Ясамаякрасивая)• Изменено 13 апреля 2024

Ви б погодились на такі відносини з чоловіком?

У вас є 2 дитини, старенькі батьки, поганенька але стабільна робота і підробіток, та вам доводиться тимчасово жити зі старенькими батьками бо все одно ви не в силах заробити на оренду, ви розумієте що від такого складного життя і війни втомились всі разом, і ви і батьки і ваші діти, а тут зявився чоловік іноземець, теж зі слабенькою зарплатою і орендованим житлом який кличе вас із дітьми закордон. Це і є моя історія зараз. Ви б погодились? Чоловік гарний нам обом по 37 роки, перспективи з ним наче гарні, мені з ним просто спокійно на душі. Відношення до мене і дітей начеб-то дуже позитивне, він вже познайомився з моїми дітьми, та чесно кажучи я не впевнена що вчиню вірно якщо поїду ось так в нікуди( Дуже боюся просто не влаштуватись там( або мати роботу та так само як в Україні наскільки мінімальну що це поставить мене у ще більшу залежність від чоловіка і обстафин фінансово. Яку розумну пораду ви б самі могли дати? Я за фахом вчитель молодших класів але багато років працюю менеджером з рекрутингу та персоналу. Дуже вагаюся що до рішень і шукаю розуму. Дякую !
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Так, дуже хороші дбайливі чоловіки.
Шутите? Жадный пополамщик это вообще не мужчина, а оно.

Бачу_майбутнє• 13 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
1 вопрос жилья?
2 кто будет кормить Вас и детей
- пока не нашли работу
- если не найдете работу
3 план обустройства детей на месте? Где и как жить?
4 у него есть ресурсы содержать всех вас и как долго?
5 какая страна? Мотив женитьбы очень разный в странах и менталитет тоже...
6 его мотив женитьбы? Я серьезно!
В моем окружении так было..
1 случай Франция. Она приехала ее звали замуж.. она была очарована, потом оказалось он нищий (а писал что есть дом, фабрика.. оказалось он на оренде и просто рабочий и.. психическое отклонение, его мать решила найти женщину с Украины чтобы присматривала за ее сыном (сиделка была дорого) когда та мадам это раскусила убегала роняя тапки...
2 случай моя знакомая с 2 детьми, ее тоже уговаривали приехать в ГЕрманию.. с детьми.. мужчина показал свой дом и провогорился. Твои дети будут жить тут (кладовка без окон!) на ее вопрос ’так это даже не комната от ответил ’они будут делать то, что я захочу и на другие условия они пусть не расчитывают’ мда.. в последний момент она распаковала чемоданы и осталась...
А для чого одразу одружуватися?
So_so• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Насправді мене не дуже хвилює матеріальна сторона, головне щоб просто не зрадив і не обманув, я б навпаки не хотіла бути фінансово залежною, хочу працювати там, і потрібна буде допомога лише на початку шляху, але боюсь ось цього, а ще боюсь просто не знайти гарно оплачувану роботу (( боюсь що дітям не сподобається наскільки сильно що доведеться повертатись і рвати всі плани, короче кажучи страхів вистачає, і розумію що дуже складно передбачити і продумати все наперед, запрошувати його жити зі мною і дітьми в Україні теж варіант але розумію що теж дурненький зараз (((
Вы там будете просить параграф 24?
Бачу_майбутнє• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Ваша думка далеко не істина. Я багато років працюю з європейцями і вони значно кращі для сім´ї , ніж більшість українських чоловіків.
Водійка хімарса• 13 апреля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
А для чого одразу одружуватися?
ВЫ остальное читали? Мотив зачем ему Автор....
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Вибачте, не розумію. Я не народжувала дітей і то не сприймаю пополамщиків за людей. А у вас діти! Як вас може не хвилювати матеріальна сторона? Дітям потрібно багато чого, а ви там беззахисна.
автор Ясамаякрасивая) • 13 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
1 вопрос жилья?
2 кто будет кормить Вас и детей
- пока не нашли работу
- если не найдете работу
6 его мотив женитьбы? Я серьезно!
В моем окружении так было..
Жахливі історії(( і як зрозуміти що за мотиви у іноземця? можливо йому варто задавати якісь запитання? ви мене аж змусили задуматись, в мене чоловік родом з Іспанії, працює фінансовим керівником іноземного відділу в Німеччині, гукає туди, одразу сказав що заробляє небагато але сказав що кохає мене і покохав моїх дітей вже, не уявляє свого майбутнього без нас і мріє побудувати власну родину зі мною.
Бачу_майбутнє• 13 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Автор може просто поїхати за кордон, перший час добре, коли буде де пожити , а вже далі будувати стосунки і влаштовуватися.
булоТАЙминуло• 13 апреля 2024
Хіба спочатку поіхати в гості.З дітьми зразу,то і мови нема.

So_so• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Он Вас и детей пропишет, чтобы Вы могли получить параграф 24 в этом городе?
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Вибачте за питання, а для чого він вам взагалі? Якщо ви все сама робите і робитимете. Ви працюєте. А він для чого? Для чого їхати?
Шикаю і викаю• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Мені так навіть мама говорить рідна, але я завжди вагаюсь відчуваю на собі якусь жахливу відповідальність і це на мене тисне, щось типу коли розумієш що ситуація в твоєму житті вже і так на межі, і ти і так як так миша чипляєшся за кожний кущик аби вижити, в нас маленьке місто тут з офлайн роботою дуже складно, часто прилітає, батьки старі і у них сильно свій ритм життя вже, а у мене з дітьми інший (( теж сваримось через це буває, та батьків своїх люблю, тато навпаки проти дуже переживає за мене і дітей, завжди говорить що типу а що ти будеш робити якщо в біду там попадеш? ти ж собі непробачиш якщо себе та дітей у небезпечну історію вплутаєш. І після таких слів я дуже вагаюсь, начеб то і в мене є часткова підтримка батьків, і тут майже нічого не тримає крім мами з татом...але ж і справді боязно.
Автор, вы понимаете что так и будете сидеть в своем городке и дети ваши скорее всего тоже, а ещё и прилетает, а вы там с детьми... Да есть риск что вам будет тяжелее заграницей, но есть и возможность жить лучше. А что вас ждёт в вашем городке? Я понимаю что вы боитесь потерять работу? Но все самые правильные решения на моем опыте всегда самые тяжёлые увы(
Водійка хімарса• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Вас не волнует материальная сторона?
Вот это поворот.. те денег хватает и если что ВЫ на свои сможете снять и устроиться без мужчины?
Если есть средства на жизнь - можно ехать и жить, самой, с мужчиной встречаться и не вижу проблем.. Раз вопрос ДЕНЕГ не волнует вообще...
ШобВам_КакНам• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
як він буде там вас утримувати, якщо у нього для одного слабенька з/п?
Ви проговорювали цей момент? Яка у нього з/п ви знаете?
Я за нові можливості, але тут якось так все непевно.
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Пополамщики не могут быть лучше для семьи. Они не способны быть мужчиной, быть защитой и опорой.
Чупокабра• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
це міф. Знаю чимало європейців, кружать аж бігом.
Ага, особливо ті які самі поганенько живуть,будуть кружити
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Його мотиви безкоштовний секс, спілкування та можливо ваша готовка прибирання. а от для чого він вам незрозуміло.
ШобВам_КакНам• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
гарнооплачувана робота - це гарне володіння мовою і підвердження диплому. Німецьку ви років 2 вчити будете. Я б їхала на вашому місці в Німеччину на виплати і зустрічалась з чоловіком. Але жила б окремо.
Чупокабра• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А ви думали,як ви будете утримувати себе і своїх дітей за кордоном? Ким і де ви збираєтесь працювати? Чи знаєте ви мову тієї країни в яку збираєтесь

ШобВам_КакНам• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
а звідки він знає ваших дітей?
КинДза• 13 апреля 2024
Я бы не рискнула ехать.
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Фінансовий керівник? То він прибідняється щоб не витрачатись. Кошти є. А як він показує своє кохання? Чоловіче кохання це в першу чергу забезпечення жінки.
So_so• 13 апреля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Он зовет автора в Германию, значит, рассчитывает что у неё и детей будут выплаты.
На самом деле, этот ларчик открывается просто.
Он это видит как автор и дети проходят через лагерь и поиск соц жилья или даст им свою прописку ?
Бачу_майбутнє• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Дуже помиляєтесь
Водійка хімарса• 13 апреля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Он уже участвует в Вашей жизни? Или только льет в уши?
По статистике наших женщин как правило у большинства 1 брак - комом, удачнее брак №2 и №3... потому что бла-бла они все умеют, а там на месте все выглядит в корне ИНАЧЕ чем на словах... изучайте тему, менталитет, мотивы, намерения... вот так сразу Вы не поймете. Езжайте в гости.. на разведку.. смотрите на мелочи..
Ваше отношение не понятно материальное... ехать заграницу нужно с деньгами на случай форс- мажора!
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Дуже помиляєтесь
Да ладно? Какой толк от жлоба пополамщика? На такого и нет возбуждения даже. Потому что это существо даже близко не похоже на Мужчину.
Бачу_майбутнє• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Це абсолютна інша культура і цінності. Чоловіки і жінки абсолютно однаково займаються домом, дітьми , реалізуються професійно і дбають один про одного
Водійка хімарса• 13 апреля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Впечатление, что автор где-то в розовых облаках..
Автор, сколько стоит жить в месяц в той стране и городе? Аренда?
Он вам поможет найти работу? Куда он предлагает устроить Ваших детей? Школа? Лицей? Цена? Страховки? Вы бюджет подсчитали? Если сорвется то сколько нужно заработать на жизнь? Цена билетов домой в Украину?
Сиреневенькая• 13 апреля 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Я знаю много европейцев и других иностранцев. Все как и у нас. Много нормальных (!) щедрых мужчин любящих, которые полностью обеспечивают. Есть конечно и много убогих пополамщиков, как и у нас.
Зашла на 5минут• 13 апреля 2024
Ответ дляСиреневенькая
Це точно, їхати до мужика щоб там працювати нарівні з ним? Ну і нащо це все?
чтобы не мешать пожилым родителям и чтоб не прилетало, автор же написала

Автор, едьте, вернуться всегда сможете