Нульовий сантиметр• 13 апреля 2024

Кинути палити

Допоможіть порадою як позбутися цієї пагубної звички? Завжди думала захочу кину, але вже затягнулось і ніяк. Дорого і шкідливо, але не можу.
спальное место• 13 апреля 2024
Послушаю
Наизнанку• 13 апреля 2024
Табекс купіть
Але будьте готові до набору ваги
автор Нульовий сантиметр • 13 апреля 2024
Ответ дляНаизнанку
Табекс купіть
Але будьте готові до набору ваги
В мене колись колега пила і навіть пачку не допила і кинула. Але вона налаштована дуже була. Вам допоміг?
Ответ дляНаизнанку
Табекс купіть
Але будьте готові до набору ваги
Він підвищує апетит? На Айкос теж розповсюджується?
Наизнанку• 13 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Чоловіку допоміг. Від 20 років палив
Наизнанку• 13 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ні, він не підвищує апетит)
Ви будете заміняти цигарки чимось))
Всі із моїх знайомих,хто кинув палити-набрав вагу
Обнимашкина• 13 апреля 2024
Алан Карр у поміч. там наприкінці він говорить, що якшо ви дочитали цю книгу, але не готові кинути — відкладіть, і повертайтеся пізніше. я прочитала, готова не була, повернулася за два роки і кинула одним днем. 25 травня 2010 року, з тих пір не курю. до того стаж був 15 років, пачка-півтори шодня
Ответ дляОбнимашкина
Що він такого пише в тій книзі цікаво)
Я Вас не боюся• 13 апреля 2024
Прийдет время - сами бросите. Должен настать момент. До его достижения будете десяток раз бросать на пару дней, то до стресса, то до алкоголя.
Крию матом страшно• 13 апреля 2024
Я 12 лет назад бросила с табексом, главное пить его весь курс, не бросать раньше. И муж прямо сейчас с ним бросает. Ему сложнее, много курил в последнее время, неделю перемучивался, даже ушел жить на рабочую квартиру, тк был злой очень. Но сейчас уже норм, курс к концу идет, почти не тянет уже.
Леннон_Жив!• 13 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Що він такого пише в тій книзі цікаво)
Нічого особливого, про психологічну залежність від паління. Мене вразила одна фраза: так, я люблю омарів, але не маю потреби носити з собою по 20 омарів у сумці.

Це для мене було актуальним, пдже я на початку думала, що просто люблю палити і легко кину. Ніфіга, просто залежність.

А щодо зайвої ваги — по відчуттям я 10 кг набрала ((( на жаль, це ціна за життя без смердючок 😟
Сусідка знизу• 13 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Що він такого пише в тій книзі цікаво)
Я палила років з 13.
В 20 вже більше пачки на день. Нічого не могла з собою зробити, табекс давав ефект поки пила.

Я прочитала книжку Алла на кара, не курю з 2009 року

Якщо це Вам дійсно потрібно, уважно читайте і позбавитесь

Прочитала через пару років про алкоголь і не вживаю вже з 2011 року.
dulenok• 13 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Що він такого пише в тій книзі цікаво)
У меня брат с женой бросили по этой книге. Брат в день курил по две пачки до этого. Но самое главное, бросать после прочтения, а не во время. Я сделала неправильно и бросала во время чтения. Не получилось. Но потом таки бросила при помощи электронной сигареты - в течении года где-то, постепенно уменьшала содержание никотина в жиже
Обнимашкина• 13 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Що він такого пише в тій книзі цікаво)
на додачу до того шо писали вище:

- для того щоби не палити, треба просто не палити. за цими словами, що на перший погляд курцю здаються якимось знущанням, багато правди
- кидаючи курити, ми не втрачаємо шось, а, навпаки, набуваємо

ну і плюс мене бісило, що якась звичка контролює мене, а не навпаки. я не люблю, коли так) спочатку кинула алко, за рік потому — курити