Потяг Київ- Варшава чи Київ- Хелм+інтерсіті. Як краще?

Квитки на Варшавський це ще той квест, але моніторю вже тиждень і розумію, що не претендуючи на нижні місця і ціле купе для сімʼї, в роздріб, в різних купе- можна взяти. Наприклад середня+ верхня полка в одному купе собі і молодшій дитині, та середня або третя(якщо не пощастить) в іншому купе старшому сину( підліток) але прямий. Або Київ - Хелм купе на всіх, але з пересадкою на електриці до Варшави.
Не їздила ні так ні так. Як би ви вчинили?
Зробіть вибір:
вже голосів: 30
Їхати прямим Варшавським
Їхати Киів- Хелм
ПлакалаВАвто 15 апреля в 10:22
У вас есть варианты?
автор Мотористка 15 апреля в 10:24
Ответ дляПлакалаВАвто
У вас есть варианты?
Варіантів два, в цьому і полягає питання в темі, який краще
Оле Лукойе 15 апреля в 10:30
Спокійно і комфортно їдьте до Хелма.Електричка у Варшаву під нього є.
Ніяких проблем не буде.
Редисочка 15 апреля в 10:34
Варшавский - жахливий . Очевидно , через Хелм комфортніше.
imis 15 апреля в 10:39
Київ - Хелм
Ви не уявляєте який це жах Київ - Варшава, ще й з незнайомими людьми в цьому маленькому купе
Зубачистка 15 апреля в 11:13
в Хелмі дозволяють сидіти в потязі і просять вийти десь за пів години до інтерсіті на Варшаву
ПлакалаВАвто 15 апреля в 11:20
Ответ дляМотористка
Варіантів два, в цьому і полягає питання в темі, який краще
Ну давайте посмотрим:
1 цена
2 наличие мест
КараПузовна 15 апреля в 11:36
В вашому варіанті через Хелм, викупити купе і їхати всім разом. Їздила і так, і так, але на прямий потяг в Купала все купе для себе і дитини, їхали з Варшави в Київ. Якби тоді не змогла викупили купе, то їхала б через Хелм.
Ванна Тазиковна 15 апреля в 12:26
Автор, тут вже сто разів обговорювали ці потяги. Тримістні купе- то жах. З Хелму електричка на Варшаву відходить із сусідньої платформи плюс квитки взяти на потрібну дату дуже просто.
Кофр для ноги 17 апреля в 12:52
Якщо ви з дитиною чи важкими чемоданами, то можна розглянути прямий.
В усіх інших випадках я їду з пересадками нормальними потягами.
автор Мотористка 17 апреля в 12:57
Ответ дляКофр для ноги
Якщо ви з дитиною чи важкими чемоданами, то можна розглянути прямий.
В усіх інших випадках я їду з пересадками нормальними потягами.
Валіз немає, тількі по рюкзаку ручної поклажі
Кофр для ноги 18 апреля в 17:56
Ответ дляМотористка
Валіз немає, тількі по рюкзаку ручної поклажі
Я б їхала з пересадкою у Пшемишль.
Голодаю 28 апреля в 13:07
Ответ дляКофр для ноги
Я б їхала з пересадкою у Пшемишль.
Так а сенс?
З Хелму ближче до Варшави та поїздів більше
Кофр для ноги 28 апреля в 13:09
Ответ дляГолодаю
Так а сенс?
З Хелму ближче до Варшави та поїздів більше
Я обома варіантами користуюсь, де зручніше - так і їду.
Голодаю 28 апреля в 13:15
Ответ дляКофр для ноги
Я обома варіантами користуюсь, де зручніше - так і їду.
Ясно
Бо теж вибираю для себе - і для знайомої
Мені до Варшави в аеропорт
А їй до Познані

І квитки з Перемишля дорожчі