lecha• 12 апреля 2024

Что это за новость на болотах?

МАМА НИКИТКИ-2• 13 апреля 2024
Ответ дляJimson
Нас зараз в Україні залишилося близько 30 млн, можливо, менше. Населення росії 144 млн. Погуглить, це нескладно.

144:30 = 4.8

Ми рахуємо на пальцях, проста математика. Округліть до п´яти.

Повторю саме вам, вже вдруге, тут дуже багато людей, які горять бажанням поспілкуватися з вами, але я до них не належу.

Постарайтеся не писати мені взагалі. Ми з вами живемо в різних часових поясах і навряд чи зможемо зрозуміти одне одного.

Краще з´їжте огірочок.
Дивно. Статистика каже, що на 1.01.22 - 43 млн.
Як зручно. Кацапню перебільшуєте, а українців применьшуєте. Шо ще цікавого розкажете? Тема зі сланцевим газом дивлюсь вас вже неактуальна?

Джеральдина.• 13 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Удалено администрацией...
Теория Импетуса• 13 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Удалено администрацией...
Це обов´язок військових, які давали присягу.
53 000 украинских жінок воюють і не обзивають чоловіків бугаями, не шукають собі ніяких відмазок.
natali ja• 13 апреля 2024
Ответ дляPeres Lal
Сейчас повыехавшие подтянутся, убедят вас в скорой победе.
Насчёт выехавших не знаю, а вот некоторые здесь уже приготовились и стали в определённую позу. Встречать освободителей.
Кітті_• 13 апреля 2024
Ответ дляДжеральдина.
Удалено администрацией...
Jimson• 13 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Україна здобула незалежність із населенням, яке, за різними оцінками, становило 51,5-51,7 мільйонів осіб. За оцінкою уряду станом на 2020 рік, в Україні проживало трохи більше 37 мільйонів осіб, але це, не враховуючи окуповані території. 29 сент. 2023 г.

Скажу вам по секрету, Крим, ДНР та ЛНР зараз проти нас.

З 37 мільйонів виїхало близько восьми млн, хто до Європи, хто до США чи Канади. Чули про таких?

Порахуйте, скільки членів вашої родини, у процентному відношенні, залишилися в Україні, а скільки виїхали, 50:50?
Falcon82• 13 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Удалено администрацией...
Це обов´язок професійних військових і силових структур, а не рандомних чоловіків, які ходять по вулицях
Jimson• 13 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Кітті_• 13 апреля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
А якщо у мене погане фізичне здоров´я не дозволяє піти на фронт, ще з дитинства погане. Це також ’відмазка’? А мені дійсно хотілося б постріляти в кацапську мразь. Дуже вдячна і поважаю жінок-захисниць, але все рівно їх абсолютна меншість у зрівнянні з чоловіками, тому що природньо чоловіки більше придатні для війни. Від мене в тилу точно більше користі для країни, ніж на фронті, я б там лише обузою була і отримувала б зарплату і льготи майже даремно. Втім як і від більшості жінок, навіть військові часто виступають проти відправки жінок на фронт, кажуть, що від них там мало користі. Чоловіків на фронті неможливо замінити жінками!

Теория Импетуса• 13 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Це де так кажуть, що від жінок користі нема на фронті? Чого ж їх усіх додому не відправили?
Про своє погане здоров´я може розповісти кожен перший. Було б бажання не йти, а причина не йти знайдеться. Від усіх загинувших користі було б більше в тилу і в родині. А а від не бажаючих воювати чоловіків, користі точно немає на фронті.
Кітті_• 13 апреля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Ну а ви певно з фронту пишете? І ви справді вважаєте, що в тилу у жінок немає ніякої роботи?
Теория Импетуса• 13 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Я не пишу з фронту, і не пишу на форумі, що там хтось має бути замість мене.
Я вважаю що всім в тилу робота є, і в тилу точно кожному безпечніше, аніж на фронті.
Особливо багато роботи на форумі -войовничим за чужий рахунок жіночкам
МАМА НИКИТКИ-2• 13 апреля 2024
Ответ дляJimson

Скажу вам по секрету- Донецьк, Луганськ та Крим це Україна. І статистика буде рахувати їх як населення України.
А ще, по дуже великому секрету вам скажу, що мацква проти мобілізації ( а їх там живе мінімум 15 млн+ ще десь 10 в пригороді і Пітер десь 6 млн і 2-3 млн в пригороді. Виїхало з кацапії ( по самим райдужним підрахункам росстату 3,5-4 млн. Ібільшість з них чоловіки призовного віку, а не як в Україні - діти і жінки. То напевно від великого напливу чоловіків кацапи тюрми та зауральє зачистили від чоловічого населення..
МАМА НИКИТКИ-2• 13 апреля 2024
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
Мати п’яниця- горе сім’ї.
Jimson• 13 апреля 2024
Ответ дляКітті_
’у мене погане фізичне здоров´я’

Його цілком і повністю компенсує ваш гіпертрофований бойовий дух. Сміливість міста бере, чули таке прислів´я?

’Від мене в тилу точно більше користі для країни, ніж на фронті’

Ось і Кошовий теж саме нам казав.

’я б там лише обузою була’

Ну ви хоч спробуйте, ну хоч разочок

’отримувала б зарплату і льготи майже даремно’

Як чесна та благородна людина, ви завжди зможете від них відмовитись на користь командира взводу
Jimson• 13 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мати п’яниця- горе сім’ї.
Погоджуся з вами повністю
Ну, якщо сплавити це горе кудись подалі, скажімо у Флориду, то цілком собі можна жити приспівуючи.
Jimson• 13 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вважати Крим, Донецьк та Луганськ мобілізаційним ресурсом України можна лише перебуваючи в Алабамі.

Але Флорида – це не Алабама. Вам варто переосмислити свою позицію поки не пізно.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 апреля 2024
Ответ дляJimson
Погоджуся з вами повністю
В Криму той неврахований мобілізаційний ресурс дуже ефективно воює,
ps Невже у флориду зібрались?
Jimson• 13 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
ps Невже у флориду зібрались?
А ви що, будете не раді? Відмовтеся пригостити мене Кока-Колою та стейком з опосума? Яка ви черства і безсердечна, адже ми так мило спілкувалися.

Кітті_• 13 апреля 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Як же зараз вам реальні здорові бугаї ухилянти аплодують - те мужло, котре радо виставить замість себе жінок, а можливо навіть і дітей. Знаєте насправді найлегше сказати так, як ви: якщо вам потрібна ваша Україна, то йдіть і воюйте за неї, мені все одно під яким прапором жити, в своїй державі чи в чужій окупаційній, плювала/плював я на вашу Україну. І де ж саме в тилу безпечніше, якщо обстрілюють всю Україну? Зараз вся Україна це один великий фронт, звісно я не порівнюю з нулем, але все рівно відчуваєш себе, як на фронті. Проте все рівно ходиш кожного дня на роботу, ризикуючи життям не набагато менше, ніж на фронті, платиш податки і донатиш на ЗСУ, працюєш на благо своєї країни, а не чужої за кордоном, хоча маєш можливості спокійно жити за кордоном і заробляти навіть більше. А потім якісь закордонні щурихи і інші підлі кацапські підстилки, різні щури-ухилянти, котрим на Україну точно наплювати, дорікають тобі, що ти, бачиш не на фронті, а ухилянтів туди відправляєш. Так, відправляю і буду проти них виступати, нічого їм паразитувати на моїх податках і на українському громадянстві!
Теория Импетуса• 13 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Не треба мені приписувати свої фантазії, замість того, що написала я. Ви коментуєте не мене, а те що собі придумали. Найлегше ото на форумі клацати і чужим руками воювати. Кожна хай почне із себе. Спробує на собі те, що від інших вимагає.

Я від жодного чоловіка не чула і не читала ’хай замість мене йдуть баби воюють’. Ніхто з них вас замість себе не посилає, не треба вигадувати.

На яких ваших податках і хто паразитує? Люди працюють і забезпечують себе. А воювати чужим життям ніхто абсолютно не має права. Манія величі - це серйозний і небезпечний діагноз .
Jimson• 13 апреля 2024
Ответ дляКітті_
’І де ж саме в тилу безпечніше, якщо обстрілюють всю Україну?’

У Мукачеві безпечніше, ніж у Херсоні чи Покровську. Набагато безпечніше.

’але все рівно відчуваєш себе, як на фронті’

Розслабтеся та виконайте комплекс дихальних вправ.

У наступній серії спробуйте уявити себе альпіністом, водолазом чи космонавтом. Будьте ближчими до природи.

’ходиш кожного дня на роботу, ризикуючи життям не набагато менше, ніж на фронті’

Ви працюєте дресирувальником тигрів? А може, ви герой-пожежник?

’А потім якісь закордонні щурихи і інші підлі кацапські підстилки, різні щури’

Вам бажано розширювати словниковий запас
МАМА НИКИТКИ-2• 13 апреля 2024
Ответ дляJimson
Опосума? Да ви шкуролуп.
Колу не вживаю. Вода з льодом підійде? Навіть з бутилочки наллю, не з під крану.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 апреля 2024
Ответ дляJimson
Но ви мені так і не відповіли. Теорія змов зі сланцевим газом вже застаріла і неактуальна? Невже не оплачують, а так гарно писали, з картинками і картами. Ну зовсім як картопляник 🤣
Jimson• 13 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Опосума? Да ви шкуролуп.
Не отруїте мене? І на тому спасибі.

А ви боялися, що у нас із вами душевної розмови не вийде.
Кітті_• 13 апреля 2024
Ответ дляТеория Импетуса

А я багато від цього мужла подібного чула. Мої податки також йдуть на створення благ для щурячого мужла і інших кацапських підстилок, що ждуть окупантів і їм плювати на майбутнє України. Ви всі, хто проти призову і підтримує ухилянтів, хто ухиляється від призову реально паразитуєте на громадянстві України і жрете український хліб задарма, заробляєте в Україні за рахунок українських людей і користуєтесь різними державними ресурсами, взагалі проживаєте тут не маючи на це ніякого морального права, адже вам насправді на все і всіх наплювати, особливо наплювати на Україну. І держава точно має право воювати чужим життям! Держава це взагалі перш за все армія.
Jimson• 13 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Наш відділ ’Песимістичного реалізму’ за їжу працює, всі фінанси йдуть екзальтованим оптимісточкам та ура-патріоточкам.

У Флориді кажуть все дорого, Фанта дуже подорожчала
Теория Импетуса• 13 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Найвища цінність держави Україна- це людське життя. Стаття конституції номер 3. Ні земля, ні територія - не мають такої цінності як людське життя. Почитайте про обов´язки держави перед громадянами.
А якщо ви пишете, що держава має право воювати життями - то хай вашим і воює.

Все інше навіть коментувати не буду. Людина яка гадки не має як працює економіка, не знає базових засад міжнародного права - абсолютно точно не може працювати так, щоб сплачувати великі податки.
Теория Импетуса• 13 апреля 2024
Ответ дляКітті_
Які блага і кому із пересічних громадян України отримуються безкоштовно? :))
Держава - це передусім люди, не буде людей - не буде держави.
А хто давав військову присягу, хай не відсиджується у тилу.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 апреля 2024
Ответ дляJimson

Я зрозуміла, чого ви топите за капітуляцію))
На кацапії можна підробку під бренди продавати.
Ваш відділ «песеместичного реалізму» хочаб собі на шматок хлібу заробляє? Можу гуманітарку прислати. Хліб, щоправда - не смачний.
А то фото подивилась, так жаль вас стало, до сліз.