12 апреля в 23:14

На яку суму крадуть

Товар в супермаркеті, який знаходиться в великому ТЦ. По типу Новус в Ретро, сільпо в Лавіні
Аноним ФЕЯ 12 апреля в 23:16
шта
Тут надолго 12 апреля в 23:17
Теж цікаво, скільки магазин вкладає коштів у теоретичну нестачу товару.
автор Триндю-бриндю 12 апреля в 23:19
Ответ дляТут надолго
Теж цікаво, скільки магазин вкладає коштів у теоретичну нестачу товару.
Ну мені сьогодні, можливо й набрихали що до 100 тис грн доходить в міс..
Анонім Секретар 12 апреля в 23:20
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну мені сьогодні, можливо й набрихали що до 100 тис грн доходить в міс..
А хіба там нема пікалки на виході з маркету?
автор Триндю-бриндю 12 апреля в 23:21
Ответ дляАнонім Секретар
А хіба там нема пікалки на виході з маркету?
На дорогих є, а на дешевих немає..
Кондуктор маршрутки 12 апреля в 23:21
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну мені сьогодні, можливо й набрихали що до 100 тис грн доходить в міс..
Звісно набрехали, набагато більше...а крім того є ще розбите, поламане, пошкоджене, надкушене...
Оскорбляю всячески 12 апреля в 23:21
Покупали товар Х, в стране производителе по 1$, в Германии по 2$, в Украине по 4$.
Лучше задайте вопрос сколько вы переплачиваете.
автор Триндю-бриндю 12 апреля в 23:21
Ответ дляАнонім Секретар
А хіба там нема пікалки на виході з маркету?
Тільки камери все фіксують, але й це не зупиняє людей
автор Триндю-бриндю 12 апреля в 23:22
Ответ дляКондуктор маршрутки
Звісно набрехали, набагато більше...а крім того є ще розбите, поламане, пошкоджене, надкушене...
Що реально.. більше ніж на 100 000? Ого, не думала що такі об´єми
Кондуктор маршрутки 12 апреля в 23:22
Ответ дляТриндю-бриндю
Що реально.. більше ніж на 100 000? Ого, не думала що такі об´єми
А що таке 100т на зараз?
автор Триндю-бриндю 12 апреля в 23:25
Ответ дляКондуктор маршрутки
А що таке 100т на зараз?
А ви можете сказати скільки?
Області пітьми 12 апреля в 23:33
Ответ дляТриндю-бриндю
На дорогих є, а на дешевих немає..
Що ж ви так...
Луноходик_Ик 13 апреля в 08:50
Незнаю сколько, но каждый магазин закладывает это в цену .
+поставщики дают % на бой, товарный вид, усушка, утряска и тд и тп. или просто обмен продукции.