Посоветуйте какую лучше машину купить до 10т?

На механике.
Заранее спасибо
Я Вас не боюся 13 апреля в 11:57
Теслу. Только дизельную и на маханике.
8 1
Кондуктор троллейбуса 13 апреля в 12:03
Vw group ( Фольксваген шкода сіат) . За таку суму можна взяти гарну автівку
1 2
ПолБатона 13 апреля в 12:06
Гольф, Аккорд, Пассат, Киа Сид, даже Ауди А4 в ваш бюджет вписывается 10-12 годов. Тут вопрос в цене обслуживания
1 3
Edyvles 13 апреля в 12:07
А яку ви хочете? Легкову чи кросовер, яких років? Треба брати не самий низ ринкової вартості, та і перевіряти. За таку ціну можна взяти абсолютно різні машини, Туксон, Нісан Нот, Мазду 3, Сузуки Вітару
автор Ну що ви, мамо! 13 апреля в 12:12
Ответ дляEdyvles
А яку ви хочете? Легкову чи кросовер, яких років? Треба брати не самий низ ринкової вартості, та і перевіряти. За таку ціну можна взяти абсолютно різні машини, Туксон, Нісан Нот, Мазду 3, Сузуки Вітару
Хочеться з невеликим пробігом і звичайно щоб була не дорога в обслуговуванні. Взагалі авто для батька, то вже щоб вистачило до кінця життя. Хоче легкову
задумчивая мордочка 13 апреля в 12:16
Ответ дляEdyvles
А яку ви хочете? Легкову чи кросовер, яких років? Треба брати не самий низ ринкової вартості, та і перевіряти. За таку ціну можна взяти абсолютно різні машини, Туксон, Нісан Нот, Мазду 3, Сузуки Вітару
Давайте почнемо з потреб. Місто, поля чи і те і те, економність чи хороший старт. Якщо оптимально ціна-якість-економія, то я за шкоду. Я люблю японців, але пересіла на октавію і у мене був трохи менший бюджет. І скрізь свої нюанси. Наприклад якщо розглядати Октавію, то турбована 1,8 іде краще, але мене смущало обслуговування турбіни і цепа (там не ремінь грм), а 1,6 безпроблемний простий двигун і економна доволі. Знову ж, дизель чи бенз, дизель їхати буде краще, але теж свої нюанси.
Це я все пишу до того, що в кожній моделі свої больні місця і переваги, це приклад на одній моделі
задумчивая мордочка 13 апреля в 12:17
Ответ дляНу що ви, мамо!
Хочеться з невеликим пробігом і звичайно щоб була не дорога в обслуговуванні. Взагалі авто для батька, то вже щоб вистачило до кінця життя. Хоче легкову
Як для батька, то таки шкоду раджу, ще там класний здоровий багажник
Пузата Хата 13 апреля в 12:34
Ответ дляНу що ви, мамо!
Хочеться з невеликим пробігом і звичайно щоб була не дорога в обслуговуванні. Взагалі авто для батька, то вже щоб вистачило до кінця життя. Хоче легкову
Киа Сид
Пузата Хата 13 апреля в 12:37
Не, глянула - Сид дороже.
Акцент или Киа Рио. За 10000 - можно конфету взять
andrey_spec 13 апреля в 14:23
Ненавиджу писати про авто на кс із за фантастичної непрофільності форуму з цього питання. Але час є, то пару слів не зовсім по темі. Якщо кліренс неважливий, то Ланос, якщо важливий, то логан чи авео. Все на газу. Гроші залишаться на пальне на дуже багато років. Питання чи вистачить на все життя дуже залежить від того, як якісно перевірять авто при покупці. А те, що важко перевірити, наприклад, двигун, то наскільки дорого буде його ремонтувати чи замінити.
Пузата Хата 13 апреля в 15:06
Ответ дляandrey_spec
Ненавиджу писати про авто на кс із за фантастичної непрофільності форуму з цього питання. Але час є, то пару слів не зовсім по темі. Якщо кліренс неважливий, то Ланос, якщо важливий, то логан чи авео. Все на газу. Гроші залишаться на пальне на дуже багато років. Питання чи вистачить на все життя дуже залежить від того, як якісно перевірять авто при покупці. А те, що важко перевірити, наприклад, двигун, то наскільки дорого буде його ремонтувати чи замінити.
Да Логаны страшно брать - как угодать, что они не после такси?
andrey_spec 14 апреля в 11:54
Ответ дляПузата Хата
Да Логаны страшно брать - как угодать, что они не после такси?
Знайти чесного підборщика))). А якщо купите пасат після таксі? Чи тойоту? Не після таксі буде тільки щось таке, що жере бензин відрами чи дороге в обслуговуванні. І то не буде 100 відсотків гарантії. Так що тільки вибір моделі не врятує вас від покупки чогось проблемного.