Чи повинна я сидіти з онуком, як бабуся та постійно бачити його?

Якщо я з невісткою у сварці. І відносини у нас дуже погані. Чи повинна я запропонувати свою допомогу? Наприклад через сина ?
Чи повинні мої діти приїздити до свого племінника та невістки? Як ви вважаєте? Зараз модно казати, що бабусі та дідусі нікому нічого не повинні. Тобто-якщо народили, то для себе. То і я нічого не повинна невісткі та онуку?
показать весь текст
1 7 25
Руда ліса 13 апреля в 14:58
Звісно не повинні, лише якщо самі маєте бажання.
Але й тоді ви не чекайте, що вас будуть постійно провідувати та турбуватись про вас. Ніхто нікому, то ніхто нікому
Несу пургу 13 апреля в 15:00
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Заведите себе кота и отстаньте от детей. Сами разберутся. Если им вдруг понадобится ваша помощь, думаю, они дадут вам знать
Що Вам поганого зробили ці невинні створіння котики, щоб їх пропонувати цієї потворі? Вона ж і каміння доведе до інфаркту чи сказу.
Файна цьоця 13 апреля в 15:02
Хоть вы не моя свекровь. но вы у меня уже в печенках сидите
Мона_Лиса 13 апреля в 15:10
Дитині майже 4 рочки, один раз тільки віддавали до бабусі на декілька днів, тому що так сталося, і все. Інша невістка постійно вішає дітей, якось так, свекруха дуже устає.
Мона_Лиса 13 апреля в 15:11
Якщо не має бажання до дитини, якщо не тягне, то не треба, так для Вас та дитини краще
Крошка Енот 13 апреля в 15:11
Ответ дляЦідило правди
А наладити контакт без мами не вийде, бо дитина маленька.
Значит всё. Сидите без внука, пока мудрее не станете
tarveldy 13 апреля в 15:12
І ви, і найголовніше і найпрекраснішої що і вони, і варто вам це пам´ятати завжди
Міс Всесвіт 13 апреля в 15:16
Автор, ви розумієте значення слів і фраз ’ні’, ’не потрібно’, ’не лізьте’, ’своє життя’ і т.д?
Можливо ви аутист? Як давно у лікаря були?