західний_діалект• 12 апреля 2024
Дознатель в криминальном процессе? Отличия от следователя?
ФсеСама• 12 апреля 2024
головна відмінність - слідчий це самостійна процесуальна фігура
дізнавач - ні.
Творческий типаж• 12 апреля 2024
Ответ дляФсеСама
ви форумом не помилились?
Це Ви точно мені?) Я лиш відповіла автору потрібним лінком на питання.
ФсеСама• 12 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
точно вам
там посилання на законодавство іншої держави
Сосиска_Втесте• 12 апреля 2024
Ответ дляФсеСама
точно вам
тут оба посилання на законодавство рф
Творческий типаж• 12 апреля 2024
Ответ дляФсеСама
точно вам
А, блин. Прошу прощения. Глянула, что наш домен, да и поспешила. Суть та же - в гугле куча ссылок с анализом различий.
Сосиска_Втесте• 12 апреля 2024
дізнавач здійснює досудове розслідування кримінальних проступків, а слідчий - кримінальних злочинів.
відкрийте гугл
ФсеСама• 12 апреля 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
відкрийте гугл
не обов’язково
дізнавач може брати участь у проведенні деяких слідчих дій під час розслідування саме кримінального злочину. і це не обов’язково посада дізнавача. дізнавачем виступає і оперуповноважений карного розшуку, і дільничний.
Сосиска_Втесте• 12 апреля 2024
Ответ дляФсеСама
не обов’язково
дякую)