Своего не предлагать• 14 апреля 2024
Чи нормально позбутися (продати) дорогі речі і витратити на здоров’я?
Мучить мене це питання..
Ситуація така, що необхідно ставити брекети, мені. Проблема естетична, а також подальшого здоров’я зубів.
І ось половина шляху пройдена, а я розумію що сума виходить в декілька разів більше ніж очікувалось. Витягла вже всі заначки, але ми не тягнемо. Розсрочки і кредити не варіант, є декілька існуючих і влазити більше не хочеться.
Подумала може продати свій дорогий годинник і трохи ювелірки. Шкода і речі але здоров’я наче важливіше.
І ось мене мучать сумніви не дають покою. З одного боку цацки з іншого гарна і здорова посмішка.
Результат:
вже голосів:
132 (91.03%)
Так, це нормально
13 (8.97%)
Ні, це гарячка
Ms. Сама прямота• 14 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
33 роки
Через велике скупчення зубів і їх положення починає руйнуватися кісткова тканина ясен
У мене теж саме, підкажіть, будь ласка, а коли ви вирівняєте зуби, то кістка перестане руйнуватися чи все одно ще треба буде ясна лікувати?
Виннипуховна• 14 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Я теж не ношу практично. Ці прикраси лежать, ношу простіші на кожен день. А ось годинник це моя любофф
так а про яку суму йде мова? невже брекеты це аж так дорого? Тим більше самі брекети ви ж вже поставили?
Потринділиця• 14 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви не праві. Без нервів добре стоять і гарно рухаються. А імпланти з такими зубами це питання часу. Може 5 років а може 25. І справа не в брекетах
Це не про мою правоту.
Про це вас мав попередити лікар.
А що з прикусом?
Про це вас мав попередити лікар.
А що з прикусом?
Продаю витрішки• 14 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Можна прожити просто до старості, а можна з гарною посмішкою яка робить жінку впевнішою і щасливою. Плюс це питання травлення
Не знаю,мені 46 , подругами від 36 до 67 ніхто не вмер від цього
Українська зірочка• 14 апреля 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ті, хто купує ролекси на зуби гроші мають і так
Життя міняється((
Своего не предлагать
• 14 апреля 2024
Ответ дляБелочкой зови
От годинник і залиште собі. Але я не розумію, якщо у вас половина шляху пройдена, основна сума заплачена. На активацію кожного місяця не так вже й багато грошей. Чи у вас якось не така система лікування?
Та все стандартно.
Вже верх стоїть. А на низу вилізло 2 зуба з каналами які треба переліковувати. Стоматолог не може їх пройти. Там запломбовано якимось трешем, моя лікар в шоці і ніколи такого не бачила
Відправляє на мікроскоп. В цьому її інтересу немає бо займатись буде інший. Тобто обману немає. А ціна двух зубів в кожному по 4 канали виходить як ще один комплект брекетів
Своего не предлагать
• 14 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
До сраки ті прекраси, якщо посмішка з жахливими зубами. Ви хоч вся діамантами обвішайтесь(((
Я теж так думаю
але якась сорока в середині гризе
Українська зірочка• 14 апреля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Тобто якщо від цьогт не вмирають то ок?)) Я живу за іншими принципами і подруги також.
Своего не предлагать
• 14 апреля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Что вы перелечиваете?
Брекеты уже ведь стоят?
Вище пояснила
Українська зірочка• 14 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Та все стандартно.
В нас полікувати канал 1 тис. Тобто 2 зуба 8, ну і анестезія 100-200 грн
Белочкой зови• 14 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Та все стандартно.
Зрозуміло. Це взагалі потрібно лікувати, бо зубів взагалі можна позбутись.
Своего не предлагать
• 14 апреля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Процес зупинеться
Ну так повинно бути в ідеалі. І ті кейси мого лікаря що бачила саме так і було
dreamsunny• 14 апреля 2024
Когда срочно нужны были деньги на операцию маме продала часы и украшения.
Считаю, что сделала правильно.
Українська зірочка• 14 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
Підтримую.
В чому?)) В мене є дорогий годинник і авто, але зараз я не можу купити таке ж(((
Українська зірочка• 14 апреля 2024
Ответ дляdreamsunny
Считаю, что сделала правильно.
+100
Своего не предлагать
• 14 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Життя міняється((
Ой це так., нажаль…
Українська зірочка• 14 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
І грошей на зуби нема?
Зуби проліковані, я не запускаю.
Образно, годинник і прикраси можуть бути подарунками
Продаю витрішки• 14 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Только что бы деньги выкачать
Своего не предлагать
• 14 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
І грошей на зуби нема?
Ну Ви розумієте що багато людей були вимушені лишити все. І життя помінялося мʼяко кажучи
Ми також пепеїхали залишивши все майно і одну машину в окупації.
Своего не предлагать
• 14 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я не хочу прожити все життя з кривими зубами. Або лишитися половини роту в 40 років. Нарешті до себе дійшли руки. Так що якщо не вмирають то ок не підтримую Також
Перша на селі• 14 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
І грошей на зуби нема?
І мені дивно, що за необхідність продавати прикраси 40 тис то одна з/пл, навіть якщо вигрібли всі заначки чи місяць не перечікає то все + ті брекети можуть бути до одного місця, у багатьох через рік зуби знову розїзжаються
Українська зірочка• 14 апреля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Только что бы деньги выкачать
А магазини з вас не викачують ні?))
Своего не предлагать
• 14 апреля 2024
Ответ дляПерша на селі
Ну ок, віддам я одну зп на зуби. А потім місяць харчуватимусь я і моя сімʼя святим духом. Є дитина, батьки , інші обовʼязки і витрати. Це якась ідеальна картина віддати всю зп
ХвостПистолетом• 14 апреля 2024
Здоровʼя головніше, кредит так не варіант бо мій колега вліз із зубами мінус 75 тис при зп 20
Українська зірочка• 14 апреля 2024
Ответ дляПерша на селі
Ретейнери ставлять, нічого не розїзжається. Аони фіксують краще брекетів навіть))
Одна_на_всей_планете• 14 апреля 2024
сегодня какая то нездоровая мода пошла на брекеты... тулят всем, надо или нет... у половины в не детском возрасте спустя два года зубы едут назад, как и было.. кто то носит второй и третий раз, кто то забивает...
Українська зірочка• 14 апреля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Є оплата частинами. Завджи є вихід