Летчица• 13 апреля 2024
Гепатит С: чи діє держ.програма лікування?
Цікавить, наскільки реально отримати ліки по програмі для лікування гепатиту С. В Києві хтось недавно отримував? Що потрібно для цього?
Паратруперсупер• 13 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
З якого дива ліки повинні бути безкоштовно? Вже ВІЛ інфікованим видають, і то вважаю, що це занадто, природній відбір повинен працювати
Наука і природа завжди у протистоянні. Якби природній відбір працював на 100% імовірно ми з Вами б давно померли: при своєму народженні/від дифтерії/чорної віспи/туберкульозу(чахотка і золотуха, про які Ви напевно чули, це різні форми туберкульозу, від позаматкової вагітності і т д.
Я вважаю що не варто заважати природньому відбору лише при вагітності. Збереження до 12 тижня, ЕКО, Дюфастон... І якась епідемія аутизму🤷 Чи то раніше ’не замічали’ чи то дійсно більше хворих дітей.
Летчица
• 13 апреля 2024
Ответ дляВідповів всім
Записувався до терапевта, він дав направлення до інфекціоніста, ніби проста до будь якого, бо чоловік їздив в другій район, через хелсі запис робив, далі аналізи, знову інфекціоніст, й на Святошино за ліками
Дякую, я зрозуміла, шанс є
А вот недавно• 13 апреля 2024
Ответ дляЛетчица
Це в Києві? Просто через першого ліпшого інфекціоніста? Чи знайомий?
Якщо ви в києві, ідіть в інститут Громашевского, рекомендую доктора Янченко, он прекрасный специалист, поможет быстро стать на программу. Мне его тут на форуме посоветовали, я уже лет пять как вылечилась и забыла . В обычных поликлиниках никто ничего не знает, помощи не ждите.
Ms. Откровенность• 14 апреля 2024
Ответ дляА вот недавно
Янченко уже не работает в этом институте, он открыл частную клинику.
Дона Ко Ко• 22 апреля 2024
Ответ дляАнна-6444
Нет.Дают всем,кто обращается.
Мені сказав лікар, що безкоштовно дають тим в кого серйозні зміни в печінці. А лікар навіть ,ще не бачив моє УЗД і еластографію . Це він набиває собі ціну ? Що робити в такому випадку ,куди звертатись ?
Ответ дляДона Ко Ко
Дзвоніть на гарячу лінію МОЗ.У мене не було навіть фіброзу.Тобто печінка ще не почала псуватися і мені дали.
Дона Ко Ко• 22 апреля 2024
Ответ дляАнна-6444
Дякую !!! Коли це було ,як давно ви отримували ліки ?