Що важче укр мова чи англійська- для іноземця якщо вчити з 0

Шкідлива молекула 14 апреля в 12:53
іноземець це з якої землі?
барабанщица 14 апреля в 12:53
Укр мова важче
автор ТаПрямТам 14 апреля в 12:53
Поки вчу з дитиною укр мову то за голову хапаюсь нашій граматиці
А як цікаво іноземцю це все запамятати
автор ТаПрямТам 14 апреля в 12:53
Ответ дляШкідлива молекула
іноземець це з якої землі?
Ну наприклад китаєць який не знає англ і укр
Що легше вивчити йому?
Липка-прилипка 14 апреля в 12:54
Ответ дляТаПрямТам
Ну наприклад китаєць який не знає англ і укр
Що легше вивчити йому?
Англійська
Шкідлива молекула 14 апреля в 12:55
Ответ дляТаПрямТам
Ну наприклад китаєць який не знає англ і укр
Що легше вивчити йому?
а ще які приклади?
ви взагалі в курсі, скільки мов на планеті, скільки мовних груп?
в китайських мовах (до речі, їх основних - три), немає звука ’р’
Ума Палата 14 апреля в 12:55
Вивчити,то ще можна, а писати 🤪
Я в тих часах в англійській мові досі голову ломаю.
автор ТаПрямТам 14 апреля в 12:56
Ответ дляШкідлива молекула
а ще які приклади?
ви взагалі в курсі, скільки мов на планеті, скільки мовних груп?
в китайських мовах (до речі, їх основних - три), немає звука ’р’
Мене не цікавлять інші мови
Мене цікавить лише укр і англ
Що йому легше вивчити? Нашу чи анг?
Абориген з племені
Скокмоно - стокнуно 14 апреля в 12:57
Потрібно уточнення, - який іноземець?
julia-678c 14 апреля в 12:57
Ответ дляТаПрямТам
Мене не цікавлять інші мови
Мене цікавить лише укр і англ
Що йому легше вивчити? Нашу чи анг?
Абориген з племені
Спросите у аборигена с племени
Липка-прилипка 14 апреля в 12:57
Ответ дляУма Палата
Вивчити,то ще можна, а писати 🤪
Я в тих часах в англійській мові досі голову ломаю.
В українській одні відмінки чого варті. Англійська вважається однією з найлегших для вивчення
Шкідлива молекула 14 апреля в 12:58
Ответ дляТаПрямТам
Мене не цікавлять інші мови
Мене цікавить лише укр і англ
Що йому легше вивчити? Нашу чи анг?
Абориген з племені
ви не розумієте взагалі про що мова
для аборигена однаково важкі і англійська, і українська, бо вони принципово відрізняються від його мови
2 1
МастерЮля 14 апреля в 12:58
Я думаю, англійська легша в рази.
Незламна 14 апреля в 13:02
Важча укр, через відмінки
Мама фіфті цента 14 апреля в 13:02
Англійську ми всі десь чули, тому уже вона звичніша. Але дитина учить англ і відчуваю себе аборигеном.
Малинка 14 апреля в 13:03
Ответ дляШкідлива молекула
ви не розумієте взагалі про що мова
для аборигена однаково важкі і англійська, і українська, бо вони принципово відрізняються від його мови
Для вас англійська та китайська теж принципово відрізняються. Яку вам легше вивчити?
Шкідлива молекула 14 апреля в 13:05
Ответ дляМалинка
Для вас англійська та китайська теж принципово відрізняються. Яку вам легше вивчити?
звичайно, англійська з українською належать до однієї мовної сім’ї, а китайська - зовсім до іншої. принципово відрізняються.
Головний кошак 14 апреля в 13:12
Ответ дляТаПрямТам
Поки вчу з дитиною укр мову то за голову хапаюсь нашій граматиці
А як цікаво іноземцю це все запамятати
Такие же мысли )
Окончания, согласования, чередования, куча нюансов, которые даже носителю сложно запомнить, виключення з правил, проверочные слова… и тд и тд и тд
ОливьЕЖечка 14 апреля в 13:13
В украинском есть роды, времена, падежи, спряжения, а это очень много окончаний для одного понятия. Конечно, тяжелее. Плюс в украинском мелодичность, поэтому слова меняются в конкретном предложении в зависимости от соседних слов.
Знаю английский, сейчас учим семьей немецкий. Немецкий - это как рус/укр + анг, поэтому английский вспоминаю с приятной грустью. Запоминать короткие слова, которых в английском больше половины, гораздо легче.
Однозначно 14 апреля в 13:26
Ответ дляТаПрямТам
Поки вчу з дитиною укр мову то за голову хапаюсь нашій граматиці
А як цікаво іноземцю це все запамятати
Дивлячись який іноземець. Для мов романо-германських легше. Якщо поляк буде вчити українську,то звісно вона йому легше,ніж англійська буде
Хропочка з гривкою 14 апреля в 13:28
Ответ дляТаПрямТам
Ну наприклад китаєць який не знає англ і укр
Що легше вивчити йому?
англ
Глас_Народа 14 апреля в 13:29
Ответ дляУма Палата
Вивчити,то ще можна, а писати 🤪
Я в тих часах в англійській мові досі голову ломаю.
Так там нет окончаний, спряжений и склонений, в отличии от украинского.
КартаБезКомиссий 14 апреля в 13:42
Ответ дляТаПрямТам
Ну наприклад китаєць який не знає англ і укр
Що легше вивчити йому?
Англійську. Я колись говорила з іноземцем, який вивчив російську, так він мені описував, що саме було для нього дуже складно, і я за голову хапалась, уявляючи, як все це вчити, не знаючи просто інтуітивно. Українська така ж сама за складністю
КартаБезКомиссий 14 апреля в 13:46
Ответ дляУма Палата
Вивчити,то ще можна, а писати 🤪
Я в тих часах в англійській мові досі голову ломаю.
Та у них хоч відмінків нема) а уявіть не тільки дієслово, а кожний іменник граматично підбирати.
Ще й роди. Хто вчив німецьку, той розуміє, яка це попа - вчити ще й рід кожного іменника
Ума Палата 14 апреля в 23:41
Ответ дляКартаБезКомиссий
Та у них хоч відмінків нема) а уявіть не тільки дієслово, а кожний іменник граматично підбирати.
Ще й роди. Хто вчив німецьку, той розуміє, яка це попа - вчити ще й рід кожного іменника
Ой,німецька то для мене зовсім темний ліс. В мене зразу голова боліти починає😆