Пошаманю• 12 апреля 2024
Відпустка - Одинока мати. На підприємствах відмінили?
Всім доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка, по такому питанню. Завжди брала додаткову відпустку 10 днів, як одинока мати. У відділ кадрів для цього раніше надавала рішення суду про розлучення і цього було досить. Вчора на підприємстві мені сказали, що цього в цьому році не достатньо і відпустка мені така тепер не надається. Проконсультувалась у наших юристів, кажуть, що відпустка повинна надаватись мені. Може якісь зміни? Що ще можна надати не говорять у відділі кадрів.
Кили и Манджаро• 12 апреля 2024
Взагалі зараз і мати і батько мають право на цю відпустку. Вам потрібно брати довідку з підприємства чоловіка, проте що він цю відпустку не відгуляв. Принести в кадри і тоді Вам повинні надати. Але я таку відпустку не беру.
Как_б_не_так• 12 апреля 2024
Ваші юристи не можуть дійти згоди з вашим відділом кадрів?
Може дитина вже старша 14?
ПампушОК• 12 апреля 2024
Брешуть. Як надавали так і надають.Держслужба. Нехай покажуть де це прописано в законі. Я йду в соцвідпустку з 15 квітня. Лише маю рішення суду і довідку зі школи,що батько не бере участі.
Кили и Манджаро• 12 апреля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
не було ніяких змін
Були зміни, читайте закон
Пошаманю
• 12 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
а яку довідку ви приносили?
Усміхайлик• 12 апреля 2024
Можливо вони хочуть підтвердження, що батько не бере участь у вихованні дитини.
Одним із документів підтвердження того, що батько (мати) не беруть участь у вихованні дитини, можуть бути: рішення суду про позбавлення відповідача батьківських прав, рішення органів опіки та піклування або суду щодо участі батька (матері) у вихованні дитини, ухвала суду або постанова слідчого про розшук відповідача у справі за позовом про стягнення аліментів, тощо.
Я теж розлучена, але цю відпустку мені не надають, бо батько займається вихованням дитини.
Пошаманю
• 12 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
а яку довідку ви брали у школі?
Вакцениро Вона• 12 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Були зміни, читайте закон
я хожу как мать двоих детей до 15 лет, спокойно дают
Усміхайлик• 12 апреля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Це різні види відпусток, автор хоче взяти як одинока мати.
ПампушОК• 12 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
а яку довідку ви приносили?
зі школи. Надає канцелярія. Дитина вчиться в такій то школі,...класі...Батько за період навчання з ..по навчанням не цікавиться,на збори не приходить і т.д.. беру щороку ,починаючи з садка. Дитина вже в 9 класі
Его Святейшество Байрактар• 12 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Ви читали питання?
Там статус одинокої матері
Який батько?
Там статус одинокої матері
Який батько?
Кили и Манджаро• 12 апреля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Так у Вас інша підстава. На двох звісно нададуть.
Ответ дляКак_б_не_так
Може дитина вже старша 14?
18 років
Які 14??
Кили и Манджаро• 12 апреля 2024
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Ви читали питання?
Там статус одинокої матері
Який батько?
Там статус одинокої матері
Який батько?
Це ви почитайте, автор просто розлучена, а одинокою вона є на підставі висновку верховного суду, де прописано, що розлучена мати теж вважається одинокою
Ответ дляКили и Манджаро
Статус одинокої матері передбачає соціальну відпустку, пои якій довідка з місця роботи батька не потрібна, навіть якщо він живий
Усміхайлик• 12 апреля 2024
Господи, люди, чим ви читаєте, автор хоче взяти відпустку як одинока мати, для цього самого свідоцтва про розлучення не достатньо, потрібно підтвердити, що батько не бере участі у вихованні дитини, бо якщо бере, то така відпустка їй не надається.
ПампушОК• 12 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Може дитина вже старша 14?
надається до 18 років
Автор
Тут теоретики вам відповідають
Немає слів від того, які дурниці вони пишуть
Відпустку одинокій матері НЕ відміняли
Ви маєте на неї право
#ейчар
Тут теоретики вам відповідають
Відпустку одинокій матері НЕ відміняли
Ви маєте на неї право
#ейчар
Пошаманю
• 12 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Може дитина вже старша 14?
дитині 7 років
Кили и Манджаро• 12 апреля 2024
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
В неї немає цього статусу, вона просто розлучилася
Усміхайлик• 12 апреля 2024
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Автор
Тут теоретики вам відповідають
Відпустку одинокій матері НЕ відміняли
Ви маєте на неї право
#ейчар
Тут теоретики вам відповідають
Відпустку одинокій матері НЕ відміняли
Ви маєте на неї право
#ейчар
Якщо батько не бере участі у вихованні дитини, а це треба якось підтвердити.
Ответ дляКили и Манджаро
Який Верховний суд???
Ви на ходу придумуєте???
Moon shine• 12 апреля 2024
Вам треба довідка зі школи,що батько не бере участі у вихованні. Школа легко таке дає,є в них форми. Це без проблем. Йдете в канцелярію. Довідку підписує керівник класу і директор. Я взяла одну довідку за період з 1 по 7 клас і все. За рік відгуляла 4 відпустки. і ще 3 лишилося
Ответ дляУсміхайлик
Автор написала, що в неї такий статус був і відпустку вона отримувала
Тому я за замовчуванням відповідаю на питання автора
Ні
Не відмінили!
Якщо б питання було б інше, то і відповідь інша
Ні
Не відмінили!
Усміхайлик• 12 апреля 2024
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Ні
Не відмінили!
Ні
Не відмінили!
Вона пише, що надавала лише свідоцтво про розлучення. Можливо змінився кадровик, або докумекали у кадрах, що цього не достатньо.
БоХатая• 12 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
ну, не зовсім брешуть) одинока мати і розлучена жінка - різні поняття. і довідка зі школи, садочка - то таке, не всюди приймається. як школа чи садочок може прописати в довідці, що батько не бере участі у вихованні дитини, звідки мають такі повноваження?
Кили и Манджаро• 12 апреля 2024
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Який Верховний суд???
Ви на ходу придумуєте???
Ви взагалі юрист? Я юрист тому раджу почати постанову Верховного Суду 520/2226/19, в який прописано щодо матерів, які утримують дитину без участі батька
Пошаманю
• 12 апреля 2024
Ответ дляMoon shine
дуже дякую, начальниця відділу кадрів просто верещить, що не положено, а пояснити по нормальному не може. Тепер зрозуміла, що така довідка зі школи існує, сьогодні візьму і подам їм рекомендованим листом.