Пьяная вишня• 14 апреля 2024

Переоформлення авто через дію, хто робив?

Які документы треба, скільки коштує і чи потрібно міняти номерні знаки? В МВС треба їхати за документами чи вони поштою приходять?
В танке• 14 апреля 2024
Оцінка авто (перевірка vin коду) в сервісному центрі, а далі просто дія у покупця і продавця, дія сама формує контракт і підтягує паспорти і інн, підписуєте цифровим підписом і все

В танке• 14 апреля 2024
Номерні знаки можна лишити які є, можна нові, пришлють поштою, як і пластиковий техпаспорт
автор Пьяная вишня • 14 апреля 2024
Ответ дляВ танке
А онлайн не робиться перевірка? Тільки в сервісному центрі?
Юля-ffda• 14 апреля 2024
Я делала. Первые 2 недели был сбой постоянно. Потом прошло. Оплатила около 700 грн. Документы пришли по почте. Номера не меняли. Только в страховую сообщили и я расшарила машину на мужа. В сервисный вообще ездить не пришлось.
В танке• 14 апреля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Так, працівник фізично лізе під капот, дивиться, чи співпадає номер двигуна з документами
автор Пьяная вишня • 14 апреля 2024
Ответ дляЮля-ffda
А оцінку в сервісному центрі теж робили?
автор Пьяная вишня • 14 апреля 2024
Відхили, без пояснень
Юля-ffda• 14 апреля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ні, самі оцінили в 100 тисяч здається. Гривень 🤣 Хоча машина дорожче. Там воно щось змінює, якщо не перша продажа/купівля за рік. І нас була перша. Побачила, що у вас відхилено чомусь, може подзвонити на гарячу лінію, спитати чому?