Мстящий за Зайца• 14 апреля 2024

Тривожність, тривожний розлад

Хто як вилікував,ад пробувала різні,протитривожні різні,але відчуття ніби я зійшла з розуму,лікарі ставлять гтр,окр,думаю чи не помиляються,дереалізація,деперсоналізація
Чи то відчуття ніби я психічно хвора від дереалізації і деперсоналізації?
Бриджит_Фрикандо• 14 апреля 2024
А что у вас с окружением, кто-то обижает вас?
автор Мстящий за Зайца • 14 апреля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Да
автор Мстящий за Зайца • 14 апреля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
З батьками постійні сварки з дитинства тато казав як він ненавидить
Лялькодзьоб• 14 апреля 2024
Вам нужно добавить психотерапию
Бриджит_Фрикандо• 14 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Так пока причину не уберете, то не избавитесь от тревожности. Причина в определенных людях, от которых нужно съехать или прекратить общение, сначала возможно полностью.
Тоесть, вы ранитесь о куст, например, лечите раны, и снова лезете в этот куст, он снова ранит и так по кругу. Нужно прекратить лезть в куст.
Ду да ду да ду• 14 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Обрізати ці стосунки. І якнайшвидше. У мене було. І стосунки з мамою страшні (( так і казала, що не хотіла мене, не любила мене і не полюбить ніколи. У 35 у мене тривожно-депресивний розлад був, лікувалася 2 роки майже. Ви лікування не припиняйте, воно довге, але результати будуть. Удачі вам, обіймаю 🫂
автор Мстящий за Зайца • 14 апреля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Хоча я виросла і маю дочку просто розлучилася з чоловіком першим який мене бив і не цінив а коли бив тато йому казав що він ще мало б´є мене
автор Мстящий за Зайца • 14 апреля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ду да ду да ду• 14 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Мені мама в 12 років бажала, щоб мене машина збила. Коротше, щоб я здохла чи що ... Щоб ви розуміли, я була чудовою дитиною: допомагала по дому, дивилася за меншою сестрою ВЕСЬ ДЕНЬ, дуже добре вчилася, зараз я кандидат наук. Просто ВОНА - ТАКА. це треба для себе зрозуміти, прийняти, забути.
Перекус беру завжди• 14 апреля 2024
Что значит дереализация и деперсонализация?
Ду да ду да ду• 14 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ваш тато типовий козел чоловічої статі. Перепрошую.
автор Мстящий за Зайца • 14 апреля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Так і є,він кричить змалечку постійно,ніколи не чула щоб спокійно говорив,казав що мене треба пиздити вибачте за слово ще більше
Казав яка я шлюха і сам інколи лізе бити мене хоча я давно не дитина і коли щось скажу просто так як відстоюю свої кордони він лізе битись,і каже що я все життя буду робити як він скаже а я кажу ні,інколи послати його хочеться але боюся вб´є
Tammy21• 14 апреля 2024
Чому ви думаєте, що лікарі помиляються? Навіщо ви продовжуєте стосунки з тими хто вас ображає?
Будь ласка, оберіть себе та дитину і пройдіть курс (!) терапії, у т.ч. і фарм.
Дама с собачкой• 14 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ужас, вам надо обливать с ним контакти все
Ду да ду да ду• 14 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ви доросла людина. Які б не були труднощі, відділіться від батьків. Спілкування - мііііінімум.
Фраза, яка допомагає жити і контролювати своє життя людям з тривожно-депресивним розладом: я беру своє життя в свої руки; я сама відповідальна за своє життя.
Рання пташка• 14 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Вы уж меня извините. Хрен с ним с тем папой неадекватным. Вы мне объясните пожалуйста Вы сама то от мира чего ожидаете? Вам кто-то прийдет и полечит вавку, даст таблеточки и жизнь наладится? Или как Вы это видите? Сами Вы хоть что-то в своей жизни меняете или у Вас одни воздушные пузыри в голове, которые все вокруг из Вас выбивают?
Сорока-ворона• 15 апреля 2024
Автор, просто хочу пожелать Вам побороть эту проблему и жить спокойно! Пусть у Вас все будет хорошо!
автор Мстящий за Зайца • 15 апреля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Спасибо🩷