ТихоЯ• 13 апреля 2024

Посоветуйте парфюм, который вы считаете самым роскошным?

Цена не имеет значения, если мне будет дорого, куплю отливант
Не зви чайна• 13 апреля 2024
Ответ длябЭйбА
Ще неролі там класні у герлена в цій лінійці❣️
Ті що Outrenoir? Так, десь є у мене пробірка, піду переслухаю.
Люблю неролі.

А купила я з цієї лінійки Туберозу.
Теж гарна, весняна. Але зараз вона мені трохи заголосна, стоїть собі.
А я ношу колоні 😆.

бЭйбА• 13 апреля 2024
Ответ дляНе зви чайна
Люблю неролі.

А купила я з цієї лінійки Туберозу.
А я ношу колоні 😆.
Розумію! Мені все подобається як витвір мистецтва але на собі ніц не хочу)) перенюхайте і отпишите мені))) я була в захваті від тої туберози, вона така фліртуюча і хіхотлива)))
Не зви чайна• 13 апреля 2024
Ответ длябЭйбА
От я так само: перенюхаю все, позахоплююсь, потім нанесу якийсь з лимонів і пішла.
Не знайшла пробірку з неролі, але пам´ятаю, що дуже витонченими мені здалися, і вперше наштовхнули на думку, що мені подобається ця нота в парфумах.
Зате знайшла залишки Rose Barbare і Double Vanille. Я колись майже всю лінійку потестила і купила Туберозу. Ви праві, вона дуже весняна і грайлива. Я закохалась з першого пшику в дьютіфрі Борисполя. Ех...
бЭйбА• 13 апреля 2024
Ответ дляНе зви чайна
Як про мене написали🤣
Файний ще Піссара Сплкндірис