Друга полоска частково проявилась,затримки ще немає чи може бути це признаком вагітності?
Блиск думки• 12 апреля 2024
Ні. Його треба лише вмочити в сечу до поділки і вийняти. Не висцяти на нього все що є
Оле Лукойе• 12 апреля 2024
Ответ дляБлиск думки
Точно підмічено
НЛОша• 12 апреля 2024
Ответ дляБлиск думки
Чего это. Можно і висцяти. Шо людині терпіти чи шо.
Кусман Сиру• 12 апреля 2024
Ответ дляНЛОша
Можна. Але лише до лінії зі стрілочками. Це тре снайпером бути
Колдунья-вещунья• 12 апреля 2024
Переделайте тест. Этот неинформативный.
По нему ничего сказать нельзя. Вы или что-то неправильно сделали, или про то некачественный тест.
Хвігура мічти• 12 апреля 2024
Зробіть ще один і скиньте фотку цього коли вже підсохне, а то він якийсь дуже мокрий
Гарантую неперелевки• 12 апреля 2024
Ответ дляБлиск думки
😂😂😂😂порвало з вашого коментаря