Пасхальний тролік• 13 апреля 2024
Хто познайомився з ароматом TILIA Marc-Antoine Barrois?
Хто вже чув його? На що схожий?
Маю 5 різних пробників, але цей новий не чула.
П.с.Я шукаю, де купити ганімед оригінал вигідно. Дуже здивована, що в Єві є ця марка, в брокі немає, в "Дугласі" в сусідній країні вже рік моніторю і теж немає. Дивно
Пасхальний тролік
• 13 апреля 2024
Фото аромату, про який питаю додала
Дивно, на промі вже є, в інсті теж реклама є. Але хочеться оригінал спробувати і в надійному магазині
Буду вдячна, хто підкаже, де найдешевше купити оригінал Ганімед. Може, хто в Польщі купував через байєра?
Поки купую пробники , вже 4тий вчора отримала за рік
Ответ дляПасхальний тролік
Фото аромату, про який питаю додала
Планую придбати в інсті, багато дівчат брали на пробу. Хороші відгуки.
Анти-анонім• 13 апреля 2024
Ви хочете дешевше ніж в оригінальному магазині? Я правильно зрозуміла?
Пасхальний тролік
• 13 апреля 2024
Ответ дляАнти-анонім
Я читала тут, що в Польщі по акціям буває 100 мл за 700 злотих. Зараз ціна без акцій більше 900. З Польщі теж нема кому привезти, зловити.
Скоріше, я хочу не дешевше, а 100% оригінал по самій нижчій можливій ціні оригінала
Поки беру пробники і вони на диво досить вигідні.
Брала набір різних ароматів. Але зайшов лише Ганімед. Навіть його екстракт мені не дуже
Аромат Tilia вчора вперше побачила рекламу в інсті. Тут через пошук про нього нічого не знайшла. Цікаво, на що схожий
Анти-анонім• 13 апреля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Читала на укр фрагрантиці, що квітковий досить
Анти-анонім• 13 апреля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Може тоді на оригінальному сайті 30 мл за 115 €
Пасхальний тролік
• 13 апреля 2024
Ответ дляАнти-анонім
Напишіть, який сайт ви згадуєте? Я не знаю, який офіційний. Ле флакон? Ароматека? ( На останньому 30 мл зараз немає. Ніколи там не брала нічого.
Беру все на нотіно, але ганімеда там ніколи не було)
Не против• 13 апреля 2024
я знайшла свого продавця на ФБ, вона ж є тут. Є відгуки, купувала Ганімед через неї. Орігінал. Ви можете вибрати де купувати по ціні і відгукам.
TILIA маю, трошки не моє. Добре що не придбала багато, а тільки 2 мл. Відгуки також там є.
Ответ дляПасхальний тролік
Підкажіть де пробники купуєте, будь ласка
Пасхальний тролік
• 13 апреля 2024
Ответ дляolivochka
На мейк ап. вчора привезли 331 грн за 2,5 мл
Це дешевше, ніж на кремчику на розпив і в рідній тарі пробник
Набір різних брала на кремчику півроку тому. Думала, що всі зайдуть, але лише ганімед мій.
Пасхальний тролік
• 13 апреля 2024
Ответ дляНе против
Напишіть нік продавця Вашого з кремчику.дякую
Дело было давно• 13 апреля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Запах липы очень слышно . Но скажу сразу , ни на один из предыдущих не похож . Очень крутой , буду себе брать тоже .
Не против• 13 апреля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Пробники, оригінальні у неї таки дешевше))) Але аромати цього бренду у неї на потоці, продає багато, заробіток на обороті)
Не против• 13 апреля 2024
Останні що брала . Був цікавий екстракт Ганімед, і чоловіку на пробу Енцелад. Я таки більше по классичній версії, вона у неї в пробнику по 250 грн) Флакон Ганімеду брала через неї.
Пасхальний тролік
• 13 апреля 2024
Ответ дляНе против
Дякую
Пасхальний тролік
• 13 апреля 2024
Ответ дляНе против
Дякую. Супер ціна. Енцелад зовсім не зайшов, екстракт ганімеду мікропшик можу, але щось там зайве мені
Версія Ганімед для мене просто космос, вже рік люблю , користуюсь з перервою на зиму
Не против• 13 апреля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
ото і я встряла з Ганімедом вже третій рік))) У екстракті занадто чути шкіру для мене. Є багато іншого, але Ганімед - той парфум який я б придбала ще раз) І якщо треба було б залишити 1 флакон, то був би саме він.
Анти-анонім• 14 апреля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Згадую сайт самого Баруа. Замовляєте в виробника і вам приходить від них. Точно оригінал🫶