Айболитная• 14 апреля 2024
Пропали деньги. Ребенок 7 лет
Сыну 7 лет. У него есть копилка, копил на приставку. 3 недели назад было Др, подарили деньги, сегодня заглянула в его копилку, не хватает 3000грн. Копилка лежала высоко, сам достать не мог. Говорит, что соседка подружка ему помогала достать и покупала им вкусняшки и напитки. По его словам брали они несколько раз по 200грн. Что делать в такой ситуации? Что говорить? Ребенок остается иногда на 3-4 часа один, пока родители на работе.
Перша скрипка• 14 апреля 2024
Ответ дляКаяспер
я так мамины серьги пораздавала. Подружки просили поиграть (девочки нормально так старше меня). Очень жалею об этом. Очень.
Тому що подружки можуть бути зовсім не подружки. Я вчу дитину, що навіть мої цінні речі не можна брати без дозволу чи щось там шукати у мене в сумці
Пупуговка• 14 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Та капець. Сам витягав .
І взагалі, вчити відразу перекидати відповідальність на всяких маш, а самим завжди бусінка
Ага, Маша такая коварная женщина, пробирается обманом в дом, выудила информацию про деньги, накупила шоколадок! Охомутала бедолагу, под каблуком уже!
Тушьмушьнюшь• 14 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Я своїм карти зробила тільки без фізичних. Їм туди скидають. Я обналічую стільки просять. Окремо є копілка, куди даю їм на дрібні розходи. Проводжу різні розмови про фінансову грамотність, про ’ друзів’ таких ’.
Їхали на змагання за кордон, там треба були картки фізично, що б розраховувались. Навіть не думала, що такі гроші спустять))) Багато і їм хто подарунки перераховує на карти, а от бабусі і дідусі по старінкі звикли налічкой.
Веселуха Муха• 14 апреля 2024
боже, как мы выросли? И как мы выжили? В гости ходили друг к другу когда родителей дома не было. И никто не думал про коварную машу, которая деньги ворует
Каяспер• 14 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
А вот финансовая грамотность. Как вы их учите? Что работает?
Грабля• 14 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Постоянно говорю никого не пускать, но соседка к нему напрашивается в гости и он ее впускает. Но я даже не думала, что такое может происходить у нас дома. У меня шок
Років в 13_14 інші сюрпризи з сусідка будуть
ПробілНеПрацює• 14 апреля 2024
Тепер що зробиш.Брали і купували.Копілку забрати,гроші заховати і провести бесіду,тільки з дозволу.
ПробілНеПрацює• 14 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Шок пройде,проаналізуєте помилки і все потече далі,це не смертельно.
Тушьмушьнюшь• 14 апреля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Та всяке було і в нашому дитинстві. В мене теж інцедент був, прийшла подруга зі своєю сестрою двоюрідною старшою. Ввечері мама каже, що не дорахувалася відкладенних грошей собі на чоботи, а це 200 рублів ссср. Міліонерами ми не були. Гроші нам повернули, бо мама почпла звонити матері подруги. Ті зізналися. А винна була я, що дозволила приходити і приних бар відкривала, там були цукерки, я пригощала їх, а вони гроші побачили. Пам´ятаю, як одна забалакала. Тіпа , що то за значки на стіні, розкажи, а інша в цей момент пішла та поцупила.
Було багато таких інцидентів і в класі і у інших. І не завжди самі діти винні були, були і Маші винні))
ЗдесяЯ• 14 апреля 2024
Ответ дляКаяспер
Ми читаємо уривками про пса Мані і розбираємо. Отримані гроші вони розподіляються по банкам в моно ’ на смаколик’ , на поїздку, на телефон . І частину на постійні витрати.
Остільки трішки розсіяні- дивитися на ціни, на чек і рахувати здачу.
Зараз думаємо як їм заробляти. Їм 11 та 9
Звісно, у мене самої складно ще з цим(((( але разом вчимося
Пупуговка• 14 апреля 2024
Ответ дляГрабля
Тогда Маша станет уже членом семьи.🤣
ЗдесяЯ• 14 апреля 2024
Ответ дляГрабля
А потім ’ Маша, а чого ти не сказала що вагітна’
Веселуха Муха• 14 апреля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
у мене не було такого. Один раз мені сусід подарував сережки з діамантами
і парфуми клема. Мама одразу пішла до них додому та повернула все це. Нам було років по 7-8 тоді
ЗдесяЯ• 14 апреля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
У мене бабуся освоїла банкінг - то перераховує. Ну і з батьком ми розлучені, то йому іноді пишуть ’ папа , дай гроші’.
Може пізніше і ми зробимо фізичні
Тушьмушьнюшь• 14 апреля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Боже, і в мене таке було))) Теж сусідський хлопчина приніс мені. Йому років 6 було, а мені 12. Він в мене закоханий був, як виявилось. Бо я з ним іноді сиділа, сусідка приводила, в неї зміни були часті ( медсестра). Я розуміла, що то золото, та і бачила, що сусідка в них ходила. То ввечері їй мовчки віддала.
Млинці зі смайликом• 14 апреля 2024
Винен в першу чергу син.
Він давав згоду на витягання з копілки і трату грошей на смаколики.
Провела б з сином бесіду, на тему,що краще-морозиво з умовною Машою, чи все такм назбирати на те, що хочеться.
Єдине, що б мені дуже не сподобалося - чужі діти в оселі, коли дорослих немає вдома.
Тушьмушьнюшь• 14 апреля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Може пізніше і ми зробимо фізичні
Моя мама , безнадьога))) 74 роки. Боїться навіть сенсорних телефонів)) Кнопочні. Її малі вчили неділю, як включити вайбер на компі і їм подзвонити. І ціле літо, як в інеті шукати фільми, ютуб, квіти дивитися)))
Не знаю, чого їй так важко це заходить. Робила агрономом, наче не зовсім же і ку ку)))
Коник-стрибунець• 14 апреля 2024
В 7 лет ребенок сам дома.... ну ладно несколько часов всего... Так еще и приводит домой других детей? И сам выходит на улицу шататься по магазинам когда родителей дома нет. А вдруг что случится.... В 7 лет рано так ребюенка оставлять. Очень беспечные родители....
Форточка• 14 апреля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Самогонку батька пили, воду доливали 😂😂😂😂
котопёс• 14 апреля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
прогулял ребенок, виновата соседка... как все стандартно
Різні сусідки бувають, одна так винесла все.
No problems• 14 апреля 2024
Ответ дляФорточка
Сестра!
Тоже самое, но в селе у бабушки перед походом на дискотеку
Запасная спина• 14 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Я не собираюсь устраивать разборки соседке, понимаю, что сын сам виноват. Просто хотела услышать советы, что говорить ребенку, чтоб таких ситуаций больше не повторилось. Так как деньги дома лежат и родителей.
Объяснить все как есть.
Запасная спина• 14 апреля 2024
Ответ дляУдачная
А потом он вырастет, женится и не будет жене деньги давать на семью, а жена будет темы на советчице про бюджет клепать.
Пусть клепает)
Форточка• 14 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Сестра!
😂😂😂😂😂
Тушьмушьнюшь• 14 апреля 2024
Ответ дляNo problems
Сестра!
Ви сміливі, я не могла її ковтнути, без передьоргування всього тіла))) лізла на піч, там кружка стояла, дідусь прятав. Черпала з бидона брашку і пила з сестрою))) Поки бражка вистоїться то дідусь то ми черпаємо, бабуся звісно на нас не думала, все дідусю перепадало)))
Звоночек• 14 апреля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
И не говорите . Сидели бы дома , сына караулили ... Тогда бы денег не то , что на приставку - на хлеб не было бы . Зато ребенок под присмотром .
Айболитная
• 14 апреля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ребенок остаётся один на 3-4 часа два раза в неделю, со школы его забирает бабушка и он ждет моего прихода с работы. Продленки у нас нет, а работу никто не отменял. На улицу выходить запрещаю, хотя 1 раз вышел без разрешения. Была проведена беседа, больше не повторялось. Соседка по секции, стучит ему в дверь, просится в гости, он отказать не может. Она же и ходила в магазин. Сына самого в магазин не отпускаем, и вообще через дорогу не отпускаем еще.