Королева ганделику• 13 апреля 2024

Хто ходив на фортепіано, муз школу? Скільки років там вчаться?

Дитина закінчує 4 клас муз школи
І не хоче далі вчитись
Але чомусь кажуть шо якісь важливі екзамени будуть щоб перейти в 5 клас? Я думала максимум це 4 класи
66сезон666серия• 13 апреля 2024
Каждый ребенок должен ходить в музыкальную школу
Во первых, это развивает два полушария
Во вторых, развивает культурный и интеллектуальный уровень.
И третьих, лучше заниматься музыкой, чем ребенок сидит в тик токе

Послушайте профессоров по нейронным связям, что они говорят про музыку, ментальную арифметику

Баррикадница• 13 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Хай дочка отримає диплом про базову музичну освіту, а далі вирішує. Не знаю скільки це років на фортепіано, в мене син займається вокалом, то в них 5 років. Є такі спеціальності при вступі у виш, де потрібна саме базова музична освіта. Наприклад звукорежисер. Якщо у дівчинки хист до музики, можливо надалі обере спеціальність, якось пов´язану з музикою
А Ви впевнені, що зараз потрібен диплом цей? Це потрібно було років 10 назад. Зараз навіть в музичне училище не потрібно диплом від музичної школи,де основний профіль це музична освіта . Зараз головне знання і уміння при вступі а не папірець.
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Це так. Але дивлюся ще бувають ситуації, коли дитина хоче кидати, а батьки стримують і дитина потім вдячна батькам
А як би вам було краще? Закрийте очі і уявіть, що вам на занятті нудно, на вас кричать, вам нецікаво, вам остогидло це все. І тут ваша мама… Що б ви хотіли вона сказала?

— Доню, не подобається музикалка? Ну і грець з нею! Хочеш на танці? Підемо й запишимося. Куплю тобі чешки і гоцай там на здоров‘я.

Або:

— Ну ні, яке кидати? Ти повинна пересилити себе, навіть якщо нудно. Ти повинна терпіти, бо потім в майбутньому мені подякуєш. Стисни зуби і просто проживай ці години, бо мені так зручно тебе возити, а іншій дитині подобається. А що там подобається тобі — неважливо.

Що оберете?
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Вони в цьому віці взагалі ще не знають , з чим вони хочуть мати діло у майбутньому Я б наполягла на базовій освіті, вже такий шлях пройшли. До речі запитайте, можливо у вашій школі, це 4 роки
Ніколи не чула, щоб ф-но було менше 7 років.
Баррикадница• 13 апреля 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
В нашій школі 9. Казали що раніше було 8
Так, зараз збільшили , мені говорили 10 років, але можна екстерном деякі класи закінчити, якщо в цьому є потреба.
66сезон666серия• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля

Або:

Що оберете?
Это все риторика
А когда эта дочь родит ребенка и скажет мне нужно с ним, какие варианты вы дадите?
66сезон666серия• 13 апреля 2024
* нудно

Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Это все риторика
Нн зрозуміла питання

Аа нудно.
Ну з дитиною точно не нудно.
А чоому наполягання вчить? Терпіти те, що не цікавить? Яка чудова якість для майбутнього 🤣
66сезон666серия• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Можно сдать экстерном
У мужа сын, закончил за 6 лет ф-но
66сезон666серия• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Нн зрозуміла питання

Аа нудно.
Ну з дитиною точно не нудно.
Так в школе тоже нудно)) что тогда? Бросать?
И потом учится нудно
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Можно сдать экстерном
У мужа сын, закончил за 6 лет ф-но
Можна, але навіщо? Щоби що?
Мабуть син чоловіка вашого хотів цього. Тому й зміг. А донька автора не хоче. То навіщо?
автор Королева ганделику • 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля

Або:

Що оберете?
Звичайно 1-й варіант. Просто я переживаю що вона не буде ходити на танці. Зараз пропоную їй спробувати ходити на балет.
Спробувати. Вона каже що в неї мало часу, а коли не буде музики тоді буде ходити
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
И потом учится нудно
Так школа є обов‘язковою. А музикалка — ні.
Ответ для66сезон666серия
И потом учится нудно
Ось мені здається що якби можна було кидати в школу бо вонаб її теж кинула. Й цікаво нічого
66сезон666серия• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Нн зрозуміла питання

Аа нудно.
Ну з дитиною точно не нудно.
Почему терпеть?
Зачем выбирать жертву?
Это цель. Цель закончить муз школу.
Это можно рассматривать как цель
А как спортсмены достигают высот, думаете им не нудно?
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ну то може й справді мало часу. Мій тричі в тиждень на боксі, то в ці дні до нього й у кімнату не варто заходити, бо домашку строчить аж дим іде. Задають багато, йому реально в дні боксу ніколи вгору глянути. А в інші 2 робочих дні відпочиває просто.
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Почему терпеть?
Зачем выбирать жертву?
Это цель. Цель закончить муз школу.
Это можно рассматривать как цель
Чия ціль, нагадайте?
66сезон666серия• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Можна, але навіщо? Щоби що?
Нет
Он тоже не хотел
Но сейчас он уже взрослый и рад, что тогда родители настояли
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Нет
Он тоже не хотел
А яому саме він радіє? Що йому бумажка дала в житті?

66сезон666серия• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Для себя. Это развилось ему память
Он уже много лет назад окончил школу, но руки все помнят
220В• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Почему терпеть?
Зачем выбирать жертву?
Это цель. Цель закончить муз школу.
Это можно рассматривать как цель
Легкоатлет ненавидящий бег не достигнет никаких высот кроме невроза
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Для себя. Это развилось ему память
А без бумажки він би забув цей факт?
66сезон666серия• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Чия ціль, нагадайте?
Достигать целей - нужно учится
Потому как правило, люди не любят выходить из зоны комфорта.
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Достигать целей - нужно учится
Так чия ціль це? Ну явно ж не доньки автора. То чому навчить ця ситуація? Як жити в угоду оточуючим? Як досягати не совоїх ціле? Як терпіти те, що тобі остогидло?

Прям чудова дружина для якогось аб‘юзера вийде 😂
66сезон666серия• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля
А без бумажки він би забув цей факт?
Да что вы прицепились к этим бумажкам?

Вы как хотите, так и развивайте своих детей, мне все равно))

Но я знаю, что мозг ребенка нужно развивать, а не сидеть и тупить в телефоне
66сезон666серия• 13 апреля 2024
Ответ дляВарена цибуля

Хорошая жена становится, когда папа любит дочь, и тогда абьюза не будет.
Музыкальная школа тут не причем
Флюорография гуся• 13 апреля 2024
Бросить сразу же. (Я бросила после 4 лет, сказав «не пойду» и баста).
У Вас, мать, абсолютно неправильный подход. Дочь теряет время и это понимает. Вы- нет. Ей уже упор на основные предметы надо делать. Тем более, если она «тугодум»(!!!). Английский и математика обязательно. Танцы этот хорошо для тела - снимают напряжение и там думать не надо. Вот за это она вас и поблагодарит.
У нас, как правило, родители своих детей в упор не слышат и не видят. Какие-то бумажки, «ачтолюдискажут», промучалась - проиучайся еще, кресты надо нести.. тьху.
Флюорография гуся• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Это все риторика
Очень тупое сравнение.
Рожать - это выбор взрослого человека. Музыка у дочки - это без ее выбора. Просто мамо так хочет, доя чего - сама не знает.
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Да что вы прицепились к этим бумажкам?

Так я теж проти тупити в телефоні. Але окрім музикалки є ще безліч гуртків найрізноманітеіших напрямів.
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Музыкальная школа тут не причем
Ну так ця ситуація формує навичку певну. І ця навичка вкрай шкідлива доя майбутнього життя. Потім, аби не бути тєрпілою по житті, потрібно цій дівчинці буде дуже багато працювати над собою. Я знаю що кажу, бо сама цей шлях пройшла.