12 апреля в 12:58

Кто работает в школьной столовой, вам вопросик

Кто работает в школьной столовой, девочки, напишите рецепт школьных котлет, очень надо.
Всем спасибо!
1 2
ЗдесяЯ 12 апреля в 12:59
Побольше хлеба.
Болтушка Му 12 апреля в 13:08
Ответ дляЗдесяЯ
Побольше хлеба.
читала что хлеб обязательно только серый кирпичик.
Пишу_граммотно! 12 апреля в 13:11
И запеканки рецептик тоже
tereska 12 апреля в 13:15
Рекомендую спробувати приготувати котлетки, замочивши чорний хліб. Цибулю мілко порізати та посмажити, все інше стандартно.
Ростки жимолости 12 апреля в 13:16
Больше манки и хлеба ,меньше мяса
1 2
Синди Кроуфорд 12 апреля в 13:30
Багато чорного хліба в фарш, обов´язково обвалювати в сухарях. Після обжарювання - в духовку.
Нагайна 12 апреля в 13:40
Погані спогади про ці їдальні. Коли булки по підлозі валяються, їх збирають та дітям подають чи продають, наче ніхто й не бачив. Таці з цими булками часто на підлогу ронили.
1 1