Хтось переєстрував авто успішно через Дію?

Дівчата, поділіться, чи хтось взагалі зміг оформити перереєстрацію авто через Дію?
Намагаємося провести операцію перереєстрації авто, постійно помилка, запит відхилено, без деталей, чому.
може, цей сервіс насправді толком не працює?
ПриснитсяЖЕ 13 апреля в 21:15
Нереально , много раз пробовали , плюнули пошли в сервисном центре переоформили
автор Не будь КакСвета 13 апреля в 21:16
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Нереально , много раз пробовали , плюнули пошли в сервисном центре переоформили
дякую! а які документи потрібні в сервісному центрі?
чи потрібно для операції перереєстрації фізично привозити авто?
бо авто за кордоном, не хочу його гнати.
ПриснитсяЖЕ 13 апреля в 21:18
Ответ дляНе будь КакСвета
дякую! а які документи потрібні в сервісному центрі?
чи потрібно для операції перереєстрації фізично привозити авто?
бо авто за кордоном, не хочу його гнати.
Без авто . Муж на меня переоформлял авто
Тех паспорт , просто паспорт мой и код , свидетельство о браке ( это чтоб номера остались те же ) , 20 минут и всё , авто переоформлено
автор Не будь КакСвета 13 апреля в 21:19
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Без авто . Муж на меня переоформлял авто
Тех паспорт , просто паспорт мой и код , свидетельство о браке ( это чтоб номера остались те же ) , 20 минут и всё , авто переоформлено
а Ви сама були тоді присутня? чи він без вас, тільки з вашими документами усе владнав?
Силиконочка 13 апреля в 21:20
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Без авто . Муж на меня переоформлял авто
Тех паспорт , просто паспорт мой и код , свидетельство о браке ( это чтоб номера остались те же ) , 20 минут и всё , авто переоформлено
А без свідоцтва про шлюб номери забирають? Чому?
MacOS-ница 13 апреля в 21:21
Ответ дляНе будь КакСвета
дякую! а які документи потрібні в сервісному центрі?
чи потрібно для операції перереєстрації фізично привозити авто?
бо авто за кордоном, не хочу його гнати.
Машина не нужна. Паспорт, Инд код и документы на основании которых перерегестрируете машину ( договор дарения и т.д). Вообще можете позвонить на горячую линию, там всё расскажут.
ПриснитсяЖЕ 13 апреля в 21:21
Ответ дляНе будь КакСвета
а Ви сама були тоді присутня? чи він без вас, тільки з вашими документами усе владнав?
Да .
Но если с мужчиной идти , то….
Там у нас постоянно пасутся тцк
Мы вышли из центра а они как раз подошли к входу
Муж у меня с инвалидностью
Но все равно никто ж от тцк не застрахован
MacOS-ница 13 апреля в 21:22
Ответ дляСиликоночка
А без свідоцтва про шлюб номери забирають? Чому?
Та нет, номер можете оставить. Меняют по желанию.
автор Не будь КакСвета 13 апреля в 21:23
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Да .
Но если с мужчиной идти , то….
Там у нас постоянно пасутся тцк
Мы вышли из центра а они как раз подошли к входу
Муж у меня с инвалидностью
Но все равно никто ж от тцк не застрахован
а яке місто? може, не всюду пасуться?
ПриснитсяЖЕ 13 апреля в 21:23
Ответ дляСиликоночка
А без свідоцтва про шлюб номери забирають? Чому?
Ну хз
Нам сказали если номера хотите оставить , то нужно свидетельство о браке , так это будет оформляться как дарение
А номера мои уже на третьей нашей машине , не хотелось их терять .
ПриснитсяЖЕ 13 апреля в 21:23
Ответ дляНе будь КакСвета
а яке місто? може, не всюду пасуться?
Полтава
автор Не будь КакСвета 13 апреля в 21:28
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ну хз
Нам сказали если номера хотите оставить , то нужно свидетельство о браке , так это будет оформляться как дарение
А номера мои уже на третьей нашей машине , не хотелось их терять .
дякую за інформацію! )
автор Не будь КакСвета 13 апреля в 21:28
Ответ дляMacOS-ница
Машина не нужна. Паспорт, Инд код и документы на основании которых перерегестрируете машину ( договор дарения и т.д). Вообще можете позвонить на горячую линию, там всё расскажут.
дякую!
ПриснитсяЖЕ 13 апреля в 21:31
Ответ дляНе будь КакСвета
дякую за інформацію! )
Немає за що 🙌🏻
Скоро_вчера 14 апреля в 03:08
Місяць тому, з першого разу все ок, техпаспорт покупцеві підтягнувся через годину після підпису.
автор Не будь КакСвета 16 апреля в 14:26
Ответ дляСкоро_вчера
Місяць тому, з першого разу все ок, техпаспорт покупцеві підтягнувся через годину після підпису.
хм, дякую! може, варто все ж пробувати час від часу
автор Не будь КакСвета 16 апреля в 14:27
Ответ дляСкоро_вчера
Місяць тому, з першого разу все ок, техпаспорт покупцеві підтягнувся через годину після підпису.
а у вас була переєстрація на чужу людину, не в колі сім’ї, типу, з чоловіка на жінку?
Скоро_вчера 16 апреля в 15:55
Ответ дляНе будь КакСвета
а у вас була переєстрація на чужу людину, не в колі сім’ї, типу, з чоловіка на жінку?
Я продавала авто, то був договір купівлі-продажу чужій людині