Интимная• 15 апреля 2024
Порадьте гарний стіл для природи
В чоловіка скоро день народження, вирішила подарувати йому стіл, порадьте який буде по якості хороший?
Плету корзинки• 15 апреля 2024
Гляньте який збирається у валізку. Не знаю який розмір вам потрібен, але такий зручний.
Интимная
• 15 апреля 2024
Ответ дляПлету корзинки
Дякую.
Статус Ква• 15 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
Вибираю між цим та цим
Брали в юске модель как на первом фото, только белого цвета. Механизм нормальный, стол относительно легкий. Но крышка отвратная. Пачкается за секунду, а мыть долго. И очень скользкая. Это если вдруг тот вариант тоже будете смотреть)
ОдинРазНадетое• 15 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
Вибираю між цим та цим
В нас такий як другий років 10 точно. Задоволена
Фокус-Покус• 15 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
Вибираю між цим та цим
У нас такий, як на фото 2. Від стільців я не у захваті, а стіл норм
75В• 16 апреля 2024
Ответ дляИнтимная
Вибираю між цим та цим
Перше фото, у мене такий, чудовий стіл, складається у валізку (по вашому фото не видно що він розкладний)...пластик з фактурою дерева
75В• 16 апреля 2024