Чи вірите ви в те, що допомагаючи грошима в біді, люди відкуплюються від такої? Бо приймати назад категорично відмовляються.
Миллениалка• 14 апреля 2024
Заплатив гроші і можеш під час ракетних ударів стояти на балконі та вилазити з вікон. Це так працює?
Приму в дар• 14 апреля 2024
Ответ дляМиллениалка
Якщо лікарям ВЛК, то саме так і на всю родину розповсюджується
Ответ дляПриму в дар
Що приймати? Гроші? То родичі?
Так, які ненавидять мене з недавнього часу.
Приму в дар• 14 апреля 2024
Ответ длякохана бджілка
Ви в собі розберіться. Біда яка була? Кудись влізли? Піраміда?
Ответ дляПацан к успеху шел
Чому ви шукаєте підтекст у тому, що хтось допомагає?
Бо ті люди напряму кажуть, що ненавидять мене. Тому і повертаю гроші, навіщо бути в боргу перед ними.
Миллениалка• 14 апреля 2024
Ответ дляПриму в дар
Можна дати хабар поліції, а потім їздити п´яним, без паска безпеки і перебігати траси на 6 смуг?
Оцененная• 14 апреля 2024
Ответ длякохана бджілка
Можете развернуть подробней?
Приму в дар• 14 апреля 2024
Ответ дляМиллениалка
В комендантську годину, коли поліція спить
Приму в дар• 14 апреля 2024
Ответ длякохана бджілка
Значить не просто так кажуть. Ви їх дістали. Але нащо їм з вами далі спілкуватись? Витягли вас з жопи, а далі їх сумління чисте. Справа не в грошах. Щоб знов не влізли. Вони мудрі люди
Ща как дам• 14 апреля 2024
Ответ длякохана бджілка
Ну то виключно їх проблеми. Мене з дитинства не люблять родичі. І нічого.
Ща как дам• 14 апреля 2024
Ответ длякохана бджілка
Ви у них гроші вкрали?
Ответ дляПриму в дар
Онкологія це не жопа, і влізти туди умисне не вийде ні кого, як то кажуть, як Бог дасть… сумління чисте, може й так…
Приму в дар• 14 апреля 2024
Ответ дляЩа как дам
Ну то тоді не у вас справа точно.
Ща как дам• 14 апреля 2024
Ответ дляПриму в дар
Ну то тоді не у вас справа точно.
Та я вже прочитала. Вона ж пише загадками. І сподівається на нормальну відповідь
Ща как дам• 14 апреля 2024
Ответ длякохана бджілка
Боже , ви можете в двух словах пояснити що трапилося?
Ответ дляПриму в дар
Просто коли іншій людині допомагали в такій же ситуації, я чула, як казали хай бере аби на мене таке не напало… от тому я маю сумніви
Приму в дар• 14 апреля 2024
Ответ длякохана бджілка
Так пишіть прямо, а не оцима напівзагадками. Вони вам дали, а не позичили. Мудрі люди, бо розуміють, що далі відновлення.
Пожмаковна• 14 апреля 2024
А до того, як вони сказали що вас ненавидять, ви не збиралися повертати борг?
Посудомойка• 14 апреля 2024
Нет, это просто помощь сколько можешь. Если бы так было просто откупиться от всех бед
Ответ длякохана бджілка
И если уж углубится в эти бредни не у них же онкология и они отдавая деньги как бы отдают и болезнь , от чего они откупаются?
Посудомойка• 14 апреля 2024
Просто онкология такая болячка, что часто помогают даже чужим, не то что своим, даже если ненавидишь. Разве мало сборов в Фейсбуке видели? Могут помогать даже тем кого не знают лично, просто потому что такая болезнь
Посудомойка• 14 апреля 2024
И да, обычно принято если помог в болезни, не брать денег назад. Не знаю откуда это, но обычно так,если не было оговорок что это в долг
Пацан к успеху шел• 14 апреля 2024
Одна справа, ненавидіти когось за щось, а інша, бажати смерті. Може ненависть ваших родичів до вас таки менше їх людяності, от і все.
Така бойова Я• 14 апреля 2024
Ответ длякохана бджілка
Я бы тоже ненавидела
Помогли деньгами бескорыстно, а вы начинаете выдумывать про них всякий бред