Пенек Возмездия• 13 апреля 2024
У кого ще у батьків немає машини?
Це рідкість?
Метровий сантиметр• 13 апреля 2024
У моих родителей нет машины. Они очень пожилые. Или я вожу, куда им нужно, или такси
Лунтик-паунтик• 13 апреля 2024
У меня три машины в родительском доме и при этом у меня нет машины , потому что мне не нужна она
Love_Love_Love_• 13 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Що значить ЩЕ?
У кого ще у батьків немає свого будинку ?
Ну може автор хоче купити батькам тим в кого ще немає, список складає
Пенек Возмездия
• 13 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Що значить ЩЕ?
У моїх ніколи не було.Таке враження, що навкруги у всіх є
Ручки-Крючки• 13 апреля 2024
У моїх батьків ніколи не було і не хочуть. Їм зручно користуватись громадським транспортом і таксі
Лунтик-паунтик• 13 апреля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
У кого есть тому она нужна же
Покупкой машины решают зачастую проблемы
Ручки-Крючки• 13 апреля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А Вашим батькам взагалі потрібно авто?
Love_Love_Love_• 13 апреля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
І шо?
Не танцую- но пою• 13 апреля 2024
Мій дядько і його дружина працюють все життя я в автодорі і навіть прав не мають
Лунтик-паунтик• 13 апреля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
И мне такси удобнее, и дешевле ) я 4-5 тыс максимум трачу
Ни одно машина , бензин и ремонт не выйдет так недорого без Гемора и парковок. Такси в Украине недорогое , особенно если жить не в Киеве )
Пенек Возмездия
• 13 апреля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
А Вашим батькам взагалі потрібно авто?
Було б непогано, бо живуть за містом. Автобуси туди не регулярно ходять. Але тато завжди боявся водити
Відповів всім• 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В моєї мами тепер є і права і машина, в 65 зʼявились
Круто! Я бы и своей бы подарила,но она плохо видит говорит(( хотя ей всего 63
Пез Году Неделя• 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Аааа
Супер
Яка доця умніца
От батькам повезло з такою дитиною
Боже хай господь тобі помагає дитинко
Мамі папі машину купила
Умнічка
Супер
Яка доця умніца
От батькам повезло з такою дитиною
Боже хай господь тобі помагає дитинко
Мамі папі машину купила
Умнічка
Черговий по кухні• 13 апреля 2024
Вибачте, автор, може ви проїдете повз тролейбус, трамвай чи інший громадський транспорт і побачите скільки людей не мають машину?
Пез Году Неделя• 13 апреля 2024
Ответ дляPrervana
У моих нет и никогда не было. И не хотели никогда себе автомобиль. Они живут в городе, всё под боком. У папы всегда был один вопрос - кто под этим автомобилем будет лежать и его чинить? Он категорически не планировал никогда это делать
Правильно
А так він все життя лежить під мамою
Файна пані• 13 апреля 2024
У моїх не було. І у більшості батьків однокласників не було (але ми пішли до школи в середині 80х, тоді відсутність машини нікого не дивувала)
Лунтик-паунтик• 13 апреля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Маме предложите ) начните с покупки им обучения и возможности учиться
Полонянка SexShop-а!• 13 апреля 2024
Господи, автор, не всі хочуть те авто щоб возитися з ним постійно.
Пез Году Неделя• 13 апреля 2024
Ответ дляФайна пані
Я у 83 пішла
Тато за 50 коп виграв запорожця в лотерею
В дідуся на той час був москвич 412
Потім Жигуль у 86 році 5 ка
В дідуся на той час був москвич 412
Потім Жигуль у 86 році 5 ка
Ответ дляПез Году Неделя
Правильно
А так він все життя лежить під мамою
Ну просто реально есть люди, которых гаражная романтика не возбуждает от слова совсем. А тряпочки с тосолом, руки по локоть в солидоле и прочие прелести перебора внутренностей железяки - это не для всех. Сейчас конечно всё проще, а в совке да и в 90е - кто на машине ездит, тот её и крутит
Синиця у спідниці• 13 апреля 2024
Ответ дляPrervana
Аналогічно.
Пез Году Неделя• 13 апреля 2024
Ответ дляPrervana
У нас були машини
У дідусів і у батька
Мотоцикл був іж з коляскою
Але не крутили мої ніколи тряпки )
У дідусів і у батька
Мотоцикл був іж з коляскою
Але не крутили мої ніколи тряпки )
Украиночка• 13 апреля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Та кому вони потрібні. Головний аргумент це совєтчиця