Рання пташка• 14 апреля 2024

Сон дитини: уже просто нема сил

Дитина дуже тривожно спала завжди, не можна було на крок відійти, хоча намагалась і не в тиші вкладати, і всякі інші способи. З 2 років почала окремо спати - своє ліжко в іншій кімнаті. Прокидалась за ніч по кілька разів, я прибігала лежала поряд і переходила назад. Складно було, але чекала, шо стане краще. З 3 років сон покращився, кілька ночей на тиждень могла не прокидатися всю ніч, а в інші дні прокидалась уже під ранок о 5 +-
Пройшло пів року, тепер прокидається по 4 рази, сну цілу ніч нема. Почали снитися сни погані, прокидається плаче, почала боятись темряви і все таке. Я вже і нічник купила і купу пояснень, але це жесть. Я зранку не маю сил після таких туди-сюди. У кого було подібне?
Фенте Фря• 14 апреля 2024
Спіть разом.

Леди_на_драндулете• 14 апреля 2024
У меня было. Просто опять стала спать вместе да и всё. В школе разбрелись по разным комнатам но и до сих пор иногда спим вместе) то я хочу, то она хочет ко мне). 14 лет
Несемо світло разом• 14 апреля 2024
Мое здоровье дороже каких то предрассудков, я сплю с детьми. Может и вы начнете? Все будут счастливы и выспаны.
Вам телефонограмма• 14 апреля 2024
Неврология, исключить все сложности... но и психологически дать ребенку полную безопастность.
Я в детстве не боялась темноты, просыпалась часто (тихо сидела) но помню что всегда ( в детстве) хотела спать рядом с мамой (для спокойствия)
Ms. При теле• 14 апреля 2024
Спали вместе и пол кровати игрушек, все были уложены)))
Топтунша• 14 апреля 2024
Я спала с мамой до 14 лет, потом в 15 начались отношения с мальчиком и я решила спать отдельно в своей комнате
Дама с заначкой• 15 апреля 2024
Тобто ви півтора роки фактично їсте кактус у вигляді зіпсованого сну у всіх і чомусь досі не вирішили спати разом, щоб дати нервовій системі дитини дозріти?