Анонимус Я• Изменено 15 апреля 2024
Надеюсь этим летом ребёнок сможет увидеть море..
Относительно ли безопасно этим летом ехать на море?
Вилосипедниця• 15 апреля 2024
Ответ дляМаю натхнення
Ну шо делать, война. Все неудобно, дорого и долго. Мне сложно судить конечно, живя у моря, хотя и опасного, но мое мнение - вполне можно несколько лет никуда не ездить, это не смертельно. Или снять дачу на месяц у речки, ребенку там еще лучше.
Я с вами согласна, я лучше выберу речку, чем 30 часов в дороге. Зная, что потом больше суток буду приходить в себя после дороги.
175см55кг19лет (она)• 15 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
а куда чухати тоді? все життя просидіти на опі рівно не по приколу взагалі
Карпати з басейном. Але то особисто мій вибір, я не маю наразі можливості їхати до моря на 3-4 тижні, а з такою дорогую їхати на 7-10 днів то ппц і нонсенс.
Вишня на торті• 15 апреля 2024
Ответ дляhealer09648293
закордон да, готуйте гроші. я зараз дивлюсь на кляті квитки по 5000 в середньому на автобус..30 год в дорозі і офігіваю
За 800 грн в Варшаву возьмите и от туда самолет за 40-50 евро
БершкомангоЗар• 15 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
я от дивлюсь в бік Балтійського
Ну на нього хіба дивитись. Холодна калюжка.
Капризуля• 15 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
та ні, страшно в одесу їхати щось
Так-то проездом)
Позаземний розум• 15 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
от і подивимось
я бачила, син - ні.
Бабуся Бетман• 15 апреля 2024
Ответ дляВишня на торті
на автобусі то 1500
Капризуля• 15 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
от і подивимось
я бачила, син - ні.
Ваше дело, я тоже купаться не особо люблю, но ребенок же наверняка захочет, а оно холодное.
Позаземний розум• 15 апреля 2024
Ответ дляКапризуля
звичайное, моє
я ж вас с собою не кличу
а син дуже хоче побачити Латвію. Ригу, холодне море, сосни.
я ж вас с собою не кличу
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я, наприклад, вирішила що не настільки люблю море, щоб чухати автобусом до найближчого закордонного моря чи аеропорту майже добу. Вибачте, манала я такі відпочинки. Мінімум доба-дві дорога в одну сторону. Після такого відпочинку, мені ще одна відпустка потрібна буде
так были бы отпуска еще по месяц+, тогда можно было бы трое суток в дороге ) А так... Или отпуска кот наплакал, или стоимость проживания на море за месяц+ такая, что ну его в баню
Зубная фея• 15 апреля 2024
Нет , 4 дня в дороге -не стоят . Где-то с родителями на водоем отправлю
Шалена красуня• 15 апреля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Так, їдемо. І торік, і позаторік їздили з України. Мені для кукухи це необхідно )
Куда?
Вічний двигун• 15 апреля 2024
Ответ дляhealer09648293
це в обидві сторони?
муха в кедах• 15 апреля 2024
В Минулому році купалися на лимані 🥰
І в цьому році поїдемо, це наша область тому нам їхати не далеко. Зранку туди ввечері назад.
Само_достаточная• 15 апреля 2024
А прикиньте, когда войны не было, цены были не захмарные — я не была ни разу на море. Родителям это не нужно, там чисто бытовуха в семье. Как я мечтала побывать на море) до сих пор не была, выросла, пока встретила человека с которым могла бы туда поехать, уже война. Вот так
БершкомангоЗар• 15 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
звичайное, моє
я ж вас с собою не кличу
Це як мій чоловік. Йому подобається вода, повітря. А купатись і пляж то таке.
Позаземний розум• 15 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Малий ще хоче Норвегію побачить. фіорди, гори.
йому пляжний відпочинок не цікавий
але зараз дуже дорого
йому пляжний відпочинок не цікавий
але зараз дуже дорого
БершкомангоЗар• 15 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
йому пляжний відпочинок не цікавий
але зараз дуже дорого
йому пляжний відпочинок не цікавий
але зараз дуже дорого
Ми у Швеції, і то їхати у Норвегію дорого... Тому розумію.
Позаземний розум• 15 апреля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
то і моя мрія
люблю сувору природу
оце пальми, пісок...ну на один раз побачити.
люблю сувору природу
Снежнакомка• 15 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
так отож на автобуси. а власного авто якщо нема? то 10 000 в обидві сторони лише квитки для одного
Куди це так дорого?Я в Іспанію і назад купила за 5700 грн.
Вишня на торті• 15 апреля 2024
Ответ дляСнежнакомка
Це в один кінець 5700 грн., а не туди і назад
І то, не вірю. Бо це десь біля 180 євро має бути