lecha• 12 апреля 2024

Что это за новость на болотах?

Чомучка• 12 апреля 2024
Ответ дляMilanaher
А хто їх там питає на передовій?
Дійсно, хто про щось питається озброєних людей))
Вони ж там примусово геть усі сидять два роки)

Mira29-c3c3• 12 апреля 2024
Ответ дляYuljwa
Одни украинцы с другими.
Я не вижу готовности к капитуляции в реальной жизни, и паники такой не вижу, хотя живу не в безопасном городе и не в безопасном районе этого города.
Наверное, в Германии это видится по-другому, там больше паникуют, у меня мама тоже очень паникует.
👍👍🤣.У кожній темі паніка аж зашкалює .
nenatasha• 12 апреля 2024
Ответ дляAesonne
Переговоры не должны были никогда заканчиваться, если бы наша власть имела целью сохранность Украины и ее народа.
Стамбул был на хороших для нас условиях, дальше харьковское контрнаступление, освобождение Херсона - вот тут позиция Украины была как никогда сильна, если бы продолжали переговоры, на этом этапе могли получить условия еще лучше стамбульских. Но это если бы цель такая была. а так надули губки, внесли закон(!) о невозможности переговоров и решили годами гро/абить страну. Собственно, они богатеют! Воруют, покупают себе недвигу заграницей, у них всегда есть план Б. Они не о стране, они о себе думают
А можна більше про хороші умови стамбульських? ви ті умови взагалі читали? чи вам достатньо слова ’перемовини’
Чомучка• 12 апреля 2024
Ответ дляNata2907
Так я уже давно протрезвела. Ещё полтора года назад. Хотя да, наслушалась марафона и лапши арестовича, так первые пол года свято верила в наше светлое будущее.
Ну то менше слухати непотріб треба було. Хоча ви ж швидше за усе ті самісіньки 73%, я вгадала?
irenmay• 12 апреля 2024
Я - в Черкасах, мій чоловік - на війні. і ми не хочемо переговорів, принаймні на умовах програвших. А тему боляче читати. Виникає відчуття, що тут половина з радістю б прийняли росію. На щастя, хоч в реалі таких мало зустрічаю. Чи то в мене просто оточення адекватне...
Aloise D• 12 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
куку кицюня
Я тут третий раз продублирую сколько нам оружия дали, бо вы ж написали что ничего не дали и все умираем пока срочно переговоры

Німеччина 10 квітня відзвітувала щодо нової військової допомоги для України. Зокрема було передано артилерійські боєприпаси та безпілотні літальні апарати.
Про це повідомляється на офіційному сайті німецького уряду.

Як зазначається, до списку ввійшли:

6 тисяч снарядів калібру 155 мм;
16 розвідувальних дронів Vector;
30 розвідувальних БПЛА RQ-35 Heidrun;
30 комплектів засобів протидії безпілотникам;
70 інфрачервоних камер;
680 штурмових гвинтівок Haenel MK556;
гусеничний всюдихід Warthog (командна машина);
2 машини для розмінування WISENT 1;
11 мобільних систем розмінування;
3 мінні трали;
120 гвинтівок Haenel CR308;
50 снайперських гвинтівок Haenel HLR338;
мільйон набоїв для стрілецької зброї;
5 тисяч детонаторів.м

это на сколько хватит? сколько продержатся солдаты? хватит ли того момента, как вы поедете с карликом договариваться?
Та вы шо.
Аж 30 одних дронов и даже 16 других. И целый один вездеход! При потребности в снарядах до 8000 в день, дали 6000. Ну, на пару дней под Часов Яром хватит. А, патронов много дали. Вот это отлично. Именно патронами мы донецкий фронт и удержим.
Mira29-c3c3• 12 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Lina 75• 12 апреля 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Те, кто против переговоров, Хочется услышать ваше предположение как закончить войну? Напишите кто нибудь пожалуйста. Если что, русских в разы больше, оружия нам дают с неохотой. Что делать?
А я бы была б рада, что бы провели опрос в дие кто За переговоры, кто ПРОТИВ и что бы все кто против , подтвердили свою позицию отправив себя и своего мужа и сына на фронт ( это нужно что бы сразу было оговорено в Дие). Здается мне что эти противники, войны в глаза не видели , а на счет математики, то у них совсем бедаа
Milanaher• 12 апреля 2024
Ответ дляЧомучка
Не смішіть. Ви реально думаєте, що їх хтось і щось питає? Саме вони вирішують, не головокомандуючий? Якби так було,то і ситуація на фронті була б зараз зовсім інша.

coch100• 12 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
вот это крохи? ок, на сколько хватит этого оружия?)

Військова підтримка України планується/здійснюється
(з міркувань безпеки федеральний уряд утримується від надання деталей щодо способів транспортування та дат до моменту передачі)

Бойові броньовані машини
50 БМП МАРДЕР*
105 основних бойових танків LEOPARD 1 A5* (спільний проект з Данією та Нідерландами)
боєприпаси для основних бойових танків для LEOPARD 2 і LEOPARD 1*
боєприпаси для БМП МАРДЕР*
ППО
Ракети ПАТРИОТ
3 ЗРК SKYNEX з боєприпасами*
Ракети IRIS-T SLM/SLS*
15 самохідних зенітних установок GEPARD*
9 ЗРК IRIS-T SLM*
11 ЗРК IRIS-T SLS*
259 680 патронів GEPARD*
Артилерія
36 колісних самохідних гаубиць RCH 155*
18 самохідних гаубиць Panzerhaubitze 2000
більше 120 000 снарядів 122 мм*
більше 250 000 снарядів калібру 155 мм*
14 колісних самохідних гаубиць Zuzana 2* (проект спільно з Данією та Норвегією)
Безпілотники та системи протидії БПЛА
263 безпілотника-розвідника ВЕКТОР*
34 дрони-розвідники RQ-35 HEIDRUN*
15 антидронових датчиків і глушилок*
50 безпілотних надводних кораблів*
вертоліт
6 багатоцільових гелікоптерів Sea King Mk41 із запчастинами
Військово-інженерні можливості
15 броньованих евакуаційних машин Bergepanzer 2*
8 інженерних броньованих машин ДАХ*
матеріал для знешкодження вибухових боєприпасів*
1 мобільна, дистанційно керована та захищена система розмінування*
9 мостоукладальних танків BEAVER*
2 мобільні та захищені системи розмінування Ahlmann*
8 танків для розмінування WISENT 1*
2 системи важких і середніх мостів*
Захисні та спеціальні засоби
27 510 бойових касок
1000 світлодіодних ламп*
725 лазерних далекомірів*
12 систем самозахисту вертольотів AMPS*
10 000 захисних окулярів*
10 мобільних систем розвідки SurveilSPIRE*
237 одиниць охорони кордону*
11 комунікаційних електронних систем сканування/перешкод*
Логістика
40 танкерів Zetros*
20 рефрижераторів Zetros*
41 вантажівка Mercedes*
2 Toyota Land Cruiser*
11 цистерновоз тягач М1070 Ошкош*
1 вантажівка 8х6 з 7 рулонами контейнерів*
2 трактори та 4 причепи*
10 захищених автомобілів*
Бойова готовність і живучість
4015 штурмових гвинтівок MK 556*
7,75 млн патронів до вогнепальної зброї*
8000 протитанкових мін ПАРМ*
385 високоточних гвинтівок HLR 338 з патронами калібру 9,9 м*
16 000 переносних протитанкових засобів*
2 стоматологічних стерилізатора
164 000 патронів калібру 40 мм для гранатометів*
продовження поставок медичного матеріалу*
105 леопардов?
Это вы откуда принесли?
Бася-Мася• 12 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Как все быстро меняют мнение... Год назад здесь все уверяли друг друга в скорой победе.
Год назад - это не быстро. За этот год мы нахлебались, поверьте(
po_li_na-49a8• 12 апреля 2024
Ответ дляAloise D
Та вы шо.
так вот еще

Бойові броньовані машини
50 БМП МАРДЕР*
боєприпаси для БМП МАРДЕР*
ППО
Ракети ПАТРИОТ
3 ЗРК SKYNEX з боєприпасами*
Ракети IRIS-T SLM/SLS*
9 ЗРК IRIS-T SLM*
11 ЗРК IRIS-T SLS*
259 680 патронів GEPARD*
Артилерія
36 колісних самохідних гаубиць RCH 155*
більше 120 000 снарядів 122 мм*
більше 250 000 снарядів калібру 155 мм*
Безпілотники та системи протидії БПЛА
263 безпілотника-розвідника ВЕКТОР*
34 дрони-розвідники RQ-35 HEIDRUN*
15 антидронових датчиків і глушилок*
50 безпілотних надводних кораблів*
вертоліт
Військово-інженерні можливості
8 інженерних броньованих машин ДАХ*
9 мостоукладальних танків BEAVER*
8 танків для розмінування WISENT 1*
2 системи важких і середніх мостів*
Захисні та спеціальні засоби
27 510 бойових касок
1000 світлодіодних ламп*
725 лазерних далекомірів*
12 систем самозахисту вертольотів AMPS*
10 000 захисних окулярів*
237 одиниць охорони кордону*
Логістика
40 танкерів Zetros*
20 рефрижераторів Zetros*
41 вантажівка Mercedes*
2 Toyota Land Cruiser*
11 цистерновоз тягач М1070 Ошкош*
2 трактори та 4 причепи*
10 захищених автомобілів*
Бойова готовність і живучість
4015 штурмових гвинтівок MK 556*
8000 протитанкових мін ПАРМ*
2 стоматологічних стерилізатора

и это только Германия. А еще и другие страны
po_li_na-49a8• 12 апреля 2024
Ответ дляcoch100
105 леопардов?
Это вы откуда принесли?
https://www.bundesregierung.de/breg-en/news/milita...
прямо из бустестага для вас
Aesonne• 12 апреля 2024
Ответ дляnenatasha
А чем они были плохие?
РФ получила по носу и готова была дать заднюю. Там по сути были условия на 24.02.22, + обсуждения статусов Крыма и лднр, по факту да, постепенное узаконивание аннексии этих территорий, без которых страна успешно привыкла жить уже много лет. Да, не кордоны 1991 года, но реальные, нормальные условия, которые могли бы сохранить десятки тысяч жизней, экономику страны, города, инфраструктуру.
Кітті_• 12 апреля 2024
Ответ длязорi
или сейчас или потом наши дети и внуки пойдут на войну.
Обов´язково, так завжди було і буде після рашистської окупації. Наші чоловіки будуть поколінням за поколіннями класти свої життя за московські загарбницькі інтереси, якщо ми врешті-решт не зберемо свою волю в кулак і не будемо воювати проти них так, як ще ніколи не воювали. Так, можливо зараз стало гірше з допомогою, але це не значить, що так буде завжди. А от якщо ми будемо слухати всіх цих ницих і аморальних колаборантів про переговори, про ’піклування за людей’ і іншу проросійську лживу пропаганду, всіх цих ’фсьопропальщиків’, то точно програємо війну і власну державу, а після цього ми попадемо в лапи окупантів і нас вже будуть знищувати мільйонами, як це вже було в історії України, на жаль, коли слухали колаборантів. Моя б воля я б взагалі всіх цих переговорщиків і всепропальщиків вишвирювала з України в рашку з втратою громадянства і конфіскацією майна. Це колаборанти, це проросійські щури, і не важливо, якими красивими лозунгами вони прикривають свій колабораціонізм, звісно їм треба чимось прикривати свій гнилизм - російські вуха з їх красивих промов видно за кілометр.
po_li_na-49a8• 12 апреля 2024
Ответ дляirenmay
так и есть
тут и сериалы рос. смотрят и им нормально
в жизни таких не встречаю вообще
Кітті_• 12 апреля 2024
Ответ дляirenmay
Так і є, всі, хто за перемовини і ухиляння від мобілізації - підстилки москальні і ждуни, все інше просто тупі відмовки і прикриття, щоб їх не чіпали.
nenatasha• 12 апреля 2024
Ответ дляAesonne
А чем они были плохие?
Тому що там був пункт про зменшення кількості ЗСУ з 800 тисяч до 60-80, і де гарантія того, що після такого зменшення чисельності війська та озброєння вони б не пішли вглиб країни та виконали б всі умови.
Lina 75• 12 апреля 2024
Ответ дляnoree
Найстрашніше те, що багато хто вважає, що перемовини і якісь домовленості - це автоматично повернення в звичайне життя. Типу будемо жити, як і жили до війни. Нехай що без певних територій, але ж ми не там, то й начхати.
Згадую цитату: памʼятай, якщо ти здашся, легше не стане.
Так а что делать?
Ждать пока всю энергетику накроют?
Вы хоть какое то понятие имеете, что за этим следует?
Объясню, а то так и будете тупить :
1. Когда ляжет вся энергетика, наступит коллапс в квартирах ( канализация и.тд).
2. Логистика накроется
3. Будет гум и экол атастрофы

А тепеоь включите свои мозги, и поймите, что при таком расскладе, нас уже никто спрашивать не будет чего мы хотим , а сами соберутся правит.других стран и решат как мы и куда мы и где мы , но при этом у нас в Украине уже будет полный пизд...ц ВЕЗДЕ.

Так может лучше сейчас пока не поздно или все-таки лучше дойти до точки невозврата ?

Что ж вы все глупые то такие?

po_li_na-49a8• 12 апреля 2024
Ответ дляКітті_
просто эти люди не читали историю, не читали истории людей из оккупации, или тех кто близко познакомился с росиянами.
а так да, в Марике кто остался уже Z футболку видела в школах им натягивают
Teonaa• 12 апреля 2024
Ответ дляPeres Lal
Они никогда от переговоров не отказывались, всегда напоминая об этом европейцам и американцам. Но это будут переговоры победившего с проигравшим.
Та про шо ви говорете))) це просто частина іміджу!
- за переговори
- за мир
- нє бьіло другова вібора
- зімой не трогалі єнергєтіку із гуманітарньіх соображеній (наче попереду нема нової зими!)
Говорити це окремо. Робити (вести вогонь по людях) - окремо. От і все.
Вихід:
Або переключаться на когось;
Або закінчаться ракети колись;
Або ми зробим нарешті ракети і ***ритимо москву і людей.
Falcon82• 12 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
так вот еще

Бойові броньовані машини
50 БМП МАРДЕР*
боєприпаси для БМП МАРДЕР*
ППО
Ракети ПАТРИОТ
3 ЗРК SKYNEX з боєприпасами*
Ракети IRIS-T SLM/SLS*
9 ЗРК IRIS-T SLM*
11 ЗРК IRIS-T SLS*
259 680 патронів GEPARD*
Артилерія
36 колісних самохідних гаубиць RCH 155*
більше 120 000 снарядів 122 мм*
більше 250 000 снарядів калібру 155 мм*
Безпілотники та системи протидії БПЛА
263 безпілотника-розвідника ВЕКТОР*
34 дрони-розвідники RQ-35 HEIDRUN*
15 антидронових датчиків і глушилок*
50 безпілотних надводних кораблів*
вертоліт
Військово-інженерні можливості
8 інженерних броньованих машин ДАХ*
9 мостоукладальних танків BEAVER*
8 танків для розмінування WISENT 1*
2 системи важких і середніх мостів*
Захисні та спеціальні засоби
27 510 бойових касок
1000 світлодіодних ламп*
725 лазерних далекомірів*
12 систем самозахисту вертольотів AMPS*
10 000 захисних окулярів*
237 одиниць охорони кордону*
Логістика
40 танкерів Zetros*
20 рефрижераторів Zetros*
41 вантажівка Mercedes*
2 Toyota Land Cruiser*
11 цистерновоз тягач М1070 Ошкош*
2 трактори та 4 причепи*
10 захищених автомобілів*
Бойова готовність і живучість
4015 штурмових гвинтівок MK 556*
8000 протитанкових мін ПАРМ*
2 стоматологічних стерилізатора

А як туди 2 стоматологічних стерилізатори потрапили...не втрималась, вибачте
Piracanta• 12 апреля 2024
Ответ дляЧомучка
Тоді менше вийожуйтеся і дозвольте приймати рішення тим хто знаходиться у вирі подій, на передовій.
А не шукайте виправдання чому вам так хочеться здатися кацапам.
Як не терпиться вже - то чемодан, вокзал, росія - вас з нетерпінням чекають.
А якщо я теж знаходжуся майже у вирі подій?
Falcon82• 12 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
прямо из бустестага для вас
Це вони так від Таурусів відкупились? Типу нам таааак шкода...
po_li_na-49a8• 12 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
оккупантам зубы выбивать
шучу
ну такие видимо нужды у армии
я с переводчиком перевожу, может что-то не точно
po_li_na-49a8• 12 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
хуйло им ядеркой угрожает за таурусы вот и все. Откупились из ваших уст звучит мерзко. Помогают и молодцы
Falcon82• 12 апреля 2024
Ответ дляКітті_
А ви як до жіночої мобілізації і добровольців жінок ставитесь?
coch100• 12 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
прямо из бустестага для вас
Так это перечисляется что отправлено было за 2 года
Чомучка• 12 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Невже в окопах зі зброєю в руках?
Чи може ви дерево що переміститися не в стані?
Falcon82• 12 апреля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Молодці звичайно. Найбільше всіх допомагають. Знаю. Але допомагають рівно так, аби ми не виграли, Але дуже швидко не врали. Бо час грає на них, за наш рахунок...