Домашня Зюзя• 13 апреля 2024
Порадьте щось для швидкого росту волосся)
Прийшлося коротко підстригтися після невдалого фарбування дуже не подобається ((( можливо хтось відпускав довжину?
Пушкининиана• 13 апреля 2024
Мені дарсонваль дуже допоміг, віж стресу дуже волосся сипалось, ще купляла під нього серум спеціальний, укр виробника, то дійсно за місяць півтора вже був ’їжажоч’ з нового волосся. Можна і просто без серума, також працює, але з ним трохи краще