Мира всем• Изменено 13 апреля 2024

Чем сегодня затарились в атб?

Там сегодня день скидок, на что стоит обратить внимание? Позже пойду
Мурзилка• 13 апреля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
А если электричества не будет?
Генератор вже 10 років в таких випадках виручає

Губной рояль• 13 апреля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Теж не розумію. Зашли з малим , то тільки морозиво купили. Добре, що поруч Сільпо є. Овочі хіба ще , кому треба.
І я люблю Сільпо.
Мурзилка• 13 апреля 2024
Ответ дляГубной рояль
Я з вами згодна, але маю родичів в селі, які тримають свиней, і раз на рік передають нам половину/четвертину від однієї, так от не так і страшні ті 25 кг м´яса насправді, і в квартирі.)
І мені дивно, всі так за 25 кг. хвилюються. Завжди так беру, мені вигідніше чим бігати по кілограму на базар
Попереду Великдень і так потрібно щось їсти. А ще кури, гуси, індик, кролі.
літом будемо купувати знову.
Сунуся в чужі справи• 13 апреля 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Взагалі не розумію що там люди купують
Все абсолютно, як і в будь-якому іешому супермаркеті.
Сунуся в чужі справи• 13 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Вчора фермер м´яса на 5000 привіз під двері і молочних продуктів на 3000. Здалося мені те АТБ
Ви молоко і м´ясо лише їсте? Дивне меню.
Мурзилка• 13 апреля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ясно що ні. Вам цікаво, що ми їмо?
Написати ?
КликОЛЬКА• 13 апреля 2024
Ответ дляТреба підробіток
Я за кофе де люкс пришла в 8 утра, а полки пустые. Спрашиваю девочку, которая товар выкладывает-а она говорит, что люди в 4 утра приходили брали) А я то думала, что я рано пришла))
Ничего, что АТБ сейчас ночью не работает из-за комендантского часа?

КликОЛЬКА• 13 апреля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Мы скупились по акции!
Это в АТБ?
КликОЛЬКА• 13 апреля 2024
Ответ дляТреба підробіток
С 24:00 до 4:00 утра. В 4:00 АТБ открывается.
Это в каком городе такой АТБ?
КликОЛЬКА• 13 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Теля було здорове. В нас ніхто довго не тримає, якщо не залишає для себе як корову. Двадцять років вже так беремо.
То їжте курятину і свинину з магазину - і користь і смак
Займалися телятами і ніхто не пустить під ніж теля, якщо воно не хворе.
Мурзилка• 14 апреля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
А куди його людині дівати, якщо молока п´є багато? В нас ніхто більше місяця не тримає, якщо не залишає собі для корови.
Мурзилка• 14 апреля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Я вже це читала тут але в нас по іншому, в нашому регіоні
КликОЛЬКА• 14 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
У Вас безлаберні люди коров мають чи що? Я такого ще не чула. На КРС дають ще субсидії від держави. Які темні люди. Що у Вас за регіон такий темний?
Мурзилка• 14 апреля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
І не говоріть, темнота
Ви про себе хвилюйтеся, світла людина з світлого регіону. Ух, як прочитаєш тут
КликОЛЬКА• 14 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
І не говоріть, темнота
Мені немає чого хвилюватися. То у Вашому регіоні доісторичний період.
Мурзилка• 14 апреля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Вам яка різниця до цього?
КликОЛЬКА• 14 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Вам яка різниця до цього?
Щоб не несли в масу пропаганду безлаберності.
Мурзилка• 14 апреля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Жіночко, йдіть спати!
КликОЛЬКА• 14 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Жіночко, йдіть спати!
Телятини переїла ?

Мурзилка• 14 апреля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Телятини переїла ?
Завидно?
КликОЛЬКА• 14 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Завидно?
Я не завидую безлаберним людям.
Мурзилка• 14 апреля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Я не завидую безлаберним людям.
То лягайте спати, завтра до телят ставати, держава субсидію не дасть.
Світла людина з світлого регіону
КликОЛЬКА• 14 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Світла людина з світлого регіону
Не обіжайтеся і не купуйте м’ясо з дохлих телят і не споживайте його.
Мурзилка• 14 апреля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Телята не ваша сильна сторона, як і українська мова
КликОЛЬКА• 14 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Це Ви мені пишите за українську мову, а самі допустили помилки в одному реченні? Безлаберний хутір.
Мурзилка• 14 апреля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Це ви мені пишите про телят? Безлаберний хутір