ТаПрямТам• 14 апреля 2024
Що важче укр мова чи англійська- для іноземця якщо вчити з 0
ТаПрямТам
• 14 апреля 2024
Поки вчу з дитиною укр мову то за голову хапаюсь нашій граматиці
А як цікаво іноземцю це все запамятати
ТаПрямТам
• 14 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
іноземець це з якої землі?
Ну наприклад китаєць який не знає англ і укр
Що легше вивчити йому?
Липка-прилипка• 14 апреля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Що легше вивчити йому?
Англійська
Шкідлива молекула• 14 апреля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Що легше вивчити йому?
а ще які приклади?
ви взагалі в курсі, скільки мов на планеті, скільки мовних груп?
в китайських мовах (до речі, їх основних - три), немає звука ’р’
Ума Палата• 14 апреля 2024
Вивчити,то ще можна, а писати 🤪
Я в тих часах в англійській мові досі голову ломаю.
ТаПрямТам
• 14 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
а ще які приклади?
Мене не цікавлять інші мови
Мене цікавить лише укр і англ
Що йому легше вивчити? Нашу чи анг?
Абориген з племені
Мене цікавить лише укр і англ
Що йому легше вивчити? Нашу чи анг?
Абориген з племені
julia-678c• 14 апреля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Мене не цікавлять інші мови
Мене цікавить лише укр і англ
Що йому легше вивчити? Нашу чи анг?
Абориген з племені
Мене цікавить лише укр і англ
Що йому легше вивчити? Нашу чи анг?
Абориген з племені
Спросите у аборигена с племени
Липка-прилипка• 14 апреля 2024
Ответ дляУма Палата
Вивчити,то ще можна, а писати 🤪
В українській одні відмінки чого варті. Англійська вважається однією з найлегших для вивчення
Шкідлива молекула• 14 апреля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Мене не цікавлять інші мови
Мене цікавить лише укр і англ
Що йому легше вивчити? Нашу чи анг?
Абориген з племені
Мене цікавить лише укр і англ
Що йому легше вивчити? Нашу чи анг?
Абориген з племені
ви не розумієте взагалі про що мова
для аборигена однаково важкі і англійська, і українська, бо вони принципово відрізняються від його мови
Мама фіфті цента• 14 апреля 2024
Англійську ми всі десь чули, тому уже вона звичніша. Але дитина учить англ і відчуваю себе аборигеном.
Малинка• 14 апреля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
ви не розумієте взагалі про що мова
Для вас англійська та китайська теж принципово відрізняються. Яку вам легше вивчити?
Шкідлива молекула• 14 апреля 2024
Ответ дляМалинка
звичайно, англійська з українською належать до однієї мовної сім’ї, а китайська - зовсім до іншої. принципово відрізняються.
Головний кошак• 14 апреля 2024
Ответ дляТаПрямТам
А як цікаво іноземцю це все запамятати
Такие же мысли )
Окончания, согласования, чередования, куча нюансов, которые даже носителю сложно запомнить, виключення з правил, проверочные слова… и тд и тд и тд
ОливьЕЖечка• 14 апреля 2024
В украинском есть роды, времена, падежи, спряжения, а это очень много окончаний для одного понятия. Конечно, тяжелее. Плюс в украинском мелодичность, поэтому слова меняются в конкретном предложении в зависимости от соседних слов.
Знаю английский, сейчас учим семьей немецкий. Немецкий - это как рус/укр + анг, поэтому английский вспоминаю с приятной грустью. Запоминать короткие слова, которых в английском больше половины, гораздо легче.
Однозначно• 14 апреля 2024
Ответ дляТаПрямТам
А як цікаво іноземцю це все запамятати
Дивлячись який іноземець. Для мов романо-германських легше. Якщо поляк буде вчити українську,то звісно вона йому легше,ніж англійська буде
Хропочка з гривкою• 14 апреля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Що легше вивчити йому?
англ
Глас_Народа• 14 апреля 2024
Ответ дляУма Палата
Вивчити,то ще можна, а писати 🤪
Так там нет окончаний, спряжений и склонений, в отличии от украинского.
КартаБезКомиссий• 14 апреля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Що легше вивчити йому?
Англійську. Я колись говорила з іноземцем, який вивчив російську, так він мені описував, що саме було для нього дуже складно, і я за голову хапалась, уявляючи, як все це вчити, не знаючи просто інтуітивно. Українська така ж сама за складністю
КартаБезКомиссий• 14 апреля 2024
Ответ дляУма Палата
Вивчити,то ще можна, а писати 🤪
Та у них хоч відмінків нема) а уявіть не тільки дієслово, а кожний іменник граматично підбирати.
Ще й роди. Хто вчив німецьку, той розуміє, яка це попа - вчити ще й рід кожного іменника
Ума Палата• 14 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ой,німецька то для мене зовсім темний ліс. В мене зразу голова боліти починає😆