Своего не предлагать• 14 апреля 2024

Чи нормально позбутися (продати) дорогі речі і витратити на здоров’я?

Мучить мене це питання..
Ситуація така, що необхідно ставити брекети, мені. Проблема естетична, а також подальшого здоров’я зубів.
І ось половина шляху пройдена, а я розумію що сума виходить в декілька разів більше ніж очікувалось. Витягла вже всі заначки, але ми не тягнемо. Розсрочки і кредити не варіант, є декілька існуючих і влазити більше не хочеться.
Подумала може продати свій дорогий годинник і трохи ювелірки. Шкода і речі але здоров’я наче важливіше.
І ось мене мучать сумніви не дають покою. З одного боку цацки з іншого гарна і здорова посмішка.
Результат:
вже голосів: 145
132 (91.03%) Так, це нормально
13 (8.97%) Ні, це гарячка
Твоя подружайка• 14 апреля 2024
Ответ дляСлобожаночка
ломбард берет за копейки
за кольцо мне предлагали 2000 гривен ))
это больше, чем в ДЕСЯТЬ раз, дешевле его реальной цены
то ясно. але дорогі боендові часи ніхто не купить з рук навіть за півціни ісходної.
такі речі - або нові купують, абоо підробки в 100раз дешевші..

Леді Душка• 14 апреля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Есть перекупщики которые дорогим профессионально занимаются
Хома з пастою• 14 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
На жаль за 70 навряд чи вийде. Якщо брендове є фірми які скуповують по більш менш адекватних цінах. Погугліть. А якщо просто виріб то це дуже складно. Олх. І то якщо за 50% вийде то супер
Автор , яка марка годинника і прикрас, мідл маркет із серії корси ви нормально не продасть, такого добра по аутлетам валом, якщо картье чи булгарі то інше питання, те саме із ювелірки штамповка КЮЗ чи Заріни тільки як лом, скоріше всього, я би взяла розсрочку в клініці, моя колега 7 імплантів так ставила , в неї і мікроскоп був, і нарощування кісткової маси, цінник був капець, платила частинами.
Кіма кепка• 14 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
І як тоді бути..? Відмовлятись і нехай пломбують як є? Не думайте нічого, я по нормальному питаю))
Можливо проконсультуйтеся ще.
У моєму випадку мені поставили умову, що без перепломбування зубів не поставлять брекети, бо немає гарантії, що зуби не почнуть боліти через старі пломби і незакриті канали. Чому там було боліти, якщо ці зуби були без нервів? І пломбам було багато років також і ніщо не турбувало. Але у мене було натхнення бути гарною і я довіряла лікарям. Пізніше вже включила мізки і зрозуміла, що клініка на мені дуже гарно заробила.
Ще врахуйте той факт, що кожне наступне перепломбування зубу зменшує строк його служби через те, що висверлюють тканину зуба і вона утоншується з кожним лікуванням.
автор Своего не предлагать • 14 апреля 2024
Ответ дляХома з пастою
Годинник швейцарський, не геси/корси. А от ювелірка звичайна, але купувалась давно і не за дорого тому зараз ціни за неї впринципі влаштовують
Хома з пастою• 14 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
))ну швейцарські годинники є різні, вам однієї ювелірки в лом здати не вистачить? Швидко і гарно продати годинник, буде складно, особливо якщо ви орієнтуєтесь на ринок в Україні, тут дійсно краще перекупам, або самій на вантажних закордонних ресурсах.
Твоя подружайка• 14 апреля 2024
Ответ дляЛеді Душка
доки автор через них продасть років 20 пройде)