Королева ганделику• 13 апреля 2024
Хто ходив на фортепіано, муз школу? Скільки років там вчаться?
Дитина закінчує 4 клас муз школи
І не хоче далі вчитись
Але чомусь кажуть шо якісь важливі екзамени будуть щоб перейти в 5 клас? Я думала максимум це 4 класи
І не хоче далі вчитись
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
І що там взагалі з навантаженням
Бо чим далі тим більше вона хоче то все кидати
Чи може то вчителька погана? Бо одна дитина з задоволенням ходить до іншого вчителя
А інша дитина хоче кидати
САМ_ТАКОЙ• 13 апреля 2024
Моя теж покинула на четвертому році
Сольфеджіо не давалось взагалі
Зараз 20 років, бере приватні уроки , жаліє, що покинула
Але три композиції вивчила і норм зіграти для себе ))
Сольфеджіо не давалось взагалі
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ для220В
7 років.
Але якщо не хоче не наполягайте
Ну то вже місяць до займатись треба до кінця 4 класу?
Чи кинути прямо вже?
220В• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Чи кинути прямо вже?
А навіщо дозайматись? Щоби що? Ви теж, якщо щось не подобається мучаєте до кінця? Книгу, фільм, курси?
ЯблокоРаздора• 13 апреля 2024
Моя ходить з задоволенням, конкурсі місця займає. 8 років треба ходити
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Моя теж покинула на четвертому році
Сольфеджіо не давалось взагалі
А чого вони кинула тоді?
Бо моя теж хоче ( я вже цілий рік чую про це розмову
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ для220В
Дадуть бумажки що закінчила 4 клас
Баррикадница• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Чи кинути прямо вже?
Змініть вчителя. Саме від вчителя у дітей залежить любов до гри .
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Вчителька свариться на неї? На всі уроки сольфеджіо ходить?
Карма хамелеона• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
І що там взагалі з навантаженням
А інша дитина хоче кидати
Або шукайте кращого вчителя або дозволяйте кинути.
Закінчила музичну школу теж фортепіано, але вже більше 20 років не сідала за інструмент. Через те що саме нав´язування навчання і вчитель відбив всіляке бажання займатися музикою.
220В• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Дадуть бумажки що закінчила 4 клас
Вам нема з чим до туалету піти?
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляБаррикадница
А як воно виглядатиме? В тій музичній школі всього 4 вчителів.. Будуть казати один одній- ось Настя перейшла до іншої вчительки
ЯблокоРаздора• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Так ходить на всі уроки. Чого має не ходити? Ще музлітература і шумовий оркестр
САМ_ТАКОЙ• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А чого вони кинула тоді?
От не хотіла і все
В житті займалася усім - модельне агентство
Теніс
Баскетбол
Танці
Музична школа
Зараз живе в Європі , подорожує , знає чотири мови, має хорошу освіту
Якось так )
Вдячна батькам, що лошаодчли їй шукати своє і не наполягали
А чоловік каже - скільки ми грошей витратили на її всі оті курси, можна було будинок добудувати )))
Теніс
Баскетбол
Танці
Музична школа
Якось так )
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Ходить вона на всі уроки крім сольфеджіо. Сольфеджіо пропускає деякі уроки
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
От не хотіла і все
Теніс
Баскетбол
Танці
Музична школа
Якось так )
Теніс
Баскетбол
Танці
Музична школа
Якось так )
В Насті немає ніякого хисту. Мова йде погано англійська на початковому рівні. Вона трохи лінива. Якщо буде можливість полежати, краще лежить ніж кудись піде
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Дадуть бумажки що закінчила 4 клас
І куди ви з ними?))
ЯблокоРаздора• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Буде не атестована з сольфеджіо, якщо буде пропускати. В кінці навчання іспит з сольфеджіо
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Як ви вважаєте. Якби замінили вам вчителя ви би продовжували тоді грати? Чи вам на той момент так надоїла музика що ви вже нічого не хотіли?
САМ_ТАКОЙ• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Я працювала , а свекор возив в муз школу
А призналися мені через декілька років - дєдушка, так не хочу йти на піаніно
Ну то поїхали в парк гуляти , тільки мамі не кажи ))
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Вам не пофіг?
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля
І куди ви з ними?))
Та я не знаю. Може буде лежати бумажки що вона закінчила музичну школу 4 класи
САМ_ТАКОЙ• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Оооойойоооо
Вам треба терміново працювати над собою
Це ж травму яку дитині ви наносите - жити в страху і соромі , залежати від чужої думки
Це погано як для мами
Вам треба терміново працювати над собою
Це погано як для мами
Усатая полосатая• 13 апреля 2024
Мамка, вам нужно - вы и идите учиться! Хобби из-под палки - ваша дочка будущая королева или герцогиня, что обязана уметь играть на фортепиано? И где такие родители берутся...
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Дитині зараз 12 років… Не займатися нічим це теж невірно. Вона дуже хоче ходити на балет, для себе, непрофесійно. Вона худа і висока. В дитинстві була гнучка і сідала на шпагат.