий документ
Ваша прЭлесть• 11 апреля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Вы уже оттуда наверно пишете?
Я туди не збираюся , але якщо чоловік автора вже пішов на комісію , то вже все одно скільки повісток
Жінка з перцем• 11 апреля 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ага, десь в інстаграмі чули🤣
А что в этой ситуации нереального?
Вот не из инстаграмма, а знакомому их 7 выдавали.
Правда он ни по одной никуда не пошел
ДваДваВісім• 11 апреля 2024
Другу не дадуть, якщо будете казати, що проходите влк. І капєц, автор, писать ’нарешті!’
Жінка з перцем• 11 апреля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Так и он до повесток не собирался. Чего вдруг ему раньше нужно было идти...
Морская свинка• 11 апреля 2024
Вы бумажки боитесь еще одной? в чем страх? что выдадут сразу боевую? выдадут как пройдет влк, могут в этот же день
ДваДваВісім• 11 апреля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
А что в этой ситуации нереального?
Правда он ни по одной никуда не пошел
А його оштрафували?
Жінка з перцем• 11 апреля 2024
Ответ дляДваДваВісім
А його оштрафували?
Именно этого не знаю. Другим знакомым троим давали повестки, никто не пошел. Оштрафовали из них одного.
Миллениалка• 11 апреля 2024
Могут выдать, но переживать вам нечего, если он проходит уде комиссию
ДваДваВісім• 11 апреля 2024
Ответ дляМиллениалка
Да, вже можна не переживать
Миллениалка• 11 апреля 2024
Ответ дляДваДваВісім
А його оштрафували?
Мой друг из Чернигова уже получил много повесток, больше 5. Не оштрафовали, сначала его найти должны, чтоб оштрафовать
Белая котичка• 11 апреля 2024
Моєму братові вручили о 17 вечора. В повістці зʼявитися в ТЦК на ранок на 8.00. А у вас, що там тиждень чекати?
Ваша прЭлесть• 11 апреля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Тоді не йшов би на комісію
Голена блондинка• 11 апреля 2024
Ехали из ЗП к Киев, даже документы нигде не проверяли, глянулаи только в машину через стекло на выезде из ЗП и Днепра. Так что в эти повестки на блокпостах не верю.
Курочка-чубаточка• 11 апреля 2024
Не брати, вони не мають зараз права видавати повістки де їм хочеться і як хочеться.
Жерица ночи• 11 апреля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ха ха. У нас с Днепра едя в Новомосковск можно получить запросто.
В западной знакомому выдали как в отпуск ехал
Люблю пиво• 11 апреля 2024
Ответ дляГолена блондинка
В Чернігові на блокпостах при виїзді / в´їзді в місто видають періодично (не рідко). Так шо не вірте і далі
#Пойду_кгадалке
• 11 апреля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Каже як з під домашнього арешту. Бо в нас патрулі на вулицях, в ТЦ, на ринках тощо.
Це не жарт. Ось так людей доводять.
#Пойду_кгадалке
• 11 апреля 2024
Ответ дляБелая котичка
Ну так, дали на проходження ВЛК 7 днів. Потім до тцк.
#Пойду_кгадалке
• 11 апреля 2024
Ответ дляГолена блондинка
А, ну все можливо.
В нас постійно, це Суми якщо що.
#Пойду_кгадалке
• 11 апреля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вони навіть перевіряти документи не мають права безпідставно. Але як працює закон ми всі бачимо.
Рассказница• 12 апреля 2024
После прохождения ВЛК и признания годным, могут дать мобилизационную повестку дать. И поедите вы не к родственникам, а в военторг, чтобы мужа на войну собрать по амуниции. А к родственникам поедите уже одна, муж поедет на полигон.