Королева ганделику• 13 апреля 2024
Хто ходив на фортепіано, муз школу? Скільки років там вчаться?
Дитина закінчує 4 клас муз школи
І не хоче далі вчитись
Але чомусь кажуть шо якісь важливі екзамени будуть щоб перейти в 5 клас? Я думала максимум це 4 класи
І не хоче далі вчитись
Баррикадница• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А як воно виглядатиме? В тій музичній школі всього 4 вчителів.. Будуть казати один одній- ось Настя перейшла до іншої вчительки
Так, в тій самій школі не переходьте. Музичну школу треба міняти. Знаю випадок, що перейшли в іншу музичну школу сказавши, що поміняли місце проживання .А взагалі, це не проблема змінити вчителя. Просто ціна питання . Можна ж і до викладача додому приходити на приватні заняття. Зараз в музичне училище вже не потрібні документи від музичної школи а тільки важливо як дитина грає. Я сама вчитель гітари і перейшла з музичної школи в музичну студію при школі як керівник гуртка. Там більш індивідуальний підхід до дітей ( хтось тільки співати хоче під гітару, хтось- тільки грати мелодії улюблених фільмів).А в музичній школі гами, етюди, програма.
220В• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
В Насті немає ніякого хисту. Мова йде погано англійська на початковому рівні. Вона трохи лінива. Якщо буде можливість полежати, краще лежить ніж кудись піде
То що її мучити музикою?
Не всі мають слух і талант.
Я їх не мала але батьки вважали, що музична освіта мені знадобиться. В підсумку, ненавиджу той час, ненавиджу музичну школу, ненавиджу те рішення батьків і шкода себе, своїх сліз і нервів в дитячому віці. Музика мені не знадобилася, хоча ж ні можу слово в кросворді на музичну тематику розгадати!
Не всі мають слух і талант.
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Вдома вона не займається, Музику не повторює. Вчителька постійно робить зауваження, буває навіть кричить (це вона мені так каже)
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляБаррикадница
Просто 1 дитина ходить до класної вчительки їй дуже подобається. Вона ходить і займає перші місця на конкурсах. А іншу дитину я ж не буду возити в інше місце , в іншу музичну школу. Бо це може здаватись дивним
Усатая полосатая• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Дитині зараз 12 років… Не займатися нічим це теж невірно. Вона дуже хоче ходити на балет, для себе, непрофесійно. Вона худа і висока. В дитинстві була гнучка і сідала на шпагат.
А чим займаєтеся ви? Ви ходите на фортепіано, на баян, на акробатику, на синхронне плавання? Чому життя своє марнуєте?
Карма хамелеона• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Як ви вважаєте. Якби замінили вам вчителя ви би продовжували тоді грати? Чи вам на той момент так надоїла музика що ви вже нічого не хотіли?
Методи мого вчителя досить специфічні, принижувати учнів щоб добитися потрібного виконання для мене нонсенс. А батьки не розуміли мене бо вчитель заслужений і мені дуже пощастило бути ученицею тієї жінки. Так я була дитина і вибачте але для мене такі методи то жах.
Ви знаєте як я мріяла кинути навчання? Тому що чути дітей також потрібно!
Баррикадница• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Так попросіться до тої ж вчительки, вона працює в інші дні? Скажете ,що от тільки в такі дні тепер виходить ходити і все 😉
Кудрі кручу сама• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Дівчата допоможіть правильно вчинити
Поговоріть з дитиною,можливо,там викладач не дуже гарний. Я ходила п´ять років на фортепіано, потім моя викладачка переїхала в інше місто,мене перевели до іншої- така гадюка була,постійно волала,як різана. Витримала її два місяці і кинула. Через рік пішла в цю ж музичну школу,але вже на гітару. А ту викладачку протримали два роки і звільнили за власним бажанням,бо через її манеру спілкування,діти просто кидали заняття
Ответ дляКоролева ганделику
Чому вона не ходила на балет? Моя, 13річна, два роки нічим не займалась, зараз знову попросилася на танці та хоче з вересня малювання.
Але два роки перерви і я трималась, нікуди не віддавала і не змушувала
Усатая полосатая• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Автор, мені дуже шкода вашої дитини
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляБаррикадница
Ситуація така, що Настя каже, коли вчителька хвалить її то в неї є інтерес. Але вчителька постійно кричить , Бо Настя повільно думає і повільно запам’ятовує. Вона не схвачує автоматично, І вдома не повторює, вдома не вчить
Глубоководная селедка• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Многое зависит и от учителя и от самого ребенка. В целом у нас очень неправильно поставлена система муз.образования. Большинство детей в музыкальную школу идут как на кружок, типа что-то ещё развить, а школа ко всем относится с одинаковыми очень серьезными требованиями, а ведь именно призвание и талант там есть может процентов у 10детей, остальным музыка для общего развития просто. Потому и бросает столько. Я бы не заставляла, если ребенок хочет заниматься, он будет, если нет, значит оно ему не надо, тем более фортепиано не иностранный язык, в жизни вряд ли пригодится.
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Дівчата допоможіть правильно вчинити
Ну дивіться. Я ходила на клас акордеона, там 5 років вчитися. Теж за рік до випуску хотіла кинути, але мама вмовила не кидати, довчитися, щоб бАмажку отримати.
Ну доходила, ну отримала … І нічого. За акордеон не сідала з моменту випуску. Фортепіано було вдома, грала для себе. Коли поїхала з батьківського дому, то вже й за нього не сідала.
Зараз смотужки вчусь грати на гітарі ) Оце любов любовна ))) Ну і співаю в караоке нормально))) Це все що дала мені музикалка. Але бумажка тут точно ні до чого )
Ответ дляКоролева ганделику
Це вам буде здаватись дивним? Я бачу лише одну складність - час на дорогу і все
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляБаррикадница
Це було-б легко. Але, 2 вчительки так підлаштувати свої заняття щоб я привозила дітей одночасно і забирала одночасно. Тобто я привожу на 15 0 0 і забираю обох в 16 0 0
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ото хай іде. Пам‘ятаючи свій досвід, я свого не вмовляю займатися тим, що йому не подобається. Виключення — англійська, бо то його майбутнє.
А гуртки… у свої 12 років він вже на тхеквондо 3 роки відходив, рік в театралку, рік на футбол, зараз ось на бокс ходить…
Ви праві, що сидіти вдома в носі джулубатися — то не варіант. Але хай вже дитина сама обере, що їй подобається.
220В• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Нащо Вам відповідь незнайомої людини, яка має інший досвід, інше бачення, інше життя ? Ви вчините з своєю дитиною так, як скаже тітка с форуму??
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
То навіщо це все? Я коли ходила, то наярювала на акордеоні годинами (відшліфовувала твори). А ф-но то взагалі моя мрія була, для задоволення грала… І то в якийсь момент задовбалась.
А вашій дитині це взагалі не подобається, який сенс мучити?
Баррикадница• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ну тепер потрібно буде привозити на два уроки підряд двох дітей. Тут треба обирати. Можливо, сольфеджіо в цей же день або муз .літ?
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Це так. Але дивлюся ще бувають ситуації, коли дитина хоче кидати, а батьки стримують і дитина потім вдячна батькам
ЗновЗдоров• 13 апреля 2024
Хай дочка отримає диплом про базову музичну освіту, а далі вирішує. Не знаю скільки це років на фортепіано, в мене син займається вокалом, то в них 5 років. Є такі спеціальності при вступі у виш, де потрібна саме базова музична освіта. Наприклад звукорежисер. Якщо у дівчинки хист до музики, можливо надалі обере спеціальність, якось пов´язану з музикою
Королева ганделику
• 13 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Вона не хоче мати діло з музикою
ЗновЗдоров• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Вона не хоче мати діло з музикою
Скільки їй років зараз?
220В• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Але частіше ситуації навпаки, коли діти мають образу на батьків
ЗновЗдоров• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Вони в цьому віці взагалі ще не знають , з чим вони хочуть мати діло у майбутньому Я б наполягла на базовій освіті, вже такий шлях пройшли. До речі запитайте, можливо у вашій школі, це 4 роки