Пукимончиг• 14 апреля 2024
Боюсь ковтати великі таблетки, наприклад омегу з iherb
Здається що застряне в горлі
І прям паніка в мене перед тим ковтанням
OlenaMriya• 14 апреля 2024
Я тоже. Но вы возьмите достаточно воды
По одной глотайте и перед глотанием голову вверх поднимайте
Мать драконов• 14 апреля 2024
О,а я думала,що одна така))) Купила була омегу і боялась ковтати ці великі капсули, чоловік все сам з´їв.
Пукимончиг
• 14 апреля 2024
Ответ дляМамаБест
В мене теж саме((( один раз реально застрягла вітамінна від Солгар, після того не пила їх
Як ви її викашлянули?
Пукимончиг
• 14 апреля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
я омегу розжовую і оболонку випльовую.
Розкажіть як це ви робите
Розкриваєте ножем, випиваєте те що всередині?
Ответ дляПукимончиг
Як ви її викашлянули?
Проковтнула. І то було дуже важко. Може не достатньо води перший раз ковтнула. Таке відчуття, що вона присмокталася до горла (як вугільні таблетки буває). Потім увесь день було відчуття, що вона десь в горлі і застрягла. Пробувала потім пити половинку, не змогла ( страшно
Голубка миру• 14 апреля 2024
У меня зависит от настроения, недавно даже валерьянку выпить не могла, маленькие таблеточки. Но у меня и ком в горле то ли нервный, то ли рефлюкс, стоит съесть как то неаккуратно, проглотиь или подавится, то все, потом страдаю сутки с комком в горле. Я думаю это накручивание себя, а также неудачный опыт в прошлом
Голубка миру• 14 апреля 2024
Сейчас например бифрен пью легче, чем раньше, стараюсь отвлекаться в этот момент, а не концентрироваться что надо проглотить таблетку.
МЕСТО_Встречи• 14 апреля 2024
Ответ дляПукимончиг
Розкажіть як це ви робите
якщо їх ножем відкривати то все навкруги буде в тому жиру.
кладу в рот, стискаю капсулу зубами, вона лопає
дитині зубочисткою дитячу омегу проколювала і в ложку видавлювала, але у дорослої омеги капсула трохи товстіша
ХаДиДиШь• 15 апреля 2024
я супермаг пью, великі вони
але ковтаю. до речі, найліпше не задирати голову а набравши в рот води трохи нахилити, таблетка/капсула вспливає і можна нормально ковтнути